Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kõige Naljakamad,Huvitavad,Õnnelikumad seigad cs

Soovitatud postitused

Nagu Pealkiri ütleb ,siis siia võiks postitada CS juhtunud asju kas siis õnneka pooleks või tesitmoodi oma videod ja palju muud.

Iga üks kes siia postitusse kirjutab võiks ka öelda kui kaua cs mängind on.

Clann leadrid siin võite oma clanni levitada ja kutsuda uusi juurde

Ise olen mängind cs 4 aastat hetkel non-steam ja poel clannis kui keegi tahab siis postitage siia

Ja mingid mõttetud vennad ärge siia postitage kelle arust see postitus on mõttetu!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See postitus on rämedalt mõttetu , sorry , aga ennem õpi kirjutama . Ok ok , oled düskraafik?

EV-is on sõnavabadus . Jee jee. Tuled ukse taha mulle kurikaga ? . Huj , Peaksin kartma mingit liialdajat? . Ffs.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Cod1k3 või mida iganes ühesõnaga cold p33n1s kas sa oled pime we pean veel suuremalt kirjutama we??Ja mingid mõttetud vennad ärge siia postitage kelle arust see postitus on mõttetu!!

Anna enda aadres ja linn kus elad viin suu kohe lähimasse kliinikusse siin enam silmarst ei aita ***.Sull on silmad midagi üleliigset juba:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas tohiksin küsida mis asi on seiga...vaatasin su pealkirjast ja tõesti ma ei jaga sellest teemast atm. midagi:(, ära pahandama hakka muidu viin su ise silmaarsti juurde.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jee Jee , 4 venda Nadega Infernos . Ennem sai kenasti m4-ga spreitud ka natuke.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas tohiksin küsida mis asi on seiga...vaatasin su pealkirjast ja tõesti ma ei jaga sellest teemast atm. midagi:(, ära pahandama hakka muidu viin su ise silmaarsti juurde.

 

Seiga=Seik ehk moment poiss mis koolis sa käid??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüd kohe ei tulegi meelde...Ühe korra sain ocw-l 3 venda granaga maha (+ 1 oma mees :) )

Paar korda olen ka ocw-l fullbulli teinud, aga ega rohkem midagi öelda ei oskagi.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.