Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)

Hetkel tapal, luures

 

61-78 smith teinud juba vaikselt nokitsen, samuti slayer 92 saanud ja nipet näpet veel, kuidas aega on sedasi tilgutan.

Ja õnnestus ka KBD pet saada suht väikse killcountiga pole üle 200 killi teinudki peale counti updated, enne seda ilmselt mingi 400-500 lagi

 

Suuremas perspektiivis tahaks smithingu esialgu 90 saada ja törts hiljem võiks 99 ära tehagi.

 

2ahh745.jpg

206ynon.jpg

2h32a7p.jpg

Muudetud liikme zx urmo xz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Wilderness diary 3 tehtud, elite omast jääb 2 taski puudu ehk siis lay 6 boxtraps [80 hunt]

Ja smithi rune scim

 

Nende skillidega ma hetkel tegelen, et see elite diary ka done saaks ja lisaks kõigele tuli ka 2000 total ära lõpuks :P

 

1zodt1s.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kerge uuendus.

Slayerit,ranget, queste lõpetanud mis ammusest ajast seisnud on ning lisaks bossinud mida ma peale kaitseväkke tulekut teinud polnud.

 

ss ja arma cross siis 53 ziliga

 

Samuti sai wilderness elite diary ära tehtud ja lisaks teisi alustatud ja osaliselt lõpetatud, sõltub kuidas mul vabat aega on selle järgi ma toimetada üritan.

ekl18g.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vahelduseks hunterit teinud, ilmselgelt hakkas xp kiirus+ rahaline boost meeldima ja 99 ma ta ka teen :P

77-91 suht kiirelt nolifetud kuna vabat aega käes tohhujaa olnud, teenitud selle ajaga tsirka 24m+ black chinnidega.

 

Kc üleval nurgas ei kannata kommenteerimist sest enamus surmi tulnud paljalt kas skillides või clued tehes, kui kellegile olematu geariga peale sattunud olen :D aga küll ma seda mingiaeg parandan kui pk-ma jälle hakkan

 

ab6nua.jpg

2n9b62x.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pole pikalt midagi postitanud aga pildid räägivad enda eest.

Hunnik slay drope, mõned clued ja nipet näpet veel.

Dropidega on kaunis hästi läinud, samuti ühel pildil clued tehes sai 3 venda row maha pktud kui leverist up telesin et wild 46 joosta kaevama :D

 

visage.png

vol2.png

wat.png

lolo.png

tents.png

staff3.png

op_staff.png

occultyks.png

med4.png

hard.png

farm80.png

999999.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.