Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nonii nüüd on mingi skeem !

 

Algus : Mystery(õigeomanik??)--->Jartsu(kespeabennast omanikuks) -->Jarstu andis disaini --> Aikule--->Aga nüüd kokkuvõtteks on suurprobleem vist:D :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nonii nüüd on mingi skeem !

 

Algus : Mystery(õigeomanik??)--->Jartsu(kespeabennast omanikuks) -->Jarstu andis disaini --> Aikule--->Aga nüüd kokkuvõtteks on suurprobleem vist:D :D

 

Õige omanik ei ole kohe kindlasti Mystery, tema lihtsalt võis osta selle omale või varastada nagu paljud abilised seda teevad.

See mäng on paljudel olemas + see veel ostetud ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Õige omanik ei ole kohe kindlasti Mystery, tema lihtsalt võis osta selle omale või varastada nagu paljud abilised seda teevad.

See mäng on paljudel olemas + see veel ostetud ka.

 

Aga mingit proof on sul et sa sellemängu ostsid , siis on pm arusaada et sa oled ostnud! Aga praegult kirjalik "+ ostetud ka" ! ;)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aiku. Kui sa näed siis "Mystery" reklaamib ennast "Jarstu" nime all. Ja Aiku kuidas on võimalik php faile kopeerida? Palun ütle mulle ka siis teeks ka paar liigutust :) Ma eile ostin ka 0€ eest porche (tegelt rotitud). Kui sul tõestust pole siis nii kaua arvame , et see on kopeeritud.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen erapooletu ma ei ole Aiku poolt ega Jartsu aka Mystery poolt! aga miks sa rääkisid alguses +ostetut! :):D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina käsid va? Mind tegelikult ei huvita see aga sa praaegu rotid teiste disaine ja siis räägid sellist muinasjuttu , et ise ka ei usu seda. Ja nagu ma MSN-is küsisin tõestust , et "Jartsu" sulle slele disaini loa andis. Siis sa kohe kaldusid teemast kõrvale ja lõid kuseks. Aiku kui nii prof oled siis miks ise disaini ei kirjuta. hui usungi , et tegid mingi 2 nädalaga kõik need failid ise uuesti. Sa müüsid need ju maha.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aiku millest sa aru ei saa? sa rotisid ju selle disaini.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Õige omanik ei ole kohe kindlasti Mystery, tema lihtsalt võis osta selle omale või varastada nagu paljud abilised seda teevad.

See mäng on paljudel olemas + see veel ostetud ka.

 

 

Aiku sa ise siin ütled et + ostetud!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust kuradi otsast sul see varastatud on?

See mäng juba üleval olnud oktoobrist saadik ning keegi pole vingunud kuniks see disain peale läks. :fp:

 

Lollpea oled ikkagist, su ajud on sellest tossutamisest segi läinud nagu ikka juhtub. Ma võin kihla vedada, et kõik need php failid on 99% sarnased nagu on tartumaa php failid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mystery niisama kannab "Jartsu" signatuuri?

 

Aiku pane üks fail siia võrdluseks ja ma panen siis tartumaa faili võrdluseks.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aiku millest sa aru ei saa? sa rotisid ju selle disaini.

 

Selle disaini sain juba oktoobri kuus, problem?

 

Lollpea oled ikkagist, su ajud on sellest tossutamisest segi läinud nagu ikka juhtub. Ma võin kihla vedada, et kõik need php failid on 99% sarnased nagu on tartumaa php failid.

 

Ei tea pole näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lollpea oled ikkagist, su ajud on sellest tossutamisest segi läinud nagu ikka juhtub. Ma võin kihla vedada, et kõik need php failid on 99% sarnased nagu on tartumaa php failid.

 

jah, ja see 1% on see minu yks koodi rida mis tegin tollele.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
jah, ja see 1% on see minu yks koodi rida mis tegin tollele.

 

Sinu pask mitte töötav jura läks ära ammu juba.

 

Mystery niisama kannab "Jartsu" signatuuri?

 

Aiku pane üks fail siia võrdluseks ja ma panen siis tartumaa faili võrdluseks.

 

Postkasti faili äkki?

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aitab nüüd sellest vaidlusest, edasine spam saab warnitud. See ei ole mingi uudis, et need Tartumaa failid ringluses on, algelise versiooni failid on isegi minu käes olnud. Inimese, kes ei tegelegi programmeerimisega.

 

//Teema suletud algataja soovil.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.