Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mis kuradi bump.. elu mõtetuim server kus ma mänginud oled -.- .. Omanikud griifivad ja raidivad.. reedavad mängijate asukohti (ise tpvad mängijate juurde).. hackereid on seal rohkem kui meil talvel lund.. ebareaalne et see server üldse eksisteerib :D .. Mida küll mängijad leiavad teis . Ilmselt uued mängijad, kes veel ei tea kui haiglane suhtumine selles serveris on,liituvad ja mängivad.. kui siis paari päeva pärast mõni lollakas hacker nende mängu tuju rikub. Olen 110 prossa kindel et teil pole mitte ühtegi püsimängijat seal, väljaarvatud muidugi need ingmar ja see teine omanik.. ja nende sõbrad , kellel lahedalt häckida ja reegleid rikkuda lastakse.

 

Kui keegi nüüd arvab et ma lihtsalt haugun ja manitsen siin seda serverit.. siis.. arvaku :). Lihtsalt ise kahjuks raiskasin oma aega seal 2-3 kuud tagasi , ja ligi 10 sõpra lahkusime sealt koos, ühe ja sama põhjuse pärast: Omanikud teevad hackijatega koostööd, lasevad raidida ja griifida. Peida oma maju kuidas tahad.. omainik tp-b ja ongi su asukoht kõigile tema sõpradele teada. Kuna tegu on faction serveriga, siis võite ise arvata, kas teie maja jääb püsti koos sinu asjadega, kui omanik reedab asukohti jne jne... ja põhipõhjus.. Hackerid.. ja nende peale omanik ainult naerab, ette ei ole midagi võetud .

 

Tõsiselt, on kordades paremaid servereid eesti poolt. Ärge sinna küll oma aega matke :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.