Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline jkymmel

Arvuti komplektid: 300€, 420€, 600€, 1000€

Soovitatud postitused

Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mida sa mõtled? Firmat? Codegen on täitsa OK firma, vbl mitte nii hea kui mingi corsair vms iganes, aga siiski, korralik üsna, isegi HDTanel soovitas seda toiteblokki, kui sa midagi ei tea, siis ära aja sellist juttu..

HDTanel kasutab mängimisiseks ka telekat. Codegenid on ebakvaliteetsed. Keegi ei keela sul endal saasta osta, aga palun, ära teistele seda siis soovita.

E: Guugelda Codegen 500w review. Midagi head sealt ei tule.

Muudetud liikme jkymmel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
HDTanel kasutab mängimisiseks ka telekat. Codegenid on ebakvaliteetsed. Keegi ei keela sul endal saasta osta, aga palun, ära teistele seda siis soovita.

E: Guugelda Codegen 500w review. Midagi head sealt ei tule.

 

Olgu, ei viitsi sinuga vaielda, sinu võit. Väga "palju" tead asjast :)


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Help me. Gtx 560 sees, drivereid pole, töötab, driverid panen peale, ei lähe peale Windows märki enam tööle. Driverid Safe Modes maha lasen, läheb uuesti tööle, help me.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahad Club-3d kodukalt, siis lööb Nvidiale, tõmbain sealt 310.90, panin peale, no work.

 

Aidake pls, kui lahendust ei saa, saadan kaardi homme tagasi, Gtx 560.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
Tahad Club-3d kodukalt, siis lööb Nvidiale, tõmbain sealt 310.90, panin peale, no work.

 

Aidake pls, kui lahendust ei saa, saadan kaardi homme tagasi, Gtx 560.

 

Igaksjuhuks vaata ka, et õigele arhitektuurile draiverid oleks (x86 või x64) ja ütle ka, mis konkreetne kaart sul on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gtx 560 Coolstream, ei ole TI versioon ega OC versioon. Täiesti tavaline Gtx 560 Coolstream. Driverid on õiged.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Leidsin ka youtube avarustest HDTaneli video 600€ mänguarvutist, kel huvi, vaadake:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Kas sinna 1000€ komplektile sobiks selle,

mälu asemel hoopis see - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/CORSAIR-DDR3-1600-18G-CL10-VENGEANCE-CMZ8GX3M1A1600C10-132708 ?

protsessori asemele hoopis see - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/INTEL-CORE-I7-3770K-35GHz-8M-S1155-BOX-BX80637I73770K-SR0PL-157207 ?

SSD asemele hoopis see - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD34/KINGSTON-SSD-SATA25-240GB-SVP200S37A-240G-KINGSTON-185439

videokaardi asemele hoopis see - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/MSI-GeForce-GTX-660TI-TF-OC-3GB-DDR5-192-Bit-HDMI-DVI-DP-194356

protsessor jahutus hoopis see - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-CPU-Cooler194/ARCTIC-Arctic-Freezer-13-Pro-CO-CPU-cooler-s-AM3-AM2-940-939-754-F-1366-1156-1155-775-165005

 

Ma eelistan panna natuke parema arvuti kokku, et peaks ka high graafika peal vastu uuematel mängudel mis tulemas.

 

Jah, aga siis jääb ülejäänud osadele 83 eurot.

Natuke kitsas toiteploki, korpuse ja emaplaadi jaoks, võibolla tahad ka Dvd mängijat. Lisaks oleks nagunii veel üht kõvaketast vaja, kuna paljudele jääb 240GB väheks.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Külaline Silks
Author of the topic Postitas
Kallim on see kõvasti. Teiseks on kõvasti targem panna 2x4GB ram kui 1x8GB. "Bang-fo-buck" saad ikka vähem.

 

No ma küsin, kas arvuti toimiks ikka kui asendan nende asjadega? Ma ei tea ju seda värkki xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
No ma küsin, kas arvuti toimiks ikka kui asendan nende asjadega? Ma ei tea ju seda värkki xD

Üldiselt, kui sa seda värki ei tea, siis ilmselt ei hakka sa ka overclockima. Ehk pole sul mõtet lukustamata proset osta. Kui aga hakkad, siis on Power Edition videokaart targem osta, overclockib paremini. Kui sa just üle 16GB RAMi ei taha panna, siis osta 4GB pulkade kaupa. Muidu eks ta ikka töötaks, emaplaadi võib siis ka natuke uhkema võtta. Piirama jääb videokaart.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas
Üldiselt, kui sa seda värki ei tea, siis ilmselt ei hakka sa ka overclockima. Ehk pole sul mõtet lukustamata proset osta. Kui aga hakkad, siis on Power Edition videokaart targem osta, overclockib paremini. Kui sa just üle 16GB RAMi ei taha panna, siis osta 4GB pulkade kaupa. Muidu eks ta ikka töötaks, emaplaadi võib siis ka natuke uhkema võtta. Piirama jääb videokaart.

