Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ettepanek foorumile.

Soovitatud postitused

Võiks olla selline süsteem, nimelt Id Kaardiga indentimine. Sellega kaasneks poolevähem (kui mitte rohkem) nn. scamme.

Sarnane süsteem on kasutusel HV foorumis.

Kui kellegil aega on, võiks selle üle mõelda.

 

 

Head uut .


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Oleme selle peale juba juhtkonnas mõelnud ja selle praktiseerimiseks tuleks kasutusele võtta virtuaalserveri teenuspakett, mis maksab 2 korda rohkem kui praegune.

 

Pealegi ei ole ma kursis asja seadusliku poolega (kas ikka tohib neid andmeid niimoodi korjata või peab vastavad lepingud sõlmima).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiksid õppida kõigepealt "Ettepanek" kirjutama :P Aga idee on hea.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

meil oli juhtkonnas see idee juba jah ammu.

pmst jah, selle asja teostamine on seotud suurte kulutustega.

mul endal on suured kahtlused selle praktilise poolepealt kah, et ei usu, et see mängib nii hästi välja nagu plaanitud on.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pmst ideel pole viga ,aga ma kardan ,et kahaneb massiliselt kasutajate arv ja kui hästi tahta teha seda siis oleks võimalik osta Id-kaardi lugejaid hulgi-hinnaga?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmst ideel pole viga ,aga ma kardan ,et kahaneb massiliselt kasutajate arv ja kui hästi tahta teha seda siis oleks võimalik osta Id-kaardi lugejaid hulgi-hinnaga?

 

meil oli idee teha ID kaardiga identifitseerimise lisafunktsioonina ja vb isegi teile eraldi varjatud foorumi teha.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aa , vot njh. Siis tekiks ka uus Trusted Ikoon Nime alla , Nagu (Trusted - Identifitseeritud gruppi kuuluv isik , mis paneks rohkem inimesi Id-kaardi lugejaid ostma)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Uurisin ise ka natuke seda asja ja tuleb tõdeda, et tõepoolest tuleks foorumil läbi elada väikesed materjaalsed kulutused...


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne idee. Eks Rs2Eestil tuleb siis rohkem annetusi koguma hakata kui te mõtlete selle teostada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma usun et rs2 eesti scammimisi jäeb TOHUTULT vähemaks, kui tuleb uus nn "trade süsteem". Sest siis ei saa scammerid enam raha võtta. Dropida saavad aga mis tolku neil selleks.?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

no, selliseljuhul võiks rapid teha et kes soovib foorumiga liituda ehk registreerida, see peaks Saatma kas 10 eeguse sms-i või midagi. :P

Sis ei saaks scammerid nii vabalt omale neid nn topeltidentiteet kasutajaid teha.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
no, selliseljuhul võiks rapid teha et kes soovib foorumiga liituda ehk registreerida, see peaks Saatma kas 10 eeguse sms-i või midagi. :P

Sis ei saaks scammerid nii vabalt omale neid nn topeltidentiteet kasutajaid teha.!

 

Ei näe erilst mõtet, mis see 10 kroonine sms ikka saata on, vanemad maksavad ju.

Ning rapid saab ka iga smsi pealt alla poole krooni, suurem osa läheb riigile ja igale poole mujale. Selle teostamine võtaks samuti mõnda aega, aga kasu erilist ei ole.

Topeltidentiteetidega pole probleeme, siiamaani kõik toimib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minuteada, eraisik ei tohi neid andmeid nii kokku korjata. Aga ma pole kindel kunagi oli kuskil selline teema üleval, aga ei mäleta kus.

 

ma usun, et nende isikute nõusolekul saab küll, aga kui nad ei ole nõus, oleks alati võimalus mitte kasutada seda teenust/võimalust


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Erilist mõtet ei näe kuna jaanuarist nagunii pool musta turgu surnud :D Ainult kasutajate ja membershipi müük irl cashi eest jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Erilist mõtet ei näe kuna jaanuarist nagunii pool musta turgu surnud :D Ainult kasutajate ja membershipi müük irl cashi eest jääb.

 

Äritsemine jääb ikka ju kui gp pannakse piir siis nüüd hakkavad rohkem kasutajad liikuma.

Jah kindlasti veel p2p irl raha eest ja võibolla ka power lvl teenus irl raha eest kui mõni seda pakkuma hakkab :D need hetkel vast ainukesed teada olevad viisid kuidas rs raha teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.