Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Väga korralik server,korralik rahvas,siin paari rikkujat ikka näeb aga ega saab neid ka karistatud!

 

Soovitan!


EtdmmHT.jpg

See, et sa silmad roheliseks värvid ja lõuaotsa paar karva kasvatad ei tähenda, et sa kohe Hulk.

Üks sitt sõna ja sa tont saad pureda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Doe2011 Unban te 100% ei saa kuna toppisite ühe maja korralikult laavat täis 91dbf22888f2443e955a11e.png, Ja OP maksab 20€ülekandega, ja Kui justkui soovite unban Siis PAY INFUNBAN Doe2001 Numbrile 13013 maskab 1.60€

Muudetud liikme crohme'i poolt

EPK.png

Liituge meie serveritega ja olgem lõbusad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

LepaMC, ei tasu teisi niisama süüdistada/solvata kirjavead võivad igalühel vahest tekkida ega ma ei ole mingi selline kes kirjutaks nii "aka minna ei osga girjudada" nii, et jamh. veebimajutus- Ostame omale Veebimajutuse tuleval kuul.


EPK.png

Liituge meie serveritega ja olgem lõbusad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere!

Sooviksin saada kõrget ranki ja info ss selline

Minecrafti nimi: doe2011 hetkel banned aga tellin unban

PärisNimi: Martin

põhjus miks saada ranki: Olen osav commandides, abivalmis, pean korda, olen ka oma servut ülal pidanud aga panin kinni, olen banned esimest ja viimast korda, mängiksin seal igapäev.

 

Tervitustega: Martin

Muudetud liikme doe2011'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui soovite unban eks te siis tellite, lisaks selgituseks OP ei saa niisama see tuleb osta, võimalik Kandideerida moderaatoriks ja kui oled hea moderaator siis saad rank-up (Admin)


EPK.png

Liituge meie serveritega ja olgem lõbusad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.