Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline misterx

Ühisprojekt - mis?

Soovitatud postitused

Külaline misterx

Hei!

 

Oleme ühisprojektiga jõudnud punkti, kus suurem osa huvitatud inimestest on juba projektiga liitunud. Nüüd on vaja veel välja mõelda, mis tulemuseks peaks olema. Ootan Vahvli kasutajate pakkumisi, kuid palun arvestage ka töömahult meie tiimiga:

  • Programmeerijaid: 3
  • Algoritmide programmeerijaid: 2
  • Andmebaside programmeerijaid: 2
  • Kujundajaid: 3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulemus : Looge ise professionaalne Foorumi mootor :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

esiteks võiks mingi kodulehe teha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pole küll hetkel tiimis, aga ma ei usu, et mingit kodulehte nüüd mõtet teha on. See on üpriski ühemehe projekt. Ja mida C, vms programeerijad siis etgema hakkaksid?

Pakuksin välja, et mingi android rakendus, sest seal saab üpriski igat valdkonda ära kasutada. Mis rakendus, seda ei oska küll kahjuks pakkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole küll hetkel tiimis, aga ma ei usu, et mingit kodulehte nüüd mõtet teha on. See on üpriski ühemehe projekt. Ja mida C, vms programeerijad siis etgema hakkaksid?

Pakuksin välja, et mingi android rakendus, sest seal saab üpriski igat valdkonda ära kasutada. Mis rakendus, seda ei oska küll kahjuks pakkuda.

 

Suure projekti juures on veebileht ikka väga oluline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma pole küll hetkel tiimis, aga ma ei usu, et mingit kodulehte nüüd mõtet teha on. See on üpriski ühemehe projekt. Ja mida C, vms programeerijad siis etgema hakkaksid?

Pakuksin välja, et mingi android rakendus, sest seal saab üpriski igat valdkonda ära kasutada. Mis rakendus, seda ei oska küll kahjuks pakkuda.

esiteks mhiku: prgu see väga suur projekt pole, kuid ikkagi, sul on õigus. Igale projektile on vaja mingi kasvõi algeline koduleht.

Muudetud liikme iFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks mitte luua sisuhaldussüsteemi/foorumisüsteemi? "Neid on palju" - Ja siis?! Testimiseks, harimiseks, sobib ilmselt küll. See oli ainult üks minu mõte.

 

 

Meie projekt hetkese seisuga ongi PLAANIKS veebis midagi ära teha.

 

Ma pakun hetkel suvaliselt, aga küll C oskajatele, ja teistele ka tööd jagub..

 

A-Pilet (Sisuhaldussüsteemi taoline, admin lisab üritused, kohaarvu jpm, ning klient saab peale lehele registreerimist osta teatud üritusele piletit)

Veebimäng ( neid on palju, ideid pole)

E-Poe süsteem (Lisad, eemaldad jne kaupu, klient saab osta)

Süsteem veebis, mille abil saab vaadata oma serveri cpu, kettamahtu jne

Sugupuu looja (lisad uusi lahtreid(sugupuu kaste), kes kelle poeg/tütar jne)

Reklaamivaheldus (nagu tasutareklaam.com )

 

 

Ärge mind maha tehke, need on ainult ideed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pakun hetkel suvaliselt, aga küll C oskajatele, ja teistele ka tööd jagub..

Süsteem veebis, mille abil saab vaadata oma serveri cpu, kettamahtu jne

 

Ma kindlasti ei ole kõigi tehnoloogiatega kursis, aga kuidas see kirjeldatud asi võimalik on? Other than that - igati head mõtted!

Nüüd on vaja veel kivi-paber-käärid teha :)

 

Sugupuu tegemine on eriti lahe mõte. Mõnus projekt, mille tegemine pole vast kõige raskem ja millele hiljem hõlpsasti raskust juurde lisada saab (nt igale lisatud inimesele otsida Facebookist tema konto pilt, nt: http://graph.facebook.com/KIRJUTA_OMA_FACEBOOKI_NIMI_SIIA/picture?type=large

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma nüüd tõesti ei tea, kuidas esimene täpselt võimalik oleks(kettamahtu võimalik tegelt küll, isegi memoryt: c keel, vps).. :D

 

Aga sellise sugupuu kohta, Saab kaasata nii C kui ka veebiprogrammeerijad (C , perl pythoni jne saab veebi kaasta). Sellistena kastidena mõte, Kuhu kirjutad sisse, saad joone tõmmata teise kastini, sellelt teiset saad ka jooni tõmmata, ehk siis ISE teha. Teine varjant on, et ees on kastid juba, ning sina hakkad nimesi lisama.

