Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Ise samal arvamusel.

 

Sõbral Volvo c70 T5. 176kW + automaat. Täiesti mõttetu kooslus. Auto ei liigu ei peast ega persest kuigi 176 kW võiks seda ju liigutada, samahästi võiks D5 olla, oleks öko vähemalt. Samas manual haukab ikka sitaks hästi minna. Kiired autod on manualid, nii see paraku on ja jään selle arvamuse juurde. Kui tahad sõidumugavust võtta automaat + suurem diisel. Väiksem küttekulu ja hea kulgeda. Kui tahad kiiresti sõita ja end vahel välja elada, siis osta turbobensukas ja manual.

Muudetud liikme Herr Olari'i poolt

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimese gen oma. Ma aastat peast ei tea. 99,00 mis seda esimest generatsiooni toodeti.

 

No eks ta liigub ikka, aga no sellist minekut mis 176kW ootaks paraku pole. Manualiga võrreldes ikka aeglane. Aga no 07 üsna uus juba. Uue tüübi kastid ilmselt kõvasti kiiremad juba. Sama nagu diislitega, mis kunagi ei liikunud üldse. Praegu on diislid niipalju arenenud, et liiguvad väga edevalt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu isal näiteks oli kunagi volvo s80. Aastat täpselt ei mäleta, kuid oli vist 2002. Oli samuti T6 ning 200kw ja automaat, kuid hämmastavalt hästi liikus. Hetkel tal audi A6, mingine diisel, see ei liigu ikka üldse. Paar aastat tagasi müüs volvo 2000 euri eest maha. Mõtlesin teda isegi siin reklaamida, kuid jäi ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No sellest T6-st ma ei saa üldse aru. No milleks 200 kW esisillale? Oleks siis nelik vähemalt.

 

 

 

Ja mitte, et ma automaadi vastu oleks, ei. Plaanin isegi esimese gen s80 osta. D5 ja automaat, sest see oleks lihtsalt kulgemise pill, miks mitte seda mugavust mida automaatkast pakub ära kasutada. Aga kui ma tahan turbomootoriga kiiret autot siis minu jaoks on automaat no go.

 

Aasta, kaks tagasi olin nt diislitele ka kategooriliselt vastu:D

Muudetud liikme Herr Olari'i poolt

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsin teadjamate arvamust, muidunokkijad palun hoidke eemale!

 

Pikalt juba olen Alfasid vaadanud, väga meeldib nende disain. Käisin korra juba platsil ühe 156'ga tiiru tegemas, sõit jättis hea mulje, kuid antud sõiduk oli suht räimeks sõidetud juba. Küsimus tulebki teile, mida te arvate 1.9 JTD mootoriga 156'st? Ise olen kuulnud jutte, et see mootor pidi olema päris ebaõnnestunud. Tahaks saada soovitust, et mitte vastu varbaid saada :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga siiski, see audi a4 '99 1.8T Aut , ma ei osta isenesest auto mingit retsi mineku pärast vaid sellepärast, et saaks mõnusalt kulgeda. Seega otseselt muid vastuväited sellel autole ikka ei ole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga siiski, see audi a4 '99 1.8T Aut , ma ei osta isenesest auto mingit retsi mineku pärast vaid sellepärast, et saaks mõnusalt kulgeda. Seega otseselt muid vastuväited sellel autole ikka ei ole?

Mul muidu pole midagi selle kohta eriti öelda, kuid endale pole audi a4'd mitte kunagi meeldinud. Esiteks on need nii väikesed ning teiseks oma väiksuse tõttu tunduvad nad mulle ka koledamad. See oli ainult minu arvamus. Ise vaatan audisid alates a6'st.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga siiski, see audi a4 '99 1.8T Aut , ma ei osta isenesest auto mingit retsi mineku pärast vaid sellepärast, et saaks mõnusalt kulgeda. Seega otseselt muid vastuväited sellel autole ikka ei ole?

Siis küll, selle auto vastu pole. Mullegi A4 meeldib.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsin teadjamate arvamust, muidunokkijad palun hoidke eemale!

Pikalt juba olen Alfasid vaadanud, väga meeldib nende disain. Käisin korra juba platsil ühe 156'ga tiiru tegemas, sõit jättis hea mulje, kuid antud sõiduk oli suht räimeks sõidetud juba. Küsimus tulebki teile, mida te arvate 1.9 JTD mootoriga 156'st? Ise olen kuulnud jutte, et see mootor pidi olema päris ebaõnnestunud. Tahaks saada soovitust, et mitte vastu varbaid saada :)

 

Ainult halba kuuleb nende kohta. Seepärast ka nende odavad hinnad. Talvel palju probleeme käivitamisega ja esisild ei kesta.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ainult halba kuuleb nende kohta. Seepärast ka nende odavad hinnad. Talvel palju probleeme käivitamisega ja esisild ei kesta.

 

Selge pilt, tänan!

Mida arvavad asjatundjad 1998-2000 aasta vahemikuga Passatist? Samuti jutt käib diislist.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selge pilt, tänan!

