Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Müün zammy page 2 230k-ga, odav hind, kuna ei saa ise müüa suures worldis, mdea mingi haige lagg lclt...

Wizard (t) bottom ka, annan mingi 50k-ga ära.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
neid müüakse massiliselt w1 general shopis :) Mine müü ka poodi, keegi ei osta neid, mis sul on.

 

Ma sain ikka haigelt üle, ostsin 1k per flower xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hahahahahahahaha, midaaaaaa, kuidas sa niiiiiiii tumba oled :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
hahahahahahahaha' date=' midaaaaaa, kuidas sa niiiiiiii tumba oled :D[/quote']

 

Mis teha vaatasin sealt price checkerist, et Flowerid 10k . Nüüd vaatasin üle värvilsed mis mul mingi 50gp ...

 

Einoh pankrott käes, peab midagi ette võtma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi p2p saab teha 2.20€ eest pm, ootan usaldusväärsemaid .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis teha vaatasin sealt price checkerist, et Flowerid 10k . Nüüd vaatasin üle värvilsed mis mul mingi 50gp ...

 

Einoh pankrott käes, peab midagi ette võtma.

 

Nojah, päris igat asja ei tasu ka sealt price checkerist vaadata.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostan ,kiirelt vaja :)

 


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palju combat peab olema või lvl vms, et Vahvli clan chatiga liituda?

 

wait wut?:D selleks on mingit levelit/combatit vaja?:D CB lvl 3 olen, aga ma ei usu et nyyd keelatakse mul liituda? :(


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
wait wut?:D selleks on mingit levelit/combatit vaja?:D CB lvl 3 olen, aga ma ei usu et nyyd keelatakse mul liituda? :(

 

Mai tea ma proovisin liituda ja siis tuli kiri, "You dont have enough rank to join this channel. "

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sa liitusid niisama "Vahvel"

pead liituma niimoodi: "vahvel chat"

 

 

 

EDIT:

Vahvli Chat eepiline koht ikka. Mingi vend solvab mu kasutajat formaadis "ma oleks masendunud kui mul sinu kasutaja oleks"

Juhtusin juhuslikult vaatama ForceON treasure traili livet twitch.tvs kus mingi vend kisendas taga, oli vist see samune vend "EstPsycho".

Kirjutasin talle siis vastu, et "Ma oleks masendunud kui ma ka heelium oleksin."

 

Instakick + sõimukiri koos jutuga, et chatti ma enam ärgu tulgu. Noh, läks umbes 4h mööda liitusin chatiga, seesamune EstPsycho oli sees, osutan mina abi just ja siis tuli selline vägev värk :D + sõimukiri privas kus mina (temasõnutsi debiilik) otsigu omale uus chat.

psuhhonpsuhh.JPG

 

 

 

 

Mitte et ma nüüd nutaks jubedalt aga lihtsalt... minuarust ei ole normaalne :D (vb teil teised arvamused.

Muudetud liikme kaurr'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AHAHA, sain strange boxi omale vanamehe käest, tahtsin panka ja järsku oli neid kotis terve inv >.

 

keegi ei taha linki jagada 07 client downloadi jaoks ?. Googeldasin kyll aga n2itas et see teema pole enam olemas or smthing

Muudetud liikme vallzzz001'i poolt

http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Silkinen, suht äss oled ju :)

 

Teed nokse oma tähtedest, medali riputan ka kaela maybe?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Silkinen, suht äss oled ju :)

 

Teed nokse oma tähtedest, medali riputan ka kaela maybe?

 

Iga inimene näeb erinevaid asju, ma nägin banaani kooritud koortega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma oman seda chati, ning sa tuled ütlema, et sa oleksid minuasemel masendunud, sest ma olen heelium.

Peaksin ma rankima sind ehk? Või hoopis chati sinu nimele panema? või äkki annan üleüldse sulle?

Mida sa saada tahad kui sa solvad mind?

