Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kui debiilseks maailm minna saab???

Soovitatud postitused

Täna sain paraja vapustuse kui umb kolm 10 aastast poissi tegid rinna hingamist!

 

Kes ei tea mis rinnahingamine on, siis tegu on asjaga kui üks inimene pannakse selgees vastu seina

ning surutakse talle tugevalt kopsudesse, ning lastakse sügavalt hingata, mille tagajärjel inimene kukub

korraks kokku.

 

Tegu on kuradi ohtliku asjaga, ning täna said need jõmpsikad ise ka sellest aru kuna poiss viidi haiglasse,

kuna ei toibunud enam.

 

Algul tahtsid ära joosta kuid saime tolled kätte, ning lasime neil vanematele helistada, ning nad kohale kutsuda. Pärast seda jõudis ka politsei, ning enam asjast eriti midagi ei tea peale selle et kokkukukkunu

toibus kiirabi autos...

 

IGATAHES, KUI DEBIILSEKS MAAILM MINNA SAAB???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
umb kolm 10 aastast poissi

 

DEBIILSEKS MAAILM MINNA SAAB???

 

 

umbes 3 poissi=maailm?

Ega kahju neist ei hakka, idioot leiab mõne teise mooduse et ennast ära tappa


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Leiavad kusgilt netist video ja teevad järgi...


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jeah. Vanasti kh vanemad pundipoisid tegid meile :D

Aga õnneks midagi ei juhtunud.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks laste mõttes kõlgub ainult see, mida nad märkavad Internetist või siis näevad, mida endast suuremad ju korda saadavad.

Samuti on ''rinnahingamist'' tehtud ka minu tutvusringkonnas, kõik laabus normaalselt & keegi surma ei saanud. Kõik sõltub ju tegelikult inimesest endast, kunagi ei või teada, kuidas inimese keha sellisele asjale reageerib.

Mina isiklikult seda ''rinnahingamist'' pole teinud & arvatavasti ei tee ka, ma ei tea kuidas mu keha reageerib.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See tõmbab kõige rohkem ~30 sekundiks sind tuttu ja siis sul nagu refresh ajus, hävitab mingeid asju ajus, aga muidu võibolla jääd kauemaks tuttu(if u know what i mean) aga jap ei soovita nii teha endal halbu kogemusi.


paviljon.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.