Mida arvavad asjatundjad 1998-2000 aasta vahemikuga Passatist? Samuti jutt käib diislist.

 

Endal 2001 aasta Passat, 1.9 TdI. Mootor on siiani korras olnud õnneks (ptui,ptui). 1x terve esisilla kompletki ära vahetanud pmst ja 2x veovõlli otsa (sellest 1 oli kohe ostes pees).

Auto on minu käes olnud 2 aastat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänan tagasiside eest! Ma siin kaalun paari asja. Vähe korralikumat pilli on soov saada :P

Ise praegu sõidan 1999 aasta Focusega, 1.8ne turbodiisel. Väga vähe võtab kütet, õli ainult nuusutab. Tagavaraosad on ka odavad (perekonnas on olnud 7 aastat, millest esimene aasta minu käes, selle jooksul sai ainult turbo ja küttepump vahetatud). Mõtlen vahelduse peale, aga samas Focus on väga soliidne pill.

Võite veel nimetada automarke, mida kõlbaks diislina osta (umbes nii et 1500 euri piirdesse jääks, umbes nii palju saaks Focuse eest kätte).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellele focusele korralikud valukad alla, siis ülim.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sellele focusele korralikud valukad alla, siis ülim.

 

Kusjuures ise ka mõtlesin, et paneks natuke euri juurde ja paneks tollele valukad alla. Aga siin tekib jälle dilemma - see auto nii räimeks juba sõidetud, et taastada ei ole enam eriti mõtet (mis mõte on velgedel, kui auto on õudses seisukorras?). Keretöid, okei neid annaks isegi teha, seal pole eriti hullu midagi. Hullem keiss on interjööris, mis vajab vahetust (enne seda oli isa tööauto, kus ta igasugust pahna hoidis). Samuti mootor - läbisõit on üle 700k juba... Usu või mitte, nii ongi :D Niiet taastamine läheks maksma uue auto hinna praktiliselt.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kusjuures ise ka mõtlesin, et paneks natuke euri juurde ja paneks tollele valukad alla. Aga siin tekib jälle dilemma - see auto nii räimeks juba sõidetud, et taastada ei ole enam eriti mõtet (mis mõte on velgedel, kui auto on õudses seisukorras?). Keretöid, okei neid annaks isegi teha, seal pole eriti hullu midagi. Hullem keiss on interjööris, mis vajab vahetust (enne seda oli isa tööauto, kus ta igasugust pahna hoidis). Samuti mootor - läbisõit on üle 700k juba... Usu või mitte, nii ongi :D Niiet taastamine läheks maksma uue auto hinna praktiliselt.

 

Siis võid ju vaid loota, et Focuse eest 1500 kätte saad :D Kui sa räägid, et auto on ikka päris räim ja interjöör väsinud ja värgid. Fordid pole iseenesest just väga minev kaup autoturul minu arvates :D Seal neid 2003-2004a forde saab juba üsna odavalt kätte, välimused ilusad aga siiski müüakse, kuna kipub lagunema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega ma selle pealt 1500 ei loodagi saada, maksimaalselt on võimalik 1000 saada. Normaalne hind oleks 500-600. Saab vajadusel 1000 euri juurde pandud :)

Kusjuures Focus ei lagune mul üldse. Esimene rooste tekkis vasakule küljekarbile alles märtsikuus (veebruaris sai jäärajal natuke rallitatud ja sõitsin hangeotsa sellega külgepidi, tekkis auk ja kuu aega hiljem hakkas mädanema :D).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga siiski, see audi a4 '99 1.8T Aut , ma ei osta isenesest auto mingit retsi mineku pärast vaid sellepärast, et saaks mõnusalt kulgeda. Seega otseselt muid vastuväited sellel autole ikka ei ole?

 

Saigi siis ära toodud Audi A4 Avant FL '99 1.8T aut. Mina olen rahul hetkel küll :D Pisivigu leidub, mingid plastik kate taga salongis kaheistme vahel puudu ja eest ka üks nupp imelik :D Aga rahul ja minekut vägagi palju :D

 

IMG_20131212_220145.jpg

Muudetud liikme daYum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Facelift. :)

Tuttav nrmärk kuidagi... :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi on äkki kokku puutunud Seat Leon MK1ga?? Eriti just Cupraga või Cupra-Riga. Oskate võibolla midagi öelda selle kohta. Mulle hakkas see masin lihtsalt väga hullupööra meeldima. Arvatavasti järgmine masin ka.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Enamvähem. Ainult, et bensukas ja Cupra või Cupra-R. Kas 1.8 132kw turbomootori või 150kw turbokaga. Lihtsalt tahakski teada, et kuidas see turbo on ja kas see 1.8 mootor on enamvähem pommikindel. Pole VAGidega väga kokku puutunud, sellepärast küsingi.

 

Midagi sellist.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/seat-leon-1-8-20v-turbo-cupra-r-6-gang-1-hand-bochum/186812919.html?lang=de&pageNumber=3&__lp=29&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=22500&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPrice=500&maxPrice=5000&negativeFeatures=EXPORT

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.