Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

F2P skiller [wc99 owns]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

NP ! OLEX VAJA ANNETUSI (RAW FOOD) (RAHA) !

olex tore kui annaksite raw food -rout-swordys . mina olen nimelt selle poolt at annate food ma cookin saate cooked tagasi. aga võite ka anda päriseks . võite ka annetada raha (kuna üritan cook 99) tänud igal juhul et komenteerita ja vaatate mu päevikut . Tänud ette ! :D

 

Specnaz

soz :D parandatud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NP ! OLEX VAJA ANNETUSI (RAW FOOD) (RAHA) !

olex tore kui annaksite raw food -rout-swordys . mina olen nimelt selle poolt at annate food ma cookin saate cooked tagasi. aga võite ka anda päriseks . võite ka annetada raha (kuna üritan cook 99) tänud igal juhul et komenteerita ja vaatate mu päevikut . Tänud ette ! :D

 

Specnaz

soz :D parandatud

Pole viga. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle sa enda nimeks kerjus11 ei tahnud panna omg sa ikka noob hoia raha kokku mitte ära kohe lobbe hakka cookima mina olen kanakukkega nõus :D

Pu*si tehke uus reegel et kerjata ei tohi siis oleks palju parem päevikuid 70% vähem kohe kes kerjab saab kohe BAN!!!! :D

Kanakukk tubli sa oled kah sellinne kriitik ja räägid kõikide kohta õiget asja:d

Teeme klubi kriitikud ja hakkame raha kerjama:D:D:D


partyrh7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle sa enda nimeks kerjus11 ei tahnud panna omg sa ikka noob hoia raha kokku mitte ära kohe lobbe hakka cookima mina olen kanakukkega nõus :D

Pu*si tehke uus reegel et kerjata ei tohi siis oleks palju parem päevikuid 70% vähem kohe kes kerjab saab kohe BAN!!!! :D

Kanakukk tubli sa oled kah sellinne kriitik ja räägid kõikide kohta õiget asja:d

Teeme klubi kriitikud ja hakkame raha kerjama:D:D:D

Rahu! :D Ära ropenda palun!? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kle sa enda nimeks kerjus11 ei tahnud panna omg sa ikka noob hoia raha kokku mitte ära kohe lobbe hakka cookima mina olen kanakukkega nõus :D

Pu*si tehke uus reegel et kerjata ei tohi siis oleks palju parem päevikuid 70% vähem kohe kes kerjab saab kohe BAN!!!! :D

Kanakukk tubli sa oled kah sellinne kriitik ja räägid kõikide kohta õiget asja:d

Teeme klubi kriitikud ja hakkame raha kerjama:D:D:D

kle käi VI**U JA TÕMBA ENNAST OKSA !

Tra kui lugeda ei oska siis , siis ma kirjutan uuesti "olex tore kui annaksite.."

kui ma kerjaksin siis olex "pliiiiz andke mulle raw foodi" ja sina ei tule mulle midagi ütlema mida mina cookin ja mida mina ei cooki. BTW Kriitikutele ban rsk ! Kur*adi P*ed*d !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle käi VI**U JA TÕMBA ENNAST OKSA !

Tra kui lugeda ei oska siis , siis ma kirjutan uuesti "olex tore kui annaksite.."

kui ma kerjaksin siis olex "pliiiiz andke mulle raw foodi" ja sina ei tule mulle midagi ütlema mida mina cookin ja mida mina ei cooki. BTW Kriitikutele ban rsk ! Kur*adi P*ed*d !

Täpselt. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa oled lahe kui alustad nullist skillerit? ei.

 

Sa hoia üldse suu kinni eksjuu? Scammer. Ma ei ole lahe, ma mõtlen omale väikesegi niiöelda pinge välja.

 

kle käi VI**U JA TÕMBA ENNAST OKSA !

Tra kui lugeda ei oska siis , siis ma kirjutan uuesti "olex tore kui annaksite.."

kui ma kerjaksin siis olex "pliiiiz andke mulle raw foodi" ja sina ei tule mulle midagi ütlema mida mina cookin ja mida mina ei cooki. BTW Kriitikutele ban rsk ! Kur*adi P*ed*d !

 

Õpi kirjutama, neeger. Begger oled ju niivõinaa.

 

NP ! OLEX VAJA ANNETUSI (RAW FOOD) (RAHA) !

olex tore kui annaksite raw food -rout-swordys . mina olen nimelt selle poolt at annate food ma cookin saate cooked tagasi. aga võite ka anda päriseks . võite ka annetada raha (kuna üritan cook 99) tänud igal juhul et komenteerita ja vaatate mu päevikut . Tänud ette ! :D

 

Specnaz

soz :D parandatud

 

Sul raha s*taks, osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ärge mölisege , hinnake päevikut !!! (@) tehke eraldi teema teiste solvamiseks !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suva ju kas alustad nullist või on raha peale ostetud, kui on raha peal kohe mainilt või ostetud siis saad näidata ainult et vaata kui kiiresti ma treenin või midagi sellist, aga kui nullist alustad siis näitad teistele et mA oskan korralikult raha teha ja kõik asjad on skilleriga ostetud, ning ma suudan lihtsalt vaese kasutajaga teha mõne milli peale ja skillid suureks ... !!! ja JÄTKE MÖLISEMINE !!!


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.