Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Runescape New Combat system

Soovitatud postitused

:facepalm: inimestele läks see aeglane pk just peale, see vajas natuke annet kah

Vajas natukene annet? Vajas natukene annet?

Mis 'annet' seal vaja oli kui klikkisid enemy peale ja ootasid, et ta sureb? Mõni targem vend oskas ehk natunene foodile kaa klikkida ning kui päris proga oli tegu, suutis ta vahetevahel lausa paarile potile klikkida. Päris 'klikk' combat süsteem, sa ei arva?

Ja sina veel räägid, et suvalisi nuppe vajutada on bullshit, eks sa mine ja vajuta - tule ütle mulle kaa mitu killi sa nende "suvaliste nuppudega" said.

 

Ära põe, sa kasvad sellest välja.

Just go with the flow, näeme sind kuu, kahe pärast.. Ja kui sa tõesti arvad, et selle niinimetatud fagexi update tõttu on game ruined, siis tekib küsimus: Mida kuradit sa veel siin alafoorumis ruunist jahud, mine mängi mingi 2006scapet või mida iganes.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise duel Arenal lasen rapieriga, abilities on. Naljakas näha, kuidas owni saavad kõik. Inimesed ei suuda samaaegselt jälgida, mis abilitid neil valmis on, palju adre bari ja mis DoT-id neil või vastasel peal on ja kui mul Anticipation peal on siis raiskavad oma väärtusliku stuni.

 

 

Mina olen HETKEL rahul asjaga, WoWist sain kõva koolituse, kus pidi suutma 10t erinevat buffi, DoTi ja HoT-i jälgida, et need peal oleks nii endal, sinu kaaslasel, kui ka vastasel ja tema partneril. Vähe sellest, et skille oli kordades rohkem ja iga vastase puhul töötas ainult erinev strateegia.

 

Lebo värk aga inimesed ikka nii saamatud ja ei oska jälgida, mida ja millal kasutada.

 

 

Et küsimusi ei tekiks siis DoT on Damage over Time (bleed effectid) ja HoT on Healing over Time.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vajas natukene annet? Vajas natukene annet?

Mis 'annet' seal vaja oli kui klikkisid enemy peale ja ootasid, et ta sureb? Mõni targem vend oskas ehk natunene foodile kaa klikkida ning kui päris proga oli tegu, suutis ta vahetevahel lausa paarile potile klikkida. Päris 'klikk' combat süsteem, sa ei arva?

Ja sina veel räägid, et suvalisi nuppe vajutada on bullshit, eks sa mine ja vajuta - tule ütle mulle kaa mitu killi sa nende "suvaliste nuppudega" said.

Aga kui ma oskasin switchi, poti dinkida , eatida ? Mis siin olen ma meister w? Kunagi sai ka mõnda glitchi kasutatud..., seega olen ma jumal hoopis?

 

No ikka on küll, praegu pk lebo ju. Mida sa teed, ss kui oled multina näiteks? Tuleb paar jorssi peale, sa oled koheselt k0... Enne oli ikka skilli veits vaja, et neile vastu saada.

Pealegi... EOC PK ON NIII FAKING EASY, ET SA EI PEA ISEGI DRINKIMA ! KILLE TULEB IKKAGI .D , sest hitid on ikkagi liiga suured. Mingi 10+ killi teinud juba, kus olen hiljem avastanud, et ma pole drinkinudki ja ss on nali olnud ;) .

 

Paljud ei saa arugi, mida eoc's tegema peab, klikivad suvalt neid abiliteid.... ja killid tulevad. Mõttetu:D, Olgem ausad, siin ei peagi aru saama.. Mäng ongi üks puhas lampi klikkimine pkmises (mõni vb jagab matsu ka) . Hitid on ka nii faking suured, et mdea. Saad ühe hea adrenaliiniga laksu teha, teine kukub . Pohhuj - lebo .

Ma arvan, et sa pole ise pkmas käinudki? vms?

 

Ja enne oli ikka küll veits rohkem skilli vaja, nüüd saab iga suvaline vant 3 sec stunni panna. Klõpsi natuke abiliteid ka ja kill tuleb.

 

Olen ise juba 3 päeva järjest pknud, Nii mõttetu lihtsalt. Raha saab vahest teenitud küll, aga ikkagi. Igav, see pole enam huvitav.

Mulle isiklikult meenutab see LoL'i ja lol pole mulle kunagi meeldinud, bullshit . Rs on täielikult oma mõtte kaotanud minumeelest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kui ma oskasin switchi, poti dinkida , eatida ? Mis siin olen ma meister w? Kunagi sai ka mõnda glitchi kasutatud..., seega olen ma jumal hoopis?

 

No ikka on küll, praegu pk lebo ju. Mida sa teed, ss kui oled multina näiteks? Tuleb paar jorssi peale, sa oled koheselt k0... Enne oli ikka skilli veits vaja, et neile vastu saada.

