Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul ütleb TuneUpis arvuti ,et mul on installitud vms 1.7 GB RAM vms aga peaks olema 2 GB RAMI.

 

Ja all on recommended ,et ma installiks vms juurde et mul oleks vähemalt 2 gb ram . et win 7 vajab vähemalt 2 gb rami et ta töötaks normaalselt.

ja all veel kirjas ,et mul arvuti on selle tõttu aeglane jne.

 

Ja viimasel ajal on küll probleeme arvutiga , väga aeglaseks on jäänud ja nt lfs , cs1.6 oli ennem 100 fps ja nyyd max 30 . ja veel graafika kaardi jne pealt pandud high performance vsync off jne.

 

Kuidas korda saaks ?


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mul kh 16gb rami aga arvuti näitab 14,8gb

sama asi kõvakettastel, kirjas on 500gb tglt on mingi 380gb

mitte kunagi see ei ole täpne arv, alati või nh suht tihti on see alla selle mis peaks olema tegelt.

 

kõige kergem viis et arvuti kiiremaks ja korda saad on windowsile reinstall.

kui sa ei oska seda ei taha siis alusta viiruse tõrjest, las kontrollib viirused ära siis ccleaneriga lase arvuti yle, tee registery puhtaks.

tavaliselt oleneb see kh et palju töölaual asju on, et mingi igavene pahn kustuta töölaualt ära.

 

siis hakka uninstallima programme/mänge mida sul ei ole enam vaja, samuti võid task managerist prosesside alt vaatada et mis asi sul näiteks viib palju rami/cpu.

 

yks viis veel arvuti kiiremaks saada on et pane windows classic theme peale.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tavaliselt sellisele murele ei olegi lahendust, kui võid lisada 2gb juurde näiteks ...

 

Olenevalt videokaardist võib sinu 0.3 gb minna video reservi, ehk siis kõval mängimisel kasutab video 0.3gb, kui enda reservis mälu ...

 

Teatud emaplaatide puhul saab seda biossist muuta, mine vaata ja uuri.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

okei

 

njh :D ei teagi enam mis arvuti aeglaseks teeb , kõik puhastused jne on tehtud ,aga arvuti väga aeglane , graafika kaardi control p pandud vsync ja high performance peale aga mängudes ka vanemates nt cs1.6 on fps dropid. fps - 60 - 80 - 99 ja smokes veel eriti , 15 umbes. Arvuti ise ka mingi 3 -4 a vana .

Osad öelnud ,et emaplaat või graafika kaart suremas .

Muudetud liikme mernoski'i poolt

tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Windows lahutab vajaliku rami maha koguramist, ehk siis ta lahutab selle rami maha mida windows ise kasutab. Kõvakettaga on sama moodi.

Hmm, ei?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No oleneb kuidas seda nüüd võtta - selles suhtes, et tõesti Aken kasutab ka idles RAM-i ja seda võib vaadata kasvõi Task Managerist, kuid Windows ei lahuta andmetest(Sys Properties jms) küll RAMi, seega too väide on küll bs.

Destiny jutt peaks ka korrektne olema, küll aga ei ole kindel, kas andmetes see ka kajastub. Minu teada vist tõesti peaks ka andmetes näitama, et on teatud osa reservis ja vajadusel kasutab.

 

Küll aga tasuks vaadata reaalselt mis sul seal kastis viibib, kas on 2x1GB pulgad või on hoopis 1x2GB pulk... Samas kui on mitu socketit, siis on võimalik ju kasvõi 1x1GB, 1x512MB ja 1x256MB sinna sisse sokutada, mis ka näitab andmetest midagi 1.7(...), viimane võib ka olla ümardatud kujul.

 

Seega kindluse mõttes uuri üle, kui tõesti on sul installitud 2GB mälu ja arvutis näitab vähem, siis on võimalus ka, et näiteks mõni moodul on katki või ei saa ühendust(tõenäoliselt siis terve pulk ei funksi).


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.