Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Multi Theft Auto Dayz

Soovitatud postitused

Multi_Theft_Auto_logo.png

Nõrk arvuti?Tahad mängida Dayz?Siin on sulle lahendus!

MTA on mod GTA San Andreasile.Sellel modil on palju servereid ja igal serveril on erinev mod mulle meeldivad aga kõige rohkem dayz serverid.

MTA saate siit:http://www.mtavc.com/

Server kus mina mängin:78.143.18.48:22003

Mõned pildid siis:

mta-screen_2013-01-20_17-07-52.png

mta-screen_2013-01-20_19-40-27.png

mta-screen_2013-01-20_20-45-12.png

mta-screen_2013-01-20_19-32-47.png

mta-screen_2013-01-20_20-45-49.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovisin, aga kuidas sa end healid ja kust masinaid leiad? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Masinad mapi peale ära peidetud ning bloodi saad juurde nii kui kasutad medic kiti või sõber annab sulle blood bagi.Tavaliselt leiab ravimeid haiglast kuid tean et ühes tanklas on ka.Asju saad kasutada nii kui võtad koti lahti vajutad asja peale parema klõpsuga siis peaks olema use medic kit või midagi taolist ja sõber saab anda rullikuga anda blood bagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

osadel asjadel ei saanud mingil põhjusel inventoris right klick teha, nagu näiteks painkillerid ja mingid ravimi moodi asjad. Sõbral oli sama probleem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht huvitav värk, ise olen mänginud juba piisavalt, et kõigest aru saada. Võiks vahest koos ehk mängida?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Näeb päris jube välja küll :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

Kuidas kotti ja asju seal kõrval vms lahti saada ning mis ma pean pmst tegema seal, lampi olen lagendiku peal kuskil. Keegi oskab seletada?

Tänud ette ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas kotti ja asju seal kõrval vms lahti saada ning mis ma pean pmst tegema seal, lampi olen lagendiku peal kuskil. Keegi oskab seletada?

Tänud ette ära.

 

J tähest saab oma koti lahti teha.

Pead otsima asju endale seal, et ellu jääda jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga äge asi mida mängida, eile sõpradega kolmekesi leidsime patrioti ja bussi tegime korda ja lasime ringi sniper skinnide coyotedega ja muude võimsate relvadega, aga kõigel on piir niiet enam neid asju pole :( (sõbrad said surma, mina jäin kivi sisse kinni kahtlasel moel ja välja ei saanud :D paar head looti kohta kus saab häid asju: 3.maal olev vana lennujaam ja sõjaväebaas 2.linnas olev laev, lennujaama kõrval spawnib patriot millel algselt peal siis ka häid asju nagu sniper skinne ja snipereid jms :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vägev mäng, laadisin MTA alla ja lisasin serveri. Liitusin päeval ja panin kohe kuskile jooksu, leidsin Krossika, ja paar asja.

Oleks hea kui keegi aitaks, või teeksime ''teami''. Kuidas ma saan krossikaga(üldse masinatega) sõita?

 

Minu nick: Zkax5

Lisage enda nickid ka siia!

 

E// teeksime mingi suurema Play?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vägev mäng, laadisin MTA alla ja lisasin serveri. Liitusin päeval ja panin kohe kuskile jooksu, leidsin Krossika, ja paar asja.

Oleks hea kui keegi aitaks, või teeksime ''teami''. Kuidas ma saan krossikaga(üldse masinatega) sõita?

 

Minu nick: Zkax5

Lisage enda nickid ka siia!

 

 

E// teeksime mingi suurema Play?

 

Oled oodatud mängima!

skype: matu.kurs

2 sõbraga mängin ja iga õhtu sureme sest järgmine päev vaja uuesti mängida ja sõda teha ju ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovisin ka ära, päris normaalne.

Leidsin MP5, Deagle, Silenced Pistol, Shotgunn, SPAS, Coyote, UZI ning MACi ja pealekauba veel hulganisti süüa, siis kutsuti mingisse clanni ja tulid minu juurde ja tapeti ära mind lol, hetkel on deagle 80 kuuliga ning mp5 300'ga


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

server nii per*es hetkel... Kutid tõstsid servu slotid 77 peale, 2 päeva tagasi.. nüüd kui servu full mingi 10 minti siis crashib server ja oled seal tagasi kus olid eelmisel restardil ja kaotad kõik asjad siis jälle.selles suhtes et leiad mingi kopteri ja siis jõuad 5 minti vb lennata sellega ja servu crashib.. mõttetu nii..

 

Muidu ise eriti ei sure.. sõbraga kahekesi/ühe eesti grupiga käime ringi :D Siis suht mõnus pwnida :D

 

Area 69 on hackereid täis, sinna ei soovita minna.

 

Itemeid spawnitakse suhteliselt harva, admineid käib vähe sees..

 

E//:: Kogu dayz moodil tehti uuendus ka, nüüd igal servul millel sama gm, pmts grupi süsteem kah aia taha aetud, täiesti buggine, ei tööta y, ehk team chat, kirjutad aga ei näe.. siis inviteda jms vist ei saa ja..

Muudetud liikme Trooja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.