Pealegi... EOC PK ON NIII FAKING EASY, ET SA EI PEA ISEGI DRINKIMA ! KILLE TULEB IKKAGI .D , sest hitid on ikkagi liiga suured. Mingi 10+ killi teinud juba, kus olen hiljem avastanud, et ma pole drinkinudki ja ss on nali olnud ;) .

 

Paljud ei saa arugi, mida eoc's tegema peab, klikivad suvalt neid abiliteid.... ja killid tulevad. Mõttetu:D, Olgem ausad, siin ei peagi aru saama.. Mäng ongi üks puhas lampi klikkimine pkmises (mõni vb jagab matsu ka) . Hitid on ka nii faking suured, et mdea. Saad ühe hea adrenaliiniga laksu teha, teine kukub . Pohhuj - lebo .

Ma arvan, et sa pole ise pkmas käinudki? vms?

 

Ja enne oli ikka küll veits rohkem skilli vaja, nüüd saab iga suvaline vant 3 sec stunni panna. Klõpsi natuke abiliteid ka ja kill tuleb.

 

Olen ise juba 3 päeva järjest pknud, Nii mõttetu lihtsalt. Raha saab vahest teenitud küll, aga ikkagi. Igav, see pole enam huvitav.

Mulle isiklikult meenutab see LoL'i ja lol pole mulle kunagi meeldinud, bullshit . Rs on täielikult oma mõtte kaotanud minumeelest.

 

 

Stuni saad siis viskad Freedomi peale omale, eemaldab bleed effectid ja stunnid. Siis arvestad umbes, et stun laeb 15 sekki enne kui kasutada saab. Ennetad seda ja viskad kiirelt Anticipationi peale ja ta jälle raiskab oma stunni sinu peal. Samal ajal jälgid sina, et Anticipationit peal ei oleks ja topid talle oma stuni ja bleedid.

 

Pole ta nii lebo midagi. Need kes suvaliselt klikivad killivad neid, kes samamoodi suvaliselt klikivad. Tule duel arenale, ma teen sinuga 100 duelli ja sa kliki suvaliselt ja ma lasen oma moodi ja ma garanteerin, et võidan vähemalt 90 duelli.

 

 

Vähe sellest, et kombineeri ka mage spelle kui meleed kasutad. Kasuta Slaughterit näiteks see tekitab bleed effecti, kui vastane liigub saab ta 3X rohkem dammi selle pealt. Kasutad peale Slaughterit sellist abilitit nagu Surge (mage spellide all) Mis telepordib sind 10 meetrit otse edasi. Kui ta oma skille spammib ja sa ta target oled liigub ta sulle koheselt järgi ja saab sitaks rohkem damaget. Vähe sellest, Surge on hea kui keegi ära jookseb ja edumaa on. Surged järgi ja viskad kiirelt stuni ja lõpetad ta. Või kui vaja põgened ise.

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vajas natukene annet? Vajas natukene annet?

Mis 'annet' seal vaja oli kui klikkisid enemy peale ja ootasid, et ta sureb? Mõni targem vend oskas ehk natunene foodile kaa klikkida ning kui päris proga oli tegu, suutis ta vahetevahel lausa paarile potile klikkida. Päris 'klikk' combat süsteem, sa ei arva?

Ja sina veel räägid, et suvalisi nuppe vajutada on bullshit, eks sa mine ja vajuta - tule ütle mulle kaa mitu killi sa nende "suvaliste nuppudega" said.

 

Ära põe, sa kasvad sellest välja.

Just go with the flow, näeme sind kuu, kahe pärast.. Ja kui sa tõesti arvad, et selle niinimetatud fagexi update tõttu on game ruined, siis tekib küsimus: Mida kuradit sa veel siin alafoorumis ruunist jahud, mine mängi mingi 2006scapet või mida iganes.

Arvad, et ma tulen rääkima enne kui ma midagi proovinud ei ole ? Ma läksin proovisin pk'd vajutasin lihtsalt neid nuppe ja sain kille.

Vanas pk's lugesid ikka veng combod jne.


urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EoC-s HP kohta mul on nii palju öelda: Kellel on palju raha tal on ka palju HP.

mida parem armour seda rohkem elusid = mida parem armour seda kallim

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei tea ei mänginud betacombatit kui see oli demone välhas!

aga kui välja tuli siis tollel päeval sai ikka megalt stuffi sest kõik mängud mida olen mänginud vajavad neid skillide jälgimisi jnt ja nii sai ikka megalt pappi teenitud nüütseks juba üle 50m+ teenitud.

Leitsin paarpäeva tagasi väikese glitch millega olen päris jumalt teeninud!

ei hakka oma avastusi jagama kuna võimalik ,et seda teavad vähesed ja ei soovi ,et see patched saaks veel nii ruttu!

