Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Northern Gaming Roleplay

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Server oli üleval umbes tund aega ning siis me lasime selle maha.

Põhjus on lihtne - Esines palju vigu, mille tõttu otsustasime arendada rohkem valmis, enne, kui pakume mängijatele RP serverit.

 

Mõningad muudatused ka administratiivis:

Klacen on eemaldatud Co-Owneri kohalt.

Uueks Co-Owneriks on saanud Tsoots.

Uueks sAdministratoriks on saanud Miku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millal kaua oodatud server ka avaneb siis? Tahaksin täpset kuupäeva teada, seda üldist möla, et mai lõpus kuulda ei taha.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niisiis,

 

nüüd olen mina tagasi täies hoos. Reedel, 28.06 saatsin kooli viimase asja ära ning eile kinnitati ära, et nüüd on mul kõik korras ja nüüd rahu majas. Kuna tööl ka järgnevad 3 nädalat on praktiliselt vabad, siis alates tänasest olen taas enamus päevast aktiivne. Loomulikult ka võtan kõik enda poolt pooleli olevad arendustööd kätte ning teen ära.

 

Kindlasti võtame ka ette nüüd aTiimi, vaatame, kes veel on meiega ja ilmselt on ka vabanenud mõned kohad. Grupeeringu liidritel palume ka uurida, mis seis on teie grupeeringutega, mis on teie arvates puudu ja anda sellest meile teada. Samamoodi tahame teada, kes veel on meiega.

 

http://foorum.ngaming.eu/showthread.php?454-J%C3%A4tkame-t%C3%A4isv%C3%B5imsuses&p=1472#post1472


logo.png

 

Koduleht: www.ngaming.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Natuke pilte ka vahelduseks:

 

Farmeri töö sai täiesti uuesti tehtud, tänu Gevinile, kes foorumi jutukastis üritas mind paika panna ning vihjata, et olen halbade oskustega. Vastan sulle sellega: "Hate gives me fuel to develop more and further on".

Idee sain mitmelt inimeselt.

 

Siin siis pildid mis on järjekorda pandud, kuidas töö töötab. Samuti, serveris Checkpointi töid palju pole, mõned on koos checkpointidega ning peab tegema ka muid asju. Loodan, et teile meeldib

 

sa-mp-035.png

sa-mp-027.png

sa-mp-028.png.html

sa-mp-033.png

sa-mp-034.png


logo.png

 

Koduleht: www.ngaming.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meie foorumisse on ilmunud veel pilte erinevatest töökohtadest! Lisanud oleme ka mitmeid küsitlusi erinevate valdade kohta. Otsime ka uusi moderaatoreid (rohkem infot foorumis).

 

Kes ei leia meie foorumi aadressi, siis: http://www.ngaming.eu

 

Kui siin peaks ka liikuma mõni isik, kes on meil kirjas mõne grupeeringu liidrina või aTiimi liikmena, siis palun anda endast märku enne 10ndat juulit, muidu jääte oma positsioonist ilma.


logo.png

 

Koduleht: www.ngaming.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uus ja korralikul uuendatud vahvli teema:

 

http://vahvel.net/showthread.php?166267-nG-Northern-Gamingu-Rollim%C3%A4ng-www-ngaming-eu&p=2349042#post2349042

 

Kommentaarid palun lisada sinna nüüdsest. Selle postituse palusin aTiimi liikmetel sulgeda.


logo.png

 

Koduleht: www.ngaming.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.