Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Neg Tehing !!!!????

Soovitatud postitused

Mida kuradit siin foorumis toimub...tegin teema ja juba kustutatud??!!!

 

Ma ootan enda neg tehingu eemaldamist kuna pole tõestust, et ma scammisin 15m!

 

Enne seda teemat ei kustuta rsk kui pole neg teh eemaldatud või mingisugunegi tõestus olemas, et ma scamminin 15m !

 

PALUN SIIA TÕESTUS, ET MA SCAMMER VÕI SIIS MA TAHAN SEDA OMA SILMAGA NÄHA !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cheers!

 

Nõustun ka tema arvamusega. No pic, no proof!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga teeme siis nii, et nullime kõik tehingud üldse ära, teeme no pic no proof süsteemi ja hakkame kustutama kõik negatiivsed JA positiivsed tehingud, millel pole tõestust?

 

samas, mina küll ei tahaks nii teha.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aga teeme siis nii, et nullime kõik tehingud üldse ära, teeme no pic no proof süsteemi ja hakkame kustutama kõik negatiivsed JA positiivsed tehingud, millel pole tõestust?

 

samas, mina küll ei tahaks nii teha.

 

Nooh....aga probleem ongi selles, et see neg tehing saada mult maha nii, et positiivsed alles jääksid...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu ma välja loen on sul 2 NEG tehingut. Kuidas sa seda seletad?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga teeme siis nii, et nullime kõik tehingud üldse ära, teeme no pic no proof süsteemi ja hakkame kustutama kõik negatiivsed JA positiivsed tehingud, millel pole tõestust?

 

samas, mina küll ei tahaks nii teha.

 

Kas koigil modedel on loogiline motlemine paigast 2ra v6i ainult sinul?

V6i oled sa lihtsalt yletootanud, t2is?

See on ju enesest m6istetav, et kui sinu kohta esitatakse kaebus (Loe: antul juhul negatiivne tehing) siis peab seda ka kuidagimoodi t6estama..

 

Ma olen ennegi m2rganud, et moderaatorid ei v6ta negatiivseid tehinguid t6siselt ning isegi

ei n2ita v2lja huvi..Mis toimub? Kas teid ei huvitagi see, et negatiivsete tehingute p2rast (mis pole t6estatud ja millel pole alust) foorumi kasutajate maine langeb. :thumbdown:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas koigil modedel on loogiline motlemine paigast 2ra v6i ainult sinul?

V6i oled sa lihtsalt yletootanud, t2is?

 

kui ei meeldi midagi, esita rapidloadile kaebus kirjalikus vormis.... :001_wub:

 

Nii, laske ma seletan, kuidas asjad on ja jäävad ka nii.

 

Tehinguid eemaldatakse ainult siis, kui vastaspool on sellega nõus.

Vastasel juhul, sorry, ime kotte.

Kui ma eemaldaks igat tehingut, meil oleks siin esiteks, kõik kuldsed inimesed, mis mitte kunagi mitte kedagi ei scammi, mis on iseenesest juba naljaks.

Kui teha tõestustega süsteemi, siis esiteks, tõestused on võltsitavad ja kõik hakkavad vaidlema, et ei, tema scammis hoopis mind ja teine räägib jälle teist juttu. scammerite alafoorumis niigi peame nende asjadega tegelema, veel tehingute pärast küll ei hakka ennast piinama.

ja lõpuks, kui on 100% tõestatud, on inimene on scammer ja asi on õigesti vormistatud scammerita alafoorumis, siis ta saab banni.

 

Üleliigne ülbitsemine, et moded ei tee midagi, ei too teile midagi head.

Üleliigne vingumine, et vaat ma olen maailma ausam inimene ja sain neg tehingu, muudab mind kurjaks ja see ka ei too teile midagi head.

 

On veel küsimusi?


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.