Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PHP Veebimäng algus!!

Soovitatud postitused

VIP

Enne kui hakkad veebibrauseri põhilist mängu tegema, pead html, php, mysql jms korralikult selgeks õppima, vigaste koodide kirjutamisest pole sulle ega mängijatele kasu. See, et paar õpetust kiiruga läbi vaatasid ei aita sind kohe mitte. Mina alustasin kunagi selle õpetuse järgi: http://minitorn.tlu.ee/~jaagup/kool/java/loeng/veebipr/veebipr1.pdf

Usun, et saad sealt veel palju asju juurde mida läheb sul koodi kirjutamiel vaja. Kuid eks sa tead ise kõige paremini millal oled sa valmis mängu kirjutama. Edu sellegi poolest! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära võta sihti, et pead kohe mingi veebipõhise mängu tegema. Valmista näiteks mõni veebis hallatav leht, edasi mine keerukama ja keerukama süsteemi peale. Üpris raske on hakata veebimängu programmeerima, kui eriti koodi ei jaga.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina alustasin veebilehtede tegelemisega muutes netist täiesti tasuta allalaetavate lehtede sisu. Uurisin igasuguseid asju seal, et mida mingi asi teeb jne. Tänaseks võin öelda, et saan veebilehtedega hakkama, kuigi proff sellel alal pole. Olen ise teinud mitu mängu ja veel erinevaid fännilehti/kodulehti mis arhiivis seisavad. :)


“If you don't stand for something you will fall for anything.”

- ʍalcolm ✗

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina alustasin veebilehtede tegelemisega muutes netist täiesti tasuta allalaetavate lehtede sisu. Uurisin igasuguseid asju seal' date=' et mida mingi asi teeb jne. Tänaseks võin öelda, et saan veebilehtedega hakkama, kuigi proff sellel alal pole. Olen ise teinud mitu mängu ja veel erinevaid fännilehti/kodulehti mis arhiivis seisavad. :)[/quote']

 

täpselt sama mul. laadisin veebist templatesi ja hakkasin editima neid, kui oli probleem siis otsisin netist vastuse.

alguses soovitan kah HTML ja cssi selgeks õppida siis alles php, mysql....


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Et ma siis ükks mu sõber soovitas 1ht youtube videot ma vaatasin k6ik 46videot html ja css kohta ja nyyd ma oskan juba kujundada, ja texti editida ja muudki niiet hea algus kokku l2ks mingi 3h õppimist soovitan videosi vaadates kohe j2rgi teha v6i pausele panna ja et kui hakkate vaatama siis need videod l2hevad ise. edasi teie licalt proovige ja varsti juba oskate,

see vend teeb vahepeal ka nalja jms.

 

et siis kaua oodatud lk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hahah ega see tore kui 3 tunniga õppsidi html ja css selgeks ma õpin siiamaani :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei saa ju lootma jääda, et kõik sulle vajaminev tehakse videosse. Õigem oleks hakata probleemseid kohti googeldama ja sealt vajalikku koodi saama. Näiteks tahad teada kui palju tähti on lauses, otsid

mitu tähte lauses php

said näiteks selle vastuse

http://phpcenter.eu/prindifoorumiteema.php?id=208

 

Sama oleksid võinud küsida

lause pikkus php

ja oleksid saanud juba esimese lingilt õige vastuse

http://vahvel.net/showthread.php?122367-%D5petus-kui-lause-on-liiga-pikk-kuidas-teha-see-l%FChemaks-ja-lisada-taha-punktid

 

Parem on küsida inglis keeles, kuna enamus koodijaid toimetab selles keeles ja väga tähtis on osata õiget asja küsida.

ingliskeelne oleks su kohe esmalt php manuali juhatanud

text length php

 

http://php.net/manual/en/function.strlen.php

Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.