Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

No mina kui madala auto omanik, mul pole küll Eesti teede kohta mitte midagi halba öelda. Tüüpiline eestlase käitumine, kõige kohta ainult viriseda. Ja no Eesti=Läti? Nalja teed? Eesti igatepidi rohkem arenenud kui Läti. Ning viimasel ajal ei saa Läti minu arust mitte millegagi hakkama.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma suvel käisin kaks korda Lätis ja teed olid seal ikka jube sitad. Kohe kui üle piiri sai, oli näha/tunda, et teed on siin paremad. Giid ka ütles, et Lätis teedega suured probleemid, sest nad ei ole osanud oma eurorahasid õigesti kasutada ja oma õlga ei taheta hetkel alla panna.

Ise tahaks endale Saab 900, millest saaks mingi kõva elulooma teha, kuid hetkel ei julge sellist asja ette võtta, kuna ei ela oma rahakotipeal veel..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lowliferi sugused kõvatajad võiksite Vabateemas võõra varaga ässata.

 

Endal siis:

 

Ei olnud küll ametlikult minu, aga oli igapäevases kasutuses:

224030_443785782353974_1325676313_n.jpg

 

Põhimõtteliselt 1 päeva rõõm:

549680_371550566251491_91077428_n.jpg

 

 

 

Auto, millega sõitsin kuu aega:

303733_186390438100839_329474_n.jpg

 

Minu hetkene suksu siis:

312490_472544569478095_520970059_n.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lowliferi sugused kõvatajad võiksite Vabateemas võõra varaga ässata.

 

Endal siis:

 

Ei olnud küll ametlikult minu, aga oli igapäevases kasutuses:

 

Põhimõtteliselt 1 päeva rõõm:

 

 

 

Auto, millega sõitsin kuu aega:

 

Minu hetkene suksu siis:

 

See et sinul hädine ford on, mis on tegelt su pere auto mida sa saad ainult poes käimiseks kasutada ei tähenda et kui minul on saksast toodud kupee peaks ma mingi "teiste töid" siin esitlema või masinaid, tule maapeale lillekene ja ära tõmble oma mode kohaga siin + ära kustuta mu postitusi ja ära topi asjata warne.

 

 

/Minu masin suvisel ajal, varsti lisan uusi pilte ilma toonklaasita ja kõrgemana väheke:) Pilt on tehtud Lätis / Ape linnas Lauluka juures kes käinud seal või kui tundis koha ilusti ära :)

dscn0293pm.jpg

Muudetud liikme blablanojokehere'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ohou, I smell a fight.

 

Sellise vaimselt mitte tasakaaluka inimese koht pole küll foorumi juhtkonnas, samuti ma tean et ta on nii nõrk et paneb mulle nüüd uue warni ja saan 24h mahajahtumis või perm banni sest ma julgesin temale vastu astuda, ja tõsiselt tegu on minu autoga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Khm, Lowlifer, sügavalt kahtlen, et tegu sinu autoga.

Tsiteerin enda endist kustutatud postitust:

Khm, kindel, et sinu oma? http://www.stanceworks.com/forums/sh...ad.php?t=16841 ja siin ka #17 post täpselt identne pilt..

pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See et sinul hädine ford on, mis on tegelt su pere auto mida sa saad ainult poes käimiseks kasutada ei tähenda et kui minul on saksast toodud kupee peaks ma mingi "teiste töid" siin esitlema või masinaid, tule maapeale lillekene ja ära tõmble oma mode kohaga siin + ära kustuta mu postitusi ja ära topi asjata warne.

 

 

/Minu masin suvisel ajal, varsti lisan uusi pilte ilma toonklaasita ja kõrgemana väheke:) Pilt on tehtud Lätis / Ape linnas Lauluka juures kes käinud seal või kui tundis koha ilusti ära :)

dscn0293pm.jpg

 

You mees, wadup?

https://www.google.fi/search?tbs=sbi:AMhZZitXHo4Xt-NTXeMlQuUCmQhkjZtXaT38MGdYesInuTImkHQeDWfB_1VgvT7JyEyKdwiUEGonNNPz8SFM00b3Zij_1uY26kV8S3iEVk0LL7As0VjgfMNkGkO6LqWB3Gb3SF23qx7IGgH5eMVEA_1KvxgxZ1M1cFzZyyZRST6it5o5xRe3uB90ADWAlivZMdzaW2jaCgngcxLPba5mlJGOxEAFonWNf2SQTxKlsn-h9USanZykrby_1HMD9WVmE6bOZTKZPzazGWFqjuCsTLLWNSYlVdFZG0tZmgAXgTXhblBiSv18TwRwp4F4Y0Ogbfsjhuw3WE0zixB8aCpmMg8i6jFUiW5zzz7IucdiLxaLac18vlh5_14qrgxiCWCiXuv5pei_1vCf2wPQCNUzQI2hp3JwfzqY8XInqOz6omUQeEBge1a8maChRc-Cgt46juFVG0HrasjwDLOrXTYms9XkcaF2_11TMzPTVinOzgOETrFII2QjvETv_11Lk7JpdlEIa26UyQS0Z173hBjmS2OR_1eQ65h_1oxZKiSL0ZOgbFB64NI7Ucql-C0Y3zzaVMpuqRZjySEnLAzbAkScQnyiPz3DWhdeqXD6a8jamBjhd7s17LehMKuPeR7AgqwFjjwN5sMEbovANp6d4ge5WCfELQh4DrDFUzTcRl-UwBk6EkgW8BmXsneWbfadRvugkuD180HMaV1jb0VaqsVkn1KoO8IAp16nByINXg0PrVCApiEh51RQWC3k-B-YfuLITE2FbmqZdI2CkeY8Ds6fAA16cLKiptPdz6RXvZ7O9evQQroG4DKxjCnhNnSao7mH5OXHWQ9rRj1eRx_1-49P8sriBr9g1JnIYEZ0jqp3MwpcmUmQAdMjj29vJ8p6ZOnvQE3-LQvTAXPsUMkdrFeCTO0-ioGiYqeW5XNc0LFndSVY9pLDvD9UwOkvsiw60YF2P4QMWzQSoQ2FMCFpwtMdFDri4Ud3aE185PEgceRInGTHXaLaVlL-d-UwU-YNRWd9QkyVRprmVMP9KfnuquJnLyqvvPVkCflbifL-KF9rTBllQhirRIxzZMD6cvTfv8gdWgeykj5roqz9CNfG_18lK6PB-ztSF3iRmCInDKo3Yzv5nOg3pWT5RZYGAD6rzE5aHq_17U-Bo1ikbczSK3hDvdwNpKFaKVXvqOVbBlrRNSTCycy5gqyNkyGV62CkAg8E-kVWzgQMtunzKjF2Wh-Psb86P&btnG=Search%20by%20image&um=1&hl=en&sa=N&tbo=d&biw=1366&bih=667


