Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

kurgumandlite operatsioon

Küsimus

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

lõigatud, neelata suht valus prst oppi jne, midagi selliste teravate osakestega asju ei või süüa, isegi saiakoort mitte. Kuna muidu võib hakata verd jooksma ja siis suht kohe haiglasse tagasi.. nüüd kõik korras.. Kurgumandlitega olid mul angiin iga nädala tagant.. Pärast seda pole olnud kordagi ja no 2 aastat möödas ka sellest.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ei ole midagi hullu, palju jäätist soovitatakse süüa peale oppi :)

Üks kõige lihtsamaid oppe.

 

Peale oppi annab tunda veel nädal või kaks. Hiljem peaks juba kõik korras olema.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui minul kunagi need ära lõigati siis mingi nädal aega oli ebamugav. Igemed tunduvad paisununa ja selletõttu peab lihtsalt sööma vedelamat stuffi. Ära põe, see lebo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Suht personaalne värk, ma näiteks jäätist küll peale oppi süüa ei suutnud.

Eks ta jah selline valus ole kurgule paar nädalat, esimene nädal lased niikuinii valuvaigisteid näost sisse, et normaalselt üldse midagi süüa saaks.

 

Nüüd vist juba mingi 3-4a möödas operatsioonist ja olen tähele pannud, et kurk jääb suht kergelt haigeks, õues väga külmetada igatahes ei tasu. Paar korda angiin ka olnud, seega erilist pointi ma lõikusel ei näinud. Lõigati ära, sest takistasid sel ajal kurgupõletiku vms paranemist.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Lõigati ka 2a tagasi ära kuna oli pidevalt angiin ja mandlid paistes. Mingi nädal sõin jogurtit jms. Teisel nädalal sain juba kõike süüa.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.