Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Jõulu soov

Küsimus

Tere ! Tahan siis endale jõuludeks uut nutitelefoni aga ei tea millist võtta kasutama hakkaks seda siis mängimiseks,netis surfamiseks,muusika kuulamiseks,vahest võiks ju ka pildistada saada, häda pärast filmide vaatamiseks jne.Kindlasti peab olema Android.Kõige rohkem olen valmis maksma 230 eur.Ise vaatasin seda telefoni: https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/honor-u8860 Aidake!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Mina sooviks jõuludeks mõnusat, hubast olemist. Head süüa ja pere ning sõpradega aega veeta. ^^,

 

Aga kui hakkad telefoni valima siis jäta LG ja Huawei mängust välja.

 

https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony/xperia-sola

 

Pigem juba.

 

Soovitan üldse Samsungit, Nokiat, Sony ja HTC-d

 

Kas tegu peab olema Elisa esindusega? Või sobib ka mõni muu? Valik laieneks tunduvalt.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

ise võtaks kah Optimus L7

olen kuulnud et huaweil on kehva aku. endal oli mingi aeg tagasi huawei u8800 ehk teise nimega ideos x5

koolis said 2h netis olla ja aku tyhi, telefonil steam, msn, skype peal. viska mingi online mäng kh veel peale ja siis eriti kiiresti aku oli tyhi :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

vahet ei ole ise olen muidu tele2-he klent aga aga elisas on telefoni valik suurem ja nüüd teile ka UUS KÜSIMUS : Sellel Solal oli floading touch ja ei hakkandgi ültse uurima kuna olen kuulnud et kui on floading touch telol peal siis ekraan või mis iganes asi läheb kahe nädalaga perse KAS SEE VASTAB TÕELE ?

Muudetud liikme android'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
vahet ei ole ise olen muidu tele2-he klent aga aga elisas on telefoni valik suurem ja nüüd teile ka UUS KÜSIMUS : Sellel Solal oli floading touch ja ei hakkandgi ültse uurima kuna olen kuulnud et kui on floading touch telol peal siis ekraan või mis iganes asi läheb kahe nädalaga perse KAS SEE VASTAB TÕELE ?

 

 

Kas sa tead, mis on floating touch? Sa ei pea näppu vastu ekraani panemagi

 

 

Pealegi, kust selline jutt? Ma võin ka külajutte levitada, mis tõele ei vasta. Ütle kõigile oma tuttavatele, et kui telefonil sim kaart sees on siis nad lähevad kuu ajaga perse...


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.