Muidugi Ma saadan su lihtsalt seenele, ning ei oota sind enam sinna.

 

Inimesed, kes on normaalsed, ei laima ja ei sõima, ning on üleüldse normaalsed on rahul, millegipärast on neil midagi alati öelda, kes normaalselt käituda ja suhelda ei oska, ma vastan kindlalt samaga :)

 

sa liitusid niisama "Vahvel"

pead liituma niimoodi: "vahvel chat"

 

 

 

EDIT:

Vahvli Chat eepiline koht ikka. Mingi vend solvab mu kasutajat formaadis "ma oleks masendunud kui mul sinu kasutaja oleks"

Juhtusin juhuslikult vaatama ForceON treasure traili livet twitch.tvs kus mingi vend kisendas taga, oli vist see samune vend "EstPsycho".

Kirjutasin talle siis vastu, et "Ma oleks masendunud kui ma ka heelium oleksin."

 

Instakick + sõimukiri koos jutuga, et chatti ma enam ärgu tulgu. Noh, läks umbes 4h mööda liitusin chatiga, seesamune EstPsycho oli sees, osutan mina abi just ja siis tuli selline vägev värk :D + sõimukiri privas kus mina (temasõnutsi debiilik) otsigu omale uus chat.

psuhhonpsuhh.JPG

 

 

 

 

Mitte et ma nüüd nutaks jubedalt aga lihtsalt... minuarust ei ole normaalne :D (vb teil teised arvamused.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis sellest, et ma ei ole seal chatis kunagi olnud, aga võiks ju olla ikka normaalsuse piirides. Ei oleks pidanud hakkama välja näitama lapsikust, vaid üelnud ära, mis viga ja siis kick. Suht kindel, et ma satun kah tule alla miskipärast kuskilt

Poleks seda jama olemas olnudki. Liiga isiklikult võtate mõlemad asju, rahulikult tuleks asju klaarida.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See pole lapsikus, kui ta mind solvab, siis just nii ma talle ütlengi :)

Haters gonna hate, ning mind absull ei huvita :)

 

See jutt tema kontost, et ma oleks masendunud, tal on def 2, kuigi pidanuks olema def 1 pure :D Ning ma ütlesin, et ma quitiks v müüks selle pure maha, ning alustaks uue tegemist.

 

+ Üleüldse, ma pole kedagi sõimanud debiilikuks ja w.e ta seal välja tõi, inimene on kuri, et sealt tuimalt lennukit saab, kui sinna tuleb :)

Ning see jutt et chati ärgu enam tulgu, vastabki tõele, ma ei soovi teda oma seltskonda, meil seal hea & normaalne seltskond koos, kõigest saab rääkida, kõik teavad üksteist pikemat aega juba vahvli põhiselt, aga siis tuleb mingi vend platsi, hakkab veiderdama & solvama, teeb "mu*ne" tähtedest, ning ajab mingit idootset troll juttu.

 

Edi murfid ja teised saame seal kõik omavahel ideaalselt läbi, no worries at all.

 

Mitu inimest on seal esimesel päeval juba ranki saanud, kuna nad teevad vahet roppusel ja roppusel, suudavad olla inimlikud, jagavad rsist nii mõndagi & aitavad peaaegu et iga küsimuse puhul.

Sellised on alati teretulnud & mingi aja vältel saavad sellised isikud kindlapeale ka ranki kõrgendust.

 

Mis sellest, et ma ei ole seal chatis kunagi olnud, aga võiks ju olla ikka normaalsuse piirides. Ei oleks pidanud hakkama välja näitama lapsikust, vaid üelnud ära, mis viga ja siis kick. Suht kindel, et ma satun kah tule alla miskipärast kuskilt

Poleks seda jama olemas olnudki. Liiga isiklikult võtate mõlemad asju, rahulikult tuleks asju klaarida.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil odavalt oak logse pole müüa?Tahaks osta vähemalt 1k logse


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.