Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

SUPERVIP

Tervist.

 

Probleem on siis selles et oleks vaja plaadi pealt .exe fail kätte saada.

panen plaadi sisse, avan kaustas, kopeerin selle exe faili ja pasten näiteks töölauale siis laeb 4% sellest ja crashib töölaud (explorer.exe vms) et see on vaja käsitsi task managerist uuesti käivitada ja samuti arvutis mitte midagi teha ei saa niikaua kuni plaadi võtan välja.

olen proovinud mingi 5 erinevad cd lugejad, kõigil sama probleem, näiteks mängu plaadiga kõik töötab.

kui kopeerin terve kausta mis plaadi peal on, on sama asi laeb 4% ja crashib apsull kõik.

 

Et kysimus siis selles kudas need failid kätte saan sealt?

 

ytlen veel ära et plaat ei ole vigane kuna autorun ja kõik töötab ja terve plaat on täiesti uus

 

///////!!!!!!!!!!!! mitte .exe faili ei old vaja vaid driver kausta

probleem ikka sama

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Kui copyda ei saa, tee plaadi pealt.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

mul pole vaja midagi enda arvutisse, vaja kopeerida "turva" kaamerate draiver kaust mis asub cd plaadil ja panna läbi USB need video recorderisse sisse.

aga kui ma lähen cd plaadi kausta sealt copy paste desktopile näiteks siis laeb selle 4% ja jääb ootama. vajutan cancel siis crashib kõik. pealeseda ei saa mitte yhtegi kausta lahti teha, spammi palju tahad neid, siis võta plaat välja ja need kaustad mida spammisid lendavad sulle lahti


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Äkki plaadil olevad filed ainult read ja execute/run? Kopeerimine ei ole määratud ...Properties alt saab seda vaadata.

 

 

Targem oleks otsida uus plaat :).

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Äkki plaadil olevad filed ainult read ja execute/run? Kopeerimine ei ole määratud ...Properties alt saab seda vaadata.

 

 

Targem oleks otsida uus plaat :).

 

Uut plaati sa niisama poest ei leija ja ebays ega amazonis seda myygil pole.

 

failid on read-only, aga see on mul igal plaadil mis mis ma proovisin, kõik mängud ja kõik, kõik on read-only ja ikka saan kopeerida aga just seda plaati ei saa


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Oled kuskil teises arvutis ka proovinud?

 

Sest kui probleem ilmneb ka teises arvutis, siis viga selgesti plaadis. Ja kui plaat on vigane, siis väga midagi teha ei annagi. Plaadil olevat data-t muuta ega parandada ei ole võimalik.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.