Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Jalgratta ärandamine

Küsimus

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

On see troll? Loomulikult mitte.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

ei ole, usu või mitte- täna olid 3 menti koolimaja ees hommikul ja nägid, et ma tulin jalgrattaga ja hakkasid minu kallal vinguma, et nad viivad mu jalgratta jaoskonda, sest mul ei ole jalgrattalukku. Mille peale mina muidugi hakkasin kohe vastu, et te ei vii seda mitte kuskile, et sellise asja eest minuteada ei saa jalgratast jaoskonda viia, kui rattur pole ühtegi seadust rikkunud (kiiver ja kõik tuled asjad olid mul olemas, ratas ülevaatusel ka käinud ja kõik on tip-top). Nemad seal siis mingi 5 minutit mu kallal vingusid ja lõpuks ütlesid, et saan suulise hoiatuse ja nad tulevad homme tagasi ja kui mul selleks ajaks jalgrattalukku pole, siis nad viivad jaoskonda mu ratta ja saan selle sealt kätte. (Rapla politsei)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

einoh, ma homme siiski rattaga kooli ja lukku mul ei ole. Kui tahavadki viia seda ära ma istun rattapeale ja sõidan lihtsalt sellega kuskile minema, kuhu ma saan selle rahulikult jätta.

Kui nad näitavad mulle, et seadusega kirjas see kuskil, siis võtku see ratas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Küsi dokumenti kas on ikka päris mendid, muidu mingid kuked kes mundri selga lükanud.

Kui jalku korras ja endal kaa kiiver, siis selle ära võtmiseks pole neil mingit õigust.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Seaduses sellist punkti täheldatud pole. Seega mina jätaksin hea meelega ratta sinna. Kui ma näen, et nad selle omavoliliselt võtavad, siis ma kasvõi filmin ja pöördun sellega Politseisse, ka kohtusse kui vaja. Neil ei ole mingit õigust seda ära võtta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ilmselgelt olekski tark neid hirmutada filmimise v millegi sellisega.

 

Mina isiklikult ei mainiks neile midagi, ma lihtsalt tegutseks. Ülevõim on neile pähe hakanud ja mõtlevad, et võivad teha mida hing ihaldab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

täiesti päris mendid on, ma tean ühte neist väga hästi. mhiku, kas just ärandada, vaid konfiskeerida nii, et jaoskonnast kätte saad. Ühesõnaga ma ei tea, tulevad homme, siis ma lihtsalt helistan kasuisale. Ta jagab neid asju päris hästi ja las tuleb kohale ja vaielgu siis temaga... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
täiesti päris mendid on, ma tean ühte neist väga hästi. mhiku, kas just ärandada, vaid konfiskeerida nii, et jaoskonnast kätte saad. Ühesõnaga ma ei tea, tulevad homme, siis ma lihtsalt helistan kasuisale. Ta jagab neid asju päris hästi ja las tuleb kohale ja vaielgu siis temaga... :D

Konfiskeerimine või mitte. Varguse alla läheb see ikka, neil ei ole õigust alusetult sult seda ära viia. Rattaluku puudumine ei ole põhjus konfiskeerimiseks, seega läheb see varguse alla. Tore oleks postimehes lugeda "Rapla Politseinikud varastasid koolilapse jalgratta." :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mulje jääb mul küll praegu selline, et need polnudki politseinikud. Need olid hoopis selle roheka vesti selga tõmmanud, sinakad püksid jalga pannud ning mängisid menti ja lihtsalt viisid su jalgratta pandimajja. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.