Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Samsun galaxy tab 2 10.1

Soovitatud postitused

Tere, selline mure siis, et ei saa vaadata youtubes videosi laeb ja ei lase vaadata ei tea miks, ja ei logi skype sisse ütleb et sisselogimine ei õnnestu olen vahetanud parooli aga ikka arvutis selle parooliga saan kyll sisse!Oleksin väga tänulik kui aitaksite!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tabi jaoks peab sul hea internet olema, suve lõpus sai ka poovitud tuttava tabi, kodus tal ei näidanud yt videosid ega lasknud pokerstarsis mängida, tööl tookord proovisin siis sai (tööl oli korralik internet). Kokkuvõttes tõmbas ta mingi internet boosteri ja sai mängida ning videosid vaadata. Seega on hetkel probleem aeglases internetis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jah 3g ma netis fbs ja igalpool olen ja see tahvelarvuti.

 

Aga üks küsimus veel miks ma ei saa fbs mängida mänge?(eee kui ma jõuludeks selle sain siis sain ilusti youtubes videosi vaadata ja skypes olla lasi logida aga nyyd ytleb et ei õnnestu kontrollige andmeside võrke vms)

Muudetud liikme warangel99'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tookord sai ta ka kõike teha v.a vähe nõudlikuma interneti kasutavat appe, otsi google marketist mingi internet booster ja proovi uuesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Aga kust saaksin seda teha seadetest ja edasi mis teemast vms?

 

Ahh bljää, ikka kustutas kõik ära ple nüüd harjunud kõik filmid ja pildid olid aga nu suva alustan uuesti, küsimus kust saaksin filme alla laadida?

 

Youtubes ei saa vaadata

Muudetud liikme warangel99'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.