Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere.

 

Ostsin selle http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC-Arvutikeskus-Gamer/Arvutikeskus-Intel-i3-Ivy-Gamer-Lite-158538 arvuti siit. Sain arvuti kätte, ning hakkan windowsi installima.

Windows XP SP2 - See laeb oma tavapärased seaded ära seal, ning kui tuleb kiri, et setup is starting windows, siis viskab mingi errori ette, et mingi turva risk, vaadake üle viimati instalitud programmid jne...

 

Arvutiga sain kaasa DVD, millel on MSI Drivers & utilities. See hakkab korralikult tööle. Kui ma õigesti aru sain, siis saab seda kasutada otse plaadilt, ning on võimalus ka arvutisse installida see. Kui proovin seda installida siis küsib, millisele seadmele. Seal tuleb mul siis see vajalik seade otsida, kuid lahter on tühi. Proovin refreshida, kuid ei juhtu midagi.

 

Sellest oletan, et arvuti ei võta millegi pärast kõvaketast omaks. Olen kontrollinud, et juhtmed oleks ühendatud korralikult, kuid sellest pole abi. Kõvaketas ise töötab, teeb häält, kui arvuti käima lülitan.

Muudetud liikme Mort'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See, et ta sul viskab errori ette on tõenäoliselt driverite viga, kuna emaplaadiga kaasa antud driverite plaadil on enamasti vananenud siis tasub uue arvuti puhul alati tootja lehelt uued driverid tõmmata ning vanadega mitte katsetama hakata. Kõvaketas ise on uus või kasutatud, tegemist ATA või SATA kettaga?

Kui sul on teist arvutit siis proovi teha kettale diagnostika, et ketas korras oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tegemist on SATA kõvakettaga. Kõik arvuti komponendid on kõige rohkem paar kuud vanad.

Teises arvutis olen praegu, kuid kuna tegemist on küllalt vana arvutiga, siis sellele ei sobi see kõvaketas.

 

Oskab ehk keegi öelda, kuidas ma saan BIOSi siseneda, ning ehk leian sealt midagi tarka?

Muudetud liikme Mort'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen proovinud klõpsida DEL nuppu arvuti käivitumisel, kuid see ei tee midagi.

 

SP2 tuleb otse plaadilt. Ma pole saanud windowsi installima hakatagi. muidu poleks ka probleemi. Töötaba ainult nii kaua, kuni on vaja valida asukoht, kuhu see installida jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa pead BIOS kaudu panema ketta seadete alt RAID asemel ATA, siis peaks töötama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.