Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

klass

Soovitatud postitused

Lahe film:D

Lõpp oli lahe kus inimesi maha lasi:D

Kui keegi oleks minu vastu pugenud ja mölisenud ja reetnud oleks ka ma peksa andnud;)

Koolis päris palju kakelnud pugejatega sest nad räägivad minu kohta asju;)

Muidu tunnis vaatasime seda filmi õpsil läks süda pahaks seal mere äärse koha juures ja läks klassist välja:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lahe film:D

Lõpp oli lahe kus inimesi maha lasi:D

Kui keegi oleks minu vastu pugenud ja mölisenud ja reetnud oleks ka ma peksa andnud;)

Koolis päris palju kakelnud pugejatega sest nad räägivad minu kohta asju;)

Muidu tunnis vaatasime seda filmi õpsil läks süda pahaks seal mere äärse koha juures ja läks klassist välja:D

 

Owned.!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis tee siin haletsete seda joosepit:D sealt filmist.. päris elus on ka ju nii. isegi olenoma kooliski täinud ja kaasa löönd kui mitakse mingeid torbikuid piinama...

niisee elu käib.. mul jumala pohhui sellisest vennast nagu seal filmis:D ma oleks hullemini andnud :D aa imelik on see et need vennad kes "kiusasid" nood olid ju 2 konti aind:D nagu ei paistnud mingid tursked vennad:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra mis te arvate ,et kui te siin foorumis ajata ,et oo ma tambin mingi nohikuid oled kõva vend w ? , ma olen ise just neile kolki andnud ja päris heaga kes nohikuid tambivad. Mis kasu sa saad sellest kui sa lööd kedagi kes on sust nõrgem ? woow mis point. idioodid raisk..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole Veel Näinud Aga Olen Filmi Klippe Vaadand Ja Sõbrad Rääkind Et Täitsa Hea Film Pidi Olema.Ja Soovitanud Mullegi Seda.

~Souly.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle filmi lõpp oli küll natukene imelik , kui nad tulid ja lasid paljud maha :P

Muidu selline film paneb mõtlema , mis koolis praegusel ajal toimub .


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaata selle filmi lõpp oli nagu vihje, et kõigil ei pea närvid vastu ning võib midagi halba juhtuda.

 

Ja ma ei saa kah nagu aru et mis mõnu nad saavad mingi tüübi peksmisest vms. Ise pole peksja ning olen nagu väike hall hiireke :D saan kõigega läbi.

Aga film on täesti eestis üks parimaid, kuid lõpp oleks võinud kauem kesta. Eesti filmid lõppevadki nii imelikult :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.