Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

minthost mõtekam minu arust :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lionhostil pole ka häda midagi, kui abi vaja siis kohe ka aidatakse, soovitan lionhosti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere,kas keegi oskab nõu anda kumb oleks mõtekam hosti lehekülg,kas lionhost.org või minthost.org?

Praegu tellisin minthostist aga mul on selle lehega kahtlusi niiet jah,andke nõu :)

 

Tänan

Kahtlemiseks pole küll põhjust :)

 

Kui tellisid serveri täna, saate serveri ka kätte tänase päeva jooksul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui nende kahe vahel valida, siis kindlasti Minthost.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahtlemiseks pole küll põhjust :)

 

Kui tellisid serveri täna, saate serveri ka kätte tänase päeva jooksul.

 

Ennast on lihtne kiita.

 

Lionhost on Eesti suurim ning neil on veel omad plussid. Muidu Multicraft on loogilisem ja tunduvalt paremini ülesehitatud kui SpaceBukkit. Eks sa ise vali kumb sulle rohkem meeldib.


teeme pela?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ennast on lihtne kiita.

 

Lionhost on Eesti suurim ning neil on veel omad plussid. Muidu Multicraft on loogilisem ja tunduvalt paremini ülesehitatud kui SpaceBukkit. Eks sa ise vali kumb sulle rohkem meeldib.

Kiidan ennast ? Ma lihtsalt seletan, et MintHost.org pole scam :)

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lionhost parem kui minthost. Minthost mingi kuu vanune host. Lionhost enamvähem aasta lähedal. Multicraft paneel ka neil mis tähendab, et palju lihtsam ja loogolisem kui mingi Javascriptide ja iludusega täis topitud Spacebukkit. Muidugi ei tähenda see seda, et Minthost jama on :D. Hea on ta ikka, aga kui sulle meeldib ilus paneel siis vali minthost.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minthost mingi kuu vanune host

Eksid, pool aastat oleme tegutsenud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kiidan ennast ? Ma lihtsalt seletan, et MintHost.org pole scam :)

Get your facts straight, boy

 

Kas saaksid öelda ka mis plussid on MintHostil? Miks on see parem näiteks lionhostist?

 

Te alustasite 6.september niiet pool aastat see küll pole.

Get your facts straight, fatboy

Muudetud liikme iOS'i poolt

teeme pela?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Te alustasite 6.september niiet pool aastat see küll pole.

6. Septembril tegime Vahvlisse teema.

 

Kas saaksid öelda ka mis plussid on MintHostil? Miks on see parem näiteks lionhostist?

Ei oskagi otseselt plusse ega miinuseid välja tuua, pole nende teenused testinud. Kuid usun,et Spacebukkitiga on uutel tegijatel veidi kergem toime tulla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lionhost parem kui minthost. Minthost mingi kuu vanune host. Lionhost enamvähem aasta lähedal. Multicraft paneel ka neil mis tähendab, et palju lihtsam ja loogolisem kui mingi Javascriptide ja iludusega täis topitud Spacebukkit. Muidugi ei tähenda see seda, et Minthost jama on :D. Hea on ta ikka, aga kui sulle meeldib ilus paneel siis vali minthost.

 

Ongi nii, et valid paneeli järgi servereid?

 

// Teemaautor: Kui sa tajud, siis vaata kasti andmed üle..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ongi nii, et valid paneeli järgi servereid?

 

// Teemaautor: Kui sa tajud, siis vaata kasti andmed üle..

 

Kui paneel on saast siis pole ju mõtet tellida. Multicraft on palju stabiilsem kui SpaceBukkit. Spacebukkit jookseb iga lihtsama asja peale kokku. Pmst paned näiteks vigase lingiga faili selle pluginate asjast tõmbama ning kui faili ei leita siis terve paneel jookseb kokku.

Enne tellimist tuleks ikka üle kontrollida mis teenust pakutakse ja mis kaasa saab.


teeme pela?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, MintHostil võeti server ära ja anti teistele. Enamus pluginid ei lähe peale spacebukkititga, ning meil oli peal full HungerGames, suure vaevaga sai valmis, ja seda ka tagasi ei pandud. Kindlasti soovitan LionHost. Hea klienditugi ning kvaliteetsed serverid.


iKeviiinc__1_.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei tea, MintHostil võeti server ära ja anti teistele. Enamus pluginid ei lähe peale spacebukkititga, ning meil oli peal full HungerGames, suure vaevaga sai valmis, ja seda ka tagasi ei pandud. Kindlasti soovitan LionHost. Hea klienditugi ning kvaliteetsed serverid.

 

Klienditoes vaidlen koheselt vastu, olin 8 kuud Lionhosti klient ja klienditoe poolt, küll ei soovita Lionhosti, enamus probleemid pidin ise lahendama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Klienditoes vaidlen koheselt vastu' date=' olin 8 kuud Lionhosti klient ja klienditoe poolt, küll ei soovita Lionhosti, enamus probleemid pidin ise lahendama.[/quote']

No ma arvan et enda tekitatud vead pead sa jah ise ära parandama, see ei ole nende süü.

FunnyManny tellis Minthostist servu, kuid spacebukkit nüüd üldse hea pole kui kuskil kaustas midagi muudad näiteks Essentialsis siis paned Save & Restart server, siis ikkagi ta ei save ära k6ik on endiselt algses vormis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No ma arvan et enda tekitatud vead pead sa jah ise ära parandama, see ei ole nende süü.

FunnyManny tellis Minthostist servu, kuid spacebukkit nüüd üldse hea pole kui kuskil kaustas midagi muudad näiteks Essentialsis siis paned Save & Restart server, siis ikkagi ta ei save ära k6ik on endiselt algses vormis.

 

Probleemide all mõtlen ka uute pluginate paigaldamist..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lionhost ja Minthost jah normaalsed. Ise soovitan hetkel Minthosti ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii, olen 2 nädalat minthostis olnud ning see mulje mille nad praegu endast jätavad ei ole eriti tore,kõigepealt pooled pluginad installid ära,näitab et installitud aga pluginaid - njetu.Nii siis täna tahtsin panna peale pluginat nimega MobDisguise ning siis järsku tuli ette error : Server was not reached!

Nagu mida?!?maksan selle eest et peame koos abi omanikuga vaeva nägema et mingidki pluginad tööle saada?Kui keegi hosti valikut teeb siis minthost on nendele kellel pole tõesti midagi teha! :)


47647.gif

41001.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.