Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline jkymmel

Arvuti komplektid: 300€, 420€, 600€, 1000€

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Soovita videot PCI-E augule ja mingi kuni 150€.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
Soovin uut.

Kui kindlalt ei tohi üle 150€ minna, siis mingi 7770 või 650/650Ti, aga otsi, äkki saad kuskilt veel 10€ juurde ja saad endale 7850 osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Praegu 5570, mis on pretty pask. Vaatan seda asja. Kuid mul on 500w PSU, 95w, CPU, praegust GPU wattide võttu ma ei tea. Ja auk on PCI-E, siis sinu antud kaardid lähevad peale ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
Praegu 5570, mis on pretty pask. Vaatan seda asja. Kuid mul on 500w PSU, 95w, CPU, praegust GPU wattide võttu ma ei tea. Ja auk on PCI-E, siis sinu antud kaardid lähevad peale ?

 

Ainult PCI-E ongi tänapäeval, AGP pesale midagi normaalse kiirusega polegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga mis sa arvad, kas ta iseenesest välja veab. Toide on 500w.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei usu, endal 5570 tiksub ka mingi pasa jahutuse all.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
kas mul on vaja GTX 660-le mingit jahutust kui ma ei overclocki ?

Stock jahutus, muud küll mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/Palit-XpertVision-Palit-GeForce-GTX-650Ti-1GB-DDR5-128-Bit-DVI-mHDMI-CRT-194518

 

Oma hinda väärt? Otsin videokaarti, sain ma õigesti aru, et mul hakkab FPS massiivselt tõusma siis? Mul praegu 5570, sellega läheb Far Cry 3 low peal 30 kaadrit, mis ta siis oleks? Või protsessor hakkab kannatama?

Mõtlesin, et see 650 Ti kärab ka, OC varjant, korralik jahutus peal, saab OC ka mõnusalt. Mis arvate?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

rww, mul reso 1280x1040 ka, mitte mingi 800x600 :D No ma ostan vist Gtx 560, saab High peal kätte 60 kaadrit ehk? :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Athlon x3 450 @ 3.20Ghz.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bottleneck?

 

Nii, arvutimeistrid aidake. Gtx 560 vajab 2x 6pin voolukat juurde, kuid mul ripub toitekast väljas 2x 4pinist juhet, ma saan teha 2-st ainult 1-e 6pin juhtme, kuid mul vaja kahte. Kuidas ma saaks teha 2x 6pin juhet?

 

Kas sellel: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Codegen-power-supply-ATX-PSU-500W-V203-P4-CE-PFC-PSU-SILENT-12cm-fan-Black-Painting-127455

 

On 2 6pin auku või 1 ?

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bottleneck?

 

Nii, arvutimeistrid aidake. Gtx 560 vajab 2x 6pin voolukat juurde, kuid mul ripub toitekast väljas 2x 4pinist juhet, ma saan teha 2-st ainult 1-e 6pin juhtme, kuid mul vaja kahte. Kuidas ma saaks teha 2x 6pin juhet?

 

Kas sellel: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Codegen-power-supply-ATX-PSU-500W-V203-P4-CE-PFC-PSU-SILENT-12cm-fan-Black-Painting-127455

 

On 2 6pin auku või 1 ?

Codegen 500W power supply is equipped with 2 x Serial-ATA connectors, a PCI Express connector (6-PIN connector for graphic cards)

 

Ehk siis üks pcie lisapower on tal juba olemas ja 2 nelja pinnist veel..

Ja bottlenecki all mõtles eelmine post seda, et võtab nagu kinni, pudeliots vms nagu protsessor :D

Osta mingi parem jahutus sinna ja võta 4. tuum lahti, aganoh, siis uut toiteblokki ka vaja ilmselt.

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
Bottleneck?

 

Nii, arvutimeistrid aidake. Gtx 560 vajab 2x 6pin voolukat juurde, kuid mul ripub toitekast väljas 2x 4pinist juhet, ma saan teha 2-st ainult 1-e 6pin juhtme, kuid mul vaja kahte. Kuidas ma saaks teha 2x 6pin juhet?

 

Kas sellel: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Codegen-power-supply-ATX-PSU-500W-V203-P4-CE-PFC-PSU-SILENT-12cm-fan-Black-Painting-127455

 

On 2 6pin auku või 1 ?

 

Pommi tahad teha, et sellise toite ostad? Arvutikeskuses on 430W Corsair CX430, millel on ka 1 PCI-E ja ühte adaptrit vaja. Või siis 500W CX500, millel kaks olemas. Veel nägin seal mingit 500W OCZ toidet päris hea hinnaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pommi tahad teha, et sellise toite ostad? Arvutikeskuses on 430W Corsair CX430, millel on ka 1 PCI-E ja ühte adaptrit vaja. Või siis 500W CX500, millel kaks olemas. Veel nägin seal mingit 500W OCZ toidet päris hea hinnaga.

 

See toide täitsa okei, kui ei overclocki ja muud, ei ole ta midagi nii pa*k..


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
See toide täitsa okei, kui ei overclocki ja muud, ei ole ta midagi nii pa*k..

Lõhub sul kogu arvuti ära lihtsalt, pole 80+ sertifikaatigi. Kui arvuti natukenegi tähtis, siis see 15-25€ juurde panna tuleb odavam, kui uued jupid osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii, praegu siis nii, Gtx 560 arvutis. Uninstasin vanad driverid, panin uued peale, seejärel käskis RR teha, tegin ära, siis viskas nii, et kus see BootUpil on Win 7 märk, peale seda pilt siniseks ja edasi ei läinud, video ise töötab jms. Ma arvan, et jama selles, kui ma panin uue video sisse, ei unisintallinud ma vanasi videokaardi drivereid. Praegu lasen uuesti Win 7 peale, aitaks ehk see? Pinid ühendasin nii nagu IT poest öeldi, seal kus on 4pin to 6pin vaja 2 Molexi, panin ma tuimalt ühe pini sisse ja sain 2 6 pinist, loodan, et töötab.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lõhub sul kogu arvuti ära lihtsalt, pole 80+ sertifikaatigi. Kui arvuti natukenegi tähtis, siis see 15-25€ juurde panna tuleb odavam, kui uued jupid osta.

 

Ta ei lõhu sul mitte-midagi, kui sul just mingit 2xGTX680 ja i7 proset ja mingit üüberplaati pole, mingi i5, gtx660 ja mingi keskmise klassi emaplaat ja ta VEAB kenasti.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
Ta ei lõhu sul mitte-midagi, kui sul just mingit 2xGTX680 ja i7 proset ja mingit üüberplaati pole, mingi i5, gtx660 ja mingi keskmise klassi emaplaat ja ta VEAB kenasti.

VEAB jah, aga see, et sina peale wattide muud ei vaata, ei tähnda, et ainult selle vaatamisest piisaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VEAB jah, aga see, et sina peale wattide muud ei vaata, ei tähnda, et ainult selle vaatamisest piisaks.

 

Mida sa mõtled? Firmat? Codegen on täitsa OK firma, vbl mitte nii hea kui mingi corsair vms iganes, aga siiski, korralik üsna, isegi HDTanel soovitas seda toiteblokki, kui sa midagi ei tea, siis ära aja sellist juttu..


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.