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See et sinul hädine ford on, mis on tegelt su pere auto mida sa saad ainult poes käimiseks kasutada ei tähenda et kui minul on saksast toodud kupee peaks ma mingi "teiste töid" siin esitlema või masinaid, tule maapeale lillekene ja ära tõmble oma mode kohaga siin + ära kustuta mu postitusi ja ära topi asjata warne.

 

 

/Minu masin suvisel ajal, varsti lisan uusi pilte ilma toonklaasita ja kõrgemana väheke:) Pilt on tehtud Lätis / Ape linnas Lauluka juures kes käinud seal või kui tundis koha ilusti ära :)

dscn0293pm.jpg

 

 

Pereauto on 2007a. Avensis, kui huvitab. Ja warnin sind jah jälle, sest sa vist ei saa tõesti aru, et nii kergelt vahele jäid oma võõrast foorumist võetud pildiga. Ja Ford on siiski minu ainuomand, minu nimi on ainuke, mis üldse selle passis sees on.

 

Sellise vaimselt mitte tasakaaluka inimese koht pole küll foorumi juhtkonnas, samuti ma tean et ta on nii nõrk et paneb mulle nüüd uue warni ja saan 24h mahajahtumis või perm banni sest ma julgesin temale vastu astuda, ja tõsiselt tegu on minu autoga.

 

Tegelt? Kus mu ebastabiilsuse veel välja lugesid? Kui mu koht ei oleks juhtkonnas, siis ma ei oleks ka seal. Seekord jätan su postituse alles, et kõik näeksid kuidas sa üritad ennast lahedaks teha.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole sõidukõlblikku pilli :D

 

Aga mõtlesin et kihistan ka vähe naerda lowliferi feili peale :D hahahahaha

No ütleme ausalt, selle aasta magedaim bust :D

Viimati jäi TYSON oma kõvatsemisega silma :D

 

Paljud tihtipeale mõtlevad et panevad peenelt, kui ütlevad, et oled ebastabiilne, kahjuks sellega näitavad nad kui ebastabiilsed nad ise on.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina sõidan sellisega siis:

[spoiler=PILT]258cM

 

Pole minu ostetud, aga minu kasutuses.

 

2006. aasta Mercedes-benz 220 CDI Universaal

110kW

Manuaal

Diisel

Tagavedu

2013-02-19-177.jpg

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

BMW E39 530D 3.0 135KW TOURING 99' MANUAAL (Müügis, kui soovi siis PM)

asdasd.bmp

bmw1.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Muudetud liikme kruusu'i poolt

stalker.png

CREDITS STRIKER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahetusest oled huvitatud v? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahetusest oled huvitatud v? :D

 

üldiselt jäänud sinust natuke bemmivenna mulje, aga seda teemat uurides ning jälgides olen muutnud oma arvamust. väga mõistlik auto.

 

Vana armastus ei roosteta.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vana armastus ei roosteta.

 

Ei noh, mis armastus. Mulle oleks see kasulikum diil olnud.. 3.0 diisel bemm, 99a. ka, kõvasti rohkem väärt kui minu masin.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Masin on lihtsalt nii korralik olnud, ptüi ptüi ptüi... Aga tegelikult kui on soovi, siis müü Ford maha ja lao 3 kilo letti ja sõida minema :D

Huvilisi on päris palju olnud ning võibolla peaks see varsti ära minema kellegi õnneliku kätte.

Muudetud liikme kruusu'i poolt

stalker.png

CREDITS STRIKER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Masin on lihtsalt nii korralik olnud, ptüi ptüi ptüi... Aga tegelikult kui on soovi, siis müü Ford maha ja lao 3 kilo letti ja sõida minema :D

Huvilisi on päris palju olnud ning võibolla peaks see varsti ära minema kellegi õnneliku kätte.

Müümisega ma jaurata ei viitsi. Mul motorsis ka kuulutus üleval ja seal ka kirjas, et vahetuspakkumised. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kena audi :)

Keegi selline võiks selle ära soetada, kes teeks selle auto kohta kas vahvlis või bmw klubis teema kus hakkab auto päevikut pidama, nii lahe oleks jälgida.

 

See ainult flippimiseks. Hollandist toodud, soov saada uue kerestiiliga X5.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.