Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Nii vahepeal väga skillimisega suurt tegelenud pole.

Slayer ja combat on edukalt arenenud, lisaks tuli vahepeal nädalane paus ka sisse seoses arvuti toiteploki tõrkumisega..

Tuleva nädala plaan oleks terve nädal barrowsi vahelt trippida ja eks ma siis järgmise pühapäeva õhtul ka lootidest lisa pildi ehk miskit ka tuleb, praktikas varemgi antud tegevust teinud ja päris korralikult teeninud.

Suutsin ka 5-nda paari Drag legse saada aga pilt jäi teise arvutisse hetkel.

Natuke pildimaterjali siis lisaks:

statupp.png

slay83.png

 

Seekord siis lvl 1 cluest saadud soga, üleüldse ka lvl 3 cluedest viimasel ajal tuleb tihti pagesi praktiliselt päevas 2 kindlasti kui taskidelt cluesi on tulnud.

lvl1clue.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nädalane barrows lõppes siis seekord antud lootidega tõsi chestide arv on üsna hädine, kuna lihtsalt nädala sees on aega meeletult vähe töö ja trenni kõrvalt samas üldjuhul võib enamvähem rahul olla.

Edaspidi jätkan kindlasti barrowsis tiirutamist ja raha+ runed matan metalites campimise alla ära, kuna steele ja irone on juba varasemast tohhujaa tapetud siis mõistlik oleks visage siiski ära tuua, millal tuleb kes kurat seda teab aga ära ma ta toon:)

Kindlasti tuleb pilte juurde kui uus kogus iteme toodud.

 

barrows157.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu visage huntimisega :)


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eriti lucky vend, endal hetke loggitud 150 killi , enamus steelid ja peale clue pole midagi head saanud :S Ei tea kus see luck küll asub :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
150 pole mingi näitaja ka ju :D. Inimene kes 55-94 mage tegi steelides ja tollel oli c.a 14k+ kille ja 3 visaget

 

Soz for offtopic aga ega ma ei mõelnudki, et ma peaks olema visage juba saanud, vaid miskipärast ei taha dragon itemid tulla..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Oldis polnud käinudki aga lõpuks leidsin isiku kes viitsis ukse lahti teha+ kiirelt suitsiidida end minu tarbeks:D

 

 

18 killi ja olemas..

 

esimene.png

 

Oi jah guthan spear,helm, inf boots, runesi omajagu jms läks dk-s.

Sõbrad läksid restockima siis mingi 5min hiljem tuli lambist lvl 122 täiesti olematu geariga lures mulle kui rexi tapsin safes supreme ja prime peale, muidugi ei jõudnud nii kiirelt reageerida ja sain 42 47 2 ja gg-.-

Warrior ring koju minuga igaljuhul ei tulnud läks ka loodiks:D

Uus spear,helm , boots ostetud ja nüüd atm solon üksi.

 

 

war.png

Muudetud liikme zx urmo xz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.