Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Aly, olid see sina, kes kunagi mootorratastega tegeles? Tekkis huvi, et kas tegeled endiselt? Ise lähen 4. september A1 kat. kursusele ning masinaks plaanin osta supermoto.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aly, olid see sina, kes kunagi mootorratastega tegeles? Tekkis huvi, et kas tegeled endiselt? Ise lähen 4. september A1 kat. kursusele ning masinaks plaanin osta supermoto.

 

Husqvarna WRE või SMS 125 või siis KTM EXC 125 või Aprilia SX125. Eestis kõige rohkem saadaval SX125, peaks vist olema Rotax 122 võ siis 123 mootor, ise soovitan husqvarnat või Ktmi, aga 2 viimast maksavad 2000-3000€, aprilia sx125 või mx125 saab 1300-2000€ kätte. 2 takti on kõik, tahavad iga 1000km tagant küünla vahetust, 5000km tagant käigukasti õli vahetust ja silindrit kusagil 20000km tagnat, kolbi 10000km tagant, oleneb kuidas kompressioon silindris on. Võid PM-is rohkem küsida.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui jääd liiklus rikkumisega vahele, siis trahvi maksmis päevast alates on aastane keeld. See ei olene politsei tujus.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb küll täiesti, ma ületasin kiirust, mitte mingi 1-3kmh vaid palju rohkem ja sain suulise hoiatuse, rääkisin viisakalt jms.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pärnumaal, 50 alas, 110km oli sees, ei märganud, et asula lihtsalt. Nägime, et mingi auto oli taga, naljatades ütlesin juhile, et kurat, keegi jällitab ja nii see kiirus nii suureks saigi. Plaks mingi hyndaiga eritunnusteta auto lükkas taga vilkurid peale ja peatas meid. Küsiti, et mis toimub ja, et kas märke ei tunne. Lõpuks öeldi, et tehke tuled puhtaks ja sõidke koju. Ei tehtud midagi tookord ja oli hea õppetund:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pärnumaal, 50 alas, 110km oli sees, ei märganud, et asula lihtsalt. Nägime, et mingi auto oli taga, naljatades ütlesin juhile, et kurat, keegi jällitab ja nii see kiirus nii suureks saigi. Plaks mingi hyndaiga eritunnusteta auto lükkas taga vilkurid peale ja peatas meid. Küsiti, et mis toimub ja, et kas märke ei tunne. Lõpuks öeldi, et tehke tuled puhtaks ja sõidke koju. Ei tehtud midagi tookord ja oli hea õppetund:)

 

Pärnu kuulsaim politsei auto pidas siis kinni :D Peaaegu iga päev näha kui see kellelgi sabas, isegi mind kinni võtnud :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üleeile hakkasin koju sõitma rolleriga ja oli reid, võeti maha koos sõbraga, algul räägiti temaga asjad selgeks ära ja siis tuldi minu juurde, juhilube ma veel ei oma, kuid kohekohe on need käes, siis ma rääkisin temaga hästi rahulikult ja viisakalt ja lõpuks ta ütles, et kui ma teid veel kord näen, hakkasin rolleri poole kõndima ja ütlesin, et lükkan koju? vastas sellepeale, et sõida, ma tean kaugel sa elad :D kui rahulikult rääkida on kõik korras, aga näiteks sama ment tegi mu sõbrale enne minu mahavõtmist 200 trahvi, autol ülevaatus puudub, kindlustus puudub, sõber ise on 15, juhilube pole ja läks ringile külg ees ja saigi korraliku õppetunni kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No sel sõbral poleks rahulikult rääkimine ka aidanud. Eks ta oleneb rikkumisest ka, aga kui sa ikka ilma ÜV, kindlustuseta, lubadeta külg ees kuskil minna annad, siis seda ära ei räägi enam.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

IMG_20140820_000558.jpg

 

Sain sellise iluduse pildi peale, uskumatult ilus.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Buy it. http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=6&t=209579

 

Midagi niisama, et silm "puhkaks".