 

keegi rääkis,et klikid suvalisi skille siis ma sain küll naerukrambid ,et ta ültse wildis midagi võitnud on!

enneikka kui wildi lähed soovitaks skillid üle vaatata ja quik prayerid paika panna!kintlasti vaatake cooldowne ja skillide tähendusi jnt!

jes kellele rs enam ei meeldi siis tõwsti mine mängi moparscapet ja ole õnnelik ,et sul mingi võimalus rs veel mängida vanal moel on:D

või tee endale server :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tea ei mänginud betacombatit kui see oli demone välhas!

aga kui välja tuli siis tollel päeval sai ikka megalt stuffi sest kõik mängud mida olen mänginud vajavad neid skillide jälgimisi jnt ja nii sai ikka megalt pappi teenitud nüütseks juba üle 50m+ teenitud.

Leitsin paarpäeva tagasi väikese glitch millega olen päris jumalt teeninud!

ei hakka oma avastusi jagama kuna võimalik ,et seda teavad vähesed ja ei soovi ,et see patched saaks veel nii ruttu!

 

keegi rääkis,et klikid suvalisi skille siis ma sain küll naerukrambid ,et ta ültse wildis midagi võitnud on!

enneikka kui wildi lähed soovitaks skillid üle vaatata ja quik prayerid paika panna!kintlasti vaatake cooldowne ja skillide tähendusi jnt!

jes kellele rs enam ei meeldi siis tõwsti mine mängi moparscapet ja ole õnnelik ,et sul mingi võimalus rs veel mängida vanal moel on:D

või tee endale server :D

 

 

 

Mulle tundub, et sa klõpsid trükkides klahve suvaliselt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
EoC on äge? Tra, kukkunud oled w. :D Mine kooli parem. xd

 

Igal ühel oma arvamus,kõigil ei saa sama arvamus olla.Sina peaksid kooli minema.:flapper:


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minu kool on käidud saa oma kooliga hakkama enne kui tuled õiendam!

mis sa oledki 1986 sündinud w?

 

Ära nüüd solvu, aga mis sul midagi paremat ei ole teha kui rssi toksida?

Ise olen 17 ja ei viitsi praegugi rssi mängida. Pelan natuke, et koolikõrvalt saaks sellist väikest pappi teenida, et pidu panna jms.. (Tuleb odavam, ei pea ise kulutama oma raha) :D . Muidu täiesti P**** läinud mäng.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edaspidised OT kommentaarid toomase kohta, saavad warni, see on teemaväline arutelu, jätke see Privaatsõnumitesse.

Rsis pole vanusepiirangut, mõnele meeldib EOC, sellepärast ei saa ju inimest hukka mõista.

Use ur brain, to think, not these other hairy things.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis sa oledki 1986 sündinud w?

 

Ära nüüd solvu, aga mis sul midagi paremat ei ole teha kui rssi toksida?

Ise olen 17 ja ei viitsi praegugi rssi mängida. Pelan natuke, et koolikõrvalt saaks sellist väikest pappi teenida, et pidu panna jms.. (Tuleb odavam, ei pea ise kulutama oma raha) :D . Muidu täiesti P**** läinud mäng.

Eil ole mängul vanuse piirangut minuarust!

ega see pole mingi kooli süsteem ,et lasteaed,eelkool ,alkool ja siis põhikool jnt :D

ma tean tutvusrinkonnas päris palju inimesi kes on 30-45+ ja mängivad rs-i ( inglased peamiselt ) ja juba algus aegatest peale :D mine siis ütle neile ka ,et sorry vaan aga sa oled liiga vana selle mängu jaoks :D

rsis pole minuarust vanuse piiranguid :D

Aga jah võimalik ,et olen peapeale kukkunud kuna eos on ikka parem kui tavaline rs kiirem parem ja efektiivsem :D

aga igaüks otsustagu ise kas talle meeldib või mitte nii ,et mina jättan oma arvause endale selles suhtes :D

 

GE price on 150m. Ja selle hinnaga sa jäädki müüma seda. Tegelik hind on 100m või alla selle.

ültse on g.e asjad täitsa segased mõnda asja ostad siis ei saagiaru kas pead panema hinnale juurde 100-500k või vähem !

g.e on omadega tuksi keeratud :D

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toomas, sa eksid. Tegelikult on RS +13 seega seal on vanuse piirang täiesti olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Toomas, sa eksid. Tegelikult on RS +13 seega seal on vanuse piirang täiesti olemas.

 

13 on alampiir, ülempiiri ei eksisteeri.

 

eoc on minu arvates ikka päris saast :).. Igasugused erinevad gearid, mis annavad eri hp-d on minu arust täiesti mõttetus.

Leian, et Jagex võiks taastada 2007a rsi, jätta firmasse alles vaid need inimesed, mida on vaja selle mängu jooksutamiseks igapäevaselt. Mingeid uuendusi küll vaja poleks.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mismoodi see cb nüüd arvutatakse?

 

Parem klikk kasutajal - osadel näitab mingit Skill levelit ja osadel cb'it, miks see nii on?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.