Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Serious Gaming Roleplay

Soovitatud postitused

 

2.. kes iganes selle pildi uppis ülesse, mina see serious ei ole.

Miks? Miks ma peaksin üldse reklaamima, kahjuks ei soovi endale mingit suurt mängijaskonda, olen rahul 10-30 ja jään selle juurde.

Isegi kui mulle pakuks keegi et võta nebulos või mingi säänse mängijaskonnaga server, siis ma ei võtaks seda, kuna ma olen harjunud väikeste serveritega.

Kui 20 mängijaga juba 1 minuti jooksul spam sääne,et sääne, siis 100 mängijaga jookseb aju küll kokku, soz.

3. See email kahjuks pole minu oma, minu msn, / email on sc_rp@live.com ja teine on serious.gaming@outlook.com, sellist emaili mul pole.

See tähendab seda,et minu käsi siin mängus pole kahjuks / õnneks!

 

 

 

 

Igaüks võib endale uusi emaile teha??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti mõttetu server, apower käib täie rahaga. Server areneb aga kui tuleb uuendus välja siis järgmises uuendus on juba eelmise uuenduste bug fix. Mitte midagi ei tõmba siia serverisse mängima. Adminid ka kõik on ära ostetavad, ütled paar sõna ja karistus väheneb. Siis veel adminid sõidavad ringi suht kalliste autodega, ment ajab taga neid siis nad lihtsalt televad ära end jne.

Muudetud liikme rww'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

rww - See polnud küll mingi arvamine siin, aga ma ei viitsigi siin tülitseda.

Mitte mina, vaid see mis toimus see ei olnud minu pooltki üldse, ma polnud selle sees kahjuks / õnneks.

Ma olin sel ajal eemal kui see DM toimus.

 

 

 

// Serveri inf:

Toimub kolimine ja ilmselt läheb natu rohkem aega kui peaks: kuu-2, kuna on kool ka lõpetada.

Kolime maakohta, Fort Carson, teeme uuendusi ning bugfixe, hiljem tuleb uus foorum ja IP.

 

Lugupidamisega,

Serious.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.