Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline misterx

Ühisprojekt - mis?

Soovitatud postitused

VIP
Osad peavad tõesti õppima, kes pole neid kasutanud.

Peab õppima jah.

No tee, ma kardan, et seal korraga väga palju inimesi ei ole.

Olemas võiks ta ikkagi olla :)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

No sorri, mul ei ole lõpmatult vaba aega, et kogu aeg sellega tegeleda. Sa võid ohjad enda kätte võtta, kui arvad, et nii on parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingi graafika mootor ehk?

Ei, täitsa mitte. Arvan et meist pole ühtegi nii kogenenud inimest, kes oskaks graafika mootori luua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis "Graafika mootor"?

 

Lisa: Olen eemal u 3-4 päeva (Tuli tähtis asi.., kodust eemal).

nagu unity jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel on plaanis endiselt sisuhaldussüsteem teha. Frameworkiks kasutaks sama, mis misterX ütles.

 

No olgu, võtan siis üle misterx'i soovil, kui ta soovib seda. Natukese aja pärast saadan kõikidele, kes osalevad kirja privaatsõnumisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Tänud, hammustasin projekti juhtimisega suurema tükki, kui närida jaksasin. Kui abi on vaja, siis küsi julgelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkestele, teada olevatele projektis osalejatele, saadsin privaatsõnumi. Kes veel ei saanud, palun saata mulle privaatsõnum, koos oma sooviga, millega projektis osaleb.

 

Oleks vaja ka abilisi, üldise süsteemiloomisel. Misterx, sa oled nõus koodiosas ka käpa külge ikka lööma?

Animeerimine(javascript, jquery ( ? ) ) jääb hetkese seisuga kasutajale, nimega "M6uk".

 

Disainigrupp, koosneks hetkel järgmistest isikutest: Mihku (vms), iPro.

On keegi veel huvitatud disainist?

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@Mihku: Privaatsõnum, kustutan oma privaatsõnumeid veidike.

 

Nüüd olen loomas doc faili, kus siis minu hetkesed, ja teiste mõtted kirjas.

 

Kõik kes osalevad projektis (M6uk, kristjan jpm) IRC chat..

 

http://webchat.quakenet.org/

#vahvliProjekt

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel on mul arvutiga raskusi kuid loodan peagi liituda. Peale animatsioonide loomise võin vajadusel ka PHPd kirjutada.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No kuidas ÜHISPROJEKT edeneb kah ? :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No kuidas ÜHISPROJEKT edeneb kah ? :)

ainult alustasime ju... pole mitte midagi veel valmis.. kuigi paksmatu ütles, et alustas lang faili tegemist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Just lang fail seepärast, et tean installerimises olevaid tekste - alati saab lisada. Järgmiseks loon ilmselt ikkagist ise keele klassi. Mis puutub frameworki (CodeIgniter) , siis ma vaatan mis saab , kas võtta nii suure tegelase kasutusse või võtta pisema. Samuti ootan veel paari tegelase vastust kes soovis ühisprojektist osa võtta.

 

iPro'le on lahendus leitud. Kuna ta oskab vägagi hästi venekeelt ja soome ning inglise, jääb kõik tõlketööd tema teha. Samuti hakkab ka filterscripte ja pluginaid sampile tegema.

 

Teiste kahe algajaga pole mul midagi eriti teha. Aga vaatab, mis saab. Ehk ikkagi leiab midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.