 

No ütleme, et mul on võimalik soetada 1500€ arvuti mis asjadest siis see koosnema peaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gtx 680 pingutab ka 1000€ kompletki.

 

Silks, Gtx 680, i7 3770k, mis enne oli, on super sellejaoks, kindlasti 2tb kõvaketast ja SSD suurem?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
No ütleme, et mul on võimalik soetada 1500€ arvuti mis asjadest siis see koosnema peaks?

Sõltub, kas tahad monitori ja selliseid asju ka? Mis klapid sul on, kas on mõtet panna võimendatud helikaart?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas
Sõltub, kas tahad monitori ja selliseid asju ka? Mis klapid sul on, kas on mõtet panna võimendatud helikaart?

 

Ekraan on olemas,

Klapid - Razer Banshee 2 (Plaanis uuemad osta kuna need suht õhtal)

Hiir - Razer Orochi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
Plaanin ka vaikselt uue emaplaadi ja protsessori osta.

Emaplaadiks vaatasin: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/z77/MSI-MB-Z77-S1155-ATX-Z77A-G41-MSI-163458

Kuigi sinu 400€ komplektis oli emaplaadiks: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/ASROCK-MB-H61-S1155-MATX-H61M-DGS-ASROCK-183575

Kas see odavam oleks mõtekam ikka?

Ja protsessoriks: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/Intel-Core-i3-3220-Dual-Core-330GHz-3MB-LGA1155-22nm-55W-VGA-BOX-176756

Arvutikeskuses oli veel i3-2100 ja i3-2120. Mis on 2100, 2120 ja 3220 vahe?

 

Muidu RAMi on 4GB ja GPU on 6670 praegu. Ja PSU oli 400W või 500W ei mäleta enam.

 

Lukus prosega pole z77 mobol väga mõtet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii siis, ostsin Gtx 650 gigabyte oma. VGA to VGA peal jookseb ainult pilt ette kui driverid peal, kui DVI to HDMI või HDMI HDMI, siis lihtsalt ei võta pilti ette KUIGI need soundid käivad. INternetist lugesin, et nende juhtmetega lülitab Dual Monitori automaatselt sisse, ehk sa pead selle välja lülitama, kuigi ma ei saa kuidagi seda teha, sest pilt must. Muidu Skype jms hääled käivad. Jõudsin siis järeldusele, et VGA to VGA-l ei ole 2 monitori värki, sellega töötab. Ei oska seda välja ka lülitada kusagilt. Ehk keegi õpetaks, saaks ringi lasta HDMI HDMI juhtmega, mul on sellel kaardil HDMI Golded pesa. Praegu Saints Row 3 High peal 30fps, Dirt 3, MSAA 16x, kõik Ultra/High, fps 47.5 oli benchmark test. Tõsiselt hea kaart, soovin soojalt lihtsalt. 102€ praegu arvutikeskuses, uuemad mängud jooksutab välja.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
Nii siis, ostsin Gtx 650 gigabyte oma. VGA to VGA peal jookseb ainult pilt ette kui driverid peal, kui DVI to HDMI või HDMI HDMI, siis lihtsalt ei võta pilti ette KUIGI need soundid käivad. INternetist lugesin, et nende juhtmetega lülitab Dual Monitori automaatselt sisse, ehk sa pead selle välja lülitama, kuigi ma ei saa kuidagi seda teha, sest pilt must. Muidu Skype jms hääled käivad. Jõudsin siis järeldusele, et VGA to VGA-l ei ole 2 monitori värki, sellega töötab. Ei oska seda välja ka lülitada kusagilt. Ehk keegi õpetaks, saaks ringi lasta HDMI HDMI juhtmega, mul on sellel kaardil HDMI Golded pesa. Praegu Saints Row 3 High peal 30fps, Dirt 3, MSAA 16x, kõik Ultra/High, fps 47.5 oli benchmark test. Tõsiselt hea kaart, soovin soojalt lihtsalt. 102€ praegu arvutikeskuses, uuemad mängud jooksutab välja.

Kui võimalik, siis kasuta mingit digitaalset edastusmeetodit. VGA kvaliteet on üpris kohutav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah, ma tean, HDMI pealt üle minnes VGA-le, vahe on massiivselt märgatav, ehk oskad aidata, kuidas seda korda teha. Töötab küll kõik, aga Dual Monitor on all ning ma ei saa seda black screeniga välja lülitada, ainult, kui paneks teise monitori ka taha, aga praegu pole kusagilt võtte teist.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.