BwDFqykIYAA9P5u.jpg

(läheb rauda)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, eemaldasin olulised osad, mis lähevad uuele autole. :)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pärnumaal, 50 alas, 110km oli sees, ei märganud, et asula lihtsalt. Nägime, et mingi auto oli taga, naljatades ütlesin juhile, et kurat, keegi jällitab ja nii see kiirus nii suureks saigi. Plaks mingi hyndaiga eritunnusteta auto lükkas taga vilkurid peale ja peatas meid. Küsiti, et mis toimub ja, et kas märke ei tunne. Lõpuks öeldi, et tehke tuled puhtaks ja sõidke koju. Ei tehtud midagi tookord ja oli hea õppetund:)

 

Kurikuulsad härrad Martin ja Tarmo. Et nad selle autoga pauku paneks. :)

Nad panevad tuima kuidas neil endil parajalt tuju on. Päris õnnelikult läks teil, et pääsesite, kõige värdjamad mendid Pärnus.

 

Buy it. http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=6&t=209579

 

Midagi niisama, et silm "puhkaks".

 

(läheb rauda)

 

Elad võistes?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Elad võistes?

 

Pärnu ja Võiste vahel pendeldan ja, Võiste ametlik elukoht. :D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kurikuulsad härrad Martin ja Tarmo. Et nad selle autoga pauku paneks. :)

Nad panevad tuima kuidas neil endil parajalt tuju on. Päris õnnelikult läks teil, et pääsesite, kõige värdjamad mendid Pärnus.

 

 

 

Elad võistes?

 

Endal niipalju kogemust, et sõber ületas 6kmh kiirust, peeti kinni, kutsuti autosse, võeti seadustiku raamat kätte, loeti kõik paragraafid ette mis valesti tegi ja hakati järjest asju välja kirjutama. Lõpuks sai 170€, puudus kindlustus, liiga suur co2 tase jms jms jms.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kohapeal mõõtsid co taset?

 

Sõitis 2 taktilise krossirattaga linnas mis on arvele võetud, kallas natuke rohkem õli bensiini sisse, üleliigne õli mis ei põle ära bensiini sees tuleb valge suitsu/tossuna välja.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[spoiler=asd]Photo0082.jpg

Photo0081.jpg

 

 


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus jes, 520i 110kW. Hakkasin mõtlema rahakoti tunnetele, tahaks ikka sõita ka, mitte ainult tankida. :D Õnnestus uus makk ja kõlar ära ühendada täna.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krt juttude järgi pidi see 2.0 ka paras kütteröövel olema ju.

 

Aga hea, et endal veel seda mõtet pähe pole tulnud, et mõtleks mida rahakott tunneb. Mõlemad mul igavesed kütteröövlid. Sinisega on ju vaja ikka vajutada, sest turbo on lahe ja sellega on igatpidi äge sõita. Lilla jälle see eest on nii kuradima mugav, et see kaalub kütusekulu igatpidi üle.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks ta ikka võta rohkem tõesti kui mingi öko-diisel, aga olen sellega samas arvestanud. 7-8 maanteel kui rahulikult 100-ga sõita, linnas pmst sama, 8 kandis kõigub, aga no linnas rohkem kiirendamisi, siis lendab seier lakke. 2.5 võttis ikka rohkem. :D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

30.08.2014 ostsin Audi A4 Avant 1.8T 132kW quattro endale. Tartust Viljandi võttis 6,5L/100km.

 

Tollel 4x el. aknad, täiskompuuter, käetugi jms :D

 

WP_20140830_026.jpg

 

WP_20140830_016.jpg

 

WP_20140830_014.jpg

 

WP_20140830_012.jpg

 

Kes otsib, see leiab Audiclub foorumist minu auto teema ülesse.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1.9tdi, siis oleks täispauk. :D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.