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma nüüd tõesti ei tea, kuidas esimene täpselt võimalik oleks(kettamahtu võimalik tegelt küll, isegi memoryt: c keel, vps).. :D

 

Aga sellise sugupuu kohta, Saab kaasata nii C kui ka veebiprogrammeerijad (C , perl pythoni jne saab veebi kaasta). Sellistena kastidena mõte, Kuhu kirjutad sisse, saad joone tõmmata teise kastini, sellelt teiset saad ka jooni tõmmata, ehk siis ISE teha. Teine varjant on, et ees on kastid juba, ning sina hakkad nimesi lisama.

 

OT: IDee tänu jaagup kreemile (Suguvõsas).

 

aa, ma mõtlesin, et tahad veebis C keeles programmeerida :D Okei, sain aru nüüd, mida sa mõtlesid.

 

Ma mõtlesin sugupuu asja sellisena, et kasutaja läheb veebilehele ja täidab vajalikud väljad, ning jooned/ paigutuse teeb programm automaatselt.

 

Aga olgu, oletame, et C progejad teevad mingi GUI, mis omab sinu poolt väljapakutud funktsionaalsust. Kuidas sa selle info veebilehele mõtled saata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, vahet pole. veebis SAAB kasutada C , perl, python keelt.

 

Sugupuu, kasvõi nii jah, samas saab teha nii nagu seletasin, et kastidesse kirjutad sisse nt jne. Muidu kui algsues ülevalt alla kirjutad, VÕIB segaseks minna.

 

 

Teemaalgataja... Mis IRC kanalist saanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, vahet pole. veebis SAAB kasutada C , perl, python keelt.

 

Too mulle vähemalt üks viide veebis C programmeerimise kohta ja ma tunnistan oma võhiklikkust. Jah, c++'le on tehtud mingi web framework, aga cmon...

Kui sa C all mõtled C#, olen jälle nõus: ASP-i lehed jms. puhta C kasutamine veebi progemises kohta ei tea mina midagi..

Ülejäänud keeled mis sa mainisid (Perl, Python, Ruby jms), nendega olen aga päri. Perl - Catalyst, Python - Django, Ruby - RoR.

 

Arvestada tuleks aga siinkohal sellega, et kui sa hakkad oma "C"-s (või mõnes muus keeles) veebi progema, siis suure tõenäosusega ei saa kõrval olla PHP progejad - it would be a total mess. Erandeid muidugi on (Java EE ja PHP koos; Java EE ja mõni muu JVM-il jooksev keel, millel vastava framework peal on), aga üldjuhul - no way. Siis pead oma "C veebiprogejatega" projekti eraldi tegema.

 

Aga olgu, vahet pole see C-teema :)

Muudetud liikme Lorrez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LORREZ, "Aga olgu, vahet pole see C-teema ", sinu postitusest. Jätaks selle teema puhtana?! See on ideeteema, ühisprojekt mitte selle arutamiseks. Niiet...Lisa see küsimus "Programmeerimine" alla, Palun?

 

Nüüd, tundub olevat sobivalt liikmeid.Ootaks misterx vastust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Henry lubas anda alafoorumi, kui saame kokku lepitud, mida me teeme.

 

exec lubab jooksutada serveri terminalis käsu, jooksutad sellega C-s kirjutadtud programmi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

foorumi mootor on päris hea idee, vähemalt minu arust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ahh, kõik läheb nii aeglaselt...

 

Löön ise palli veerema: küsitlus on siin (http://micropoll.com/t/KE8fNZQdEk) paksmatu poolt pakutud valikutega. Kui kellegil tekib veel mõtteid, siis lisan valikutesse juurde.

Hoian mingi homse õhtuni küsitlust lahti. Jääd hiljaks, siis jääd - kõik käivad ju vähemalt korra päevas Vahvel.net-is! :)

Hiljaks jäämist saabki võtta kui indikaatorit, et sa ka projekti ajal oma asjadega ei pruugi järgi jõuda ja me su järel ootama peame.

 

 

Peace signs in the air!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.