Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nimelt, isikule töö sobis, kõik ok ning hiljem (nüüd) hüppas alt ära, öeldes: "Ma ei mõelnud nii". Ning kui pakkusin, et kas saaksin midagi muuta, või lisada, ei vastatud midagi. Tellija enda viga, et alguses ei seleta töö sisu( "Logimine, regamine, andmed, kasutajamuutmine" - Täpsemalt seletada juusiis ei osata) ja hiljem ei vastata ka minupoolsele pakkumisele, et kas on võimalus midagi lisada või muuta.

 

Ootan endiselt oma raha(Hiljem võin summa tõesti avaldada), seni on tehtud töö minu käes.

 

Lisasin ainult infot! Ei soovi enam kommentaare, stiilis "Miks ettemaksu ei küsinud?", sest sellele on mul peas vastus olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nimelt, isikule töö sobis, kõik ok ning hiljem (nüüd) hüppas alt ära, öeldes: "Ma ei mõelnud nii". Ning kui pakkusin, et kas saaksin midagi muuta, või lisada, ei vastatud midagi. Tellija enda viga, et alguses ei seleta töö sisu( "Logimine, regamine, andmed, kasutajamuutmine" - Täpsemalt seletada juusiis ei osata) ja hiljem ei vastata ka minupoolsele pakkumisele, et kas on võimalus midagi lisada või muuta.

 

Ootan endiselt oma raha(Hiljem võin summa tõesti avaldada), seni on tehtud töö minu käes.

 

 

Lisasin ainult infot! Ei soovi enam kommentaare, stiilis "Miks ettemaksu ei küsinud?", sest sellele on mul peas vastus olemas.

 

Kodulehtede Tegijad!

 

Otsin korralikku tegijat kes tõsiselt oskab teha kodulehti.

 

Endal on paar näidist anda.

 

Võtke ühendust Info@l-servers.eu

 

HIND: ? Sellest räägime msnis.

 

Ütlen ette ära, et all 30€ ei maksa

 

Siin mingi aeg oli et sa ei olnud ära maksnud mingi jutt oli vahel :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kirjuta mulle pmi, siis ma vaatan, räägi lähemalt.

 

@S4eProduction tühjenda oma postkast ja siis kirjuta mulle.

 

Miks?

lisa: bling06@hotmail.com (msn) tegin midagi ? :D

 

edit:///

mõtlesin oma postitust selle teema all on öeldud et ei soovitata lserveriga tehinguid teha : http://vahvel.net/showthread.php?156127-Godex-i-Kodulehek%C3%BClje-Teenused


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.