Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Heli puudub Chromeil

Küsimus

Tervist,

 

mure siis järgmine.. Chromeil ei tööta heli. Ükskõik kust ma videot ka ei vaataks, siis video töötab ilusti, kuid heli pole sellel. Mozillaga ning IE'ga on heli ilusti olemas. Ka Windowsil on (Windows Media player jne).

 

Lugesin netist selle kohta, et viga võib olla Flash Playeris, kuid ei saa midagi teha, kuna ei oska Flash seadeid jne näppida.

 

Chrome reinstall ei aita. Olen proovinud ka vanemat versiooni Flashist tõmmata, kuid tulutult, sest Chromeil on automaatselt Flash Player sisse ehitatud ning vanemate versioonide proovimine ei tuleks kõne allagi.

 

See probleem hakkas 2 päeva tagasi, mil arvuti küsis uuendust Flash Playerile ning ma tegin selle ära.

Ei soovi kasutada Mozillat või mingit muud, kuna Chrome nendest kõige kiirem.

 

 

Oskab keegi mu küsimusele vastust anda?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Kui mängib mujal browserites heliga siis ei saanud asi olla flash playeri uuenduses.

Siis ei mängiks flashvideod sul üldse mingit heli mitte kuskil, mitte ainult chromes.

 

Aidata aga kahjuks ei oska.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Vaata volume mixerist ega chrome vaigistatud pole.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Probleem ei ole selles. Seal on kõik põhjas.

 

Kui mängib mujal browserites heliga siis ei saanud asi olla flash playeri uuenduses.

Siis ei mängiks flashvideod sul üldse mingit heli mitte kuskil, mitte ainult chromes.

 

Aidata aga kahjuks ei oska.

 

Selles see asi ongi, et Chromeile on sisse ehitatud see Flash Player, et viga võibki olla Chromei arenduses või milleski. Sõbral on kõige uuem Chrome (sama, mis mul) ning tal töötab perfektselt.

 

EDIT: Samuti on tehtud Flash Playerile reinstall. Vist hakkaski see jama hoopis siis, kui tühjendasin sirvimisandmeid vms.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.