Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Leidsid ka järgmise alamfoorumi kus spammima hakata?

OT: Küsin veelkord, kas kellegil on kogemusi kusagil 1990 aasta audi 100 või 90-ga?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhi küsimus on see, kas tuledel olev lakikiht tuleks maha lihvida vesiliivapaberiga või mitte? :) Arvan, et ei tohiks kuid pole kindel, erinevatest foorumitest otsest vastust ei leidnud, ehk oskab siin keegi vastata :)

 

Tegelesin poleerimistega 4 aastat Audi esinduses. Oman piisavalt kogemust, seega oskan kommenteerida.

 

Ma eeldan, et tegemist on plastikust tuledega eksju? Sest klaasi poleerida koduste vahenditega ei õnnestu.

 

Töövõtted olenevad tule seisundist, kui tuli on lihtsalt kriimustatud ja matiks tuhmunud päikese käes, siis piisab täiesti ainult poleerimine kangema pastaga.

Juhul kui, tulel on palju kivitäkkeid ja/või sügavamaid kriime tuleb enne tuli käia üle 2000/3000 vesipaberiga. Muidugi alati saab parema tulemuse, kui käia enne üle vesipaberiga, aga lihtsalt tööprotsess on tunduvalt aega nõudvam ja raskem.

 

Poleerida AINULT väikeste pööretega ja kange pastaga, kuna tuli on plastikust, siis ära põlemis oht on suur. Ärapõlemine tähendab seda, et tuli lihtsalt sulab ning jäävad sellised piklikud jäljed, mida hiljem välja ei saa. Kasutada võib ka vesipoleerimis tehnikat - poleerimis pasta, karvane ketas ja vesi. Peale vesipaberiga üle käimist üldjuhul peab tuld poleerima 10-15 korda, enne kui saada hea tulemus. Ütled ühe korra veel, ära põlemis oht on SUUR, ainult väga väikeste pööretega ning peale natuke käiamist tasub katsuda, kas tuli ei ole kuumaks läinud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Nüüd nende hind on kordades rohkem, kui oli sellel ajal :D Aga müstika ikkagist, ''uups unustasime 7 autot salongi''.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Vaatasin seda videot aga see mutt ajas närvi... 4 miles, 4 miles, 4 korda ütleb ühe auto läbisõitu...

Muidu vägev leid ikka, ja nii ratsa rikkaks saadaksegi :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väike probleem.

 

Ma panen poldi puksi sisse ja see loksub seal sees. Kus on võimalik osta neid pleksit seibe vms nende nimi on, et see loks ära kaotada?

Polt ja puks täiesti uus, kuid 10mm liiga väike ja 12mm liiga suur.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väike probleem.

 

Ma panen poldi puksi sisse ja see loksub seal sees. Kus on võimalik osta neid pleksit seibe vms nende nimi on, et see loks ära kaotada?

Polt ja puks täiesti uus, kuid 10mm liiga väike ja 12mm liiga suur.

Mine osta kuskilt ehituspoest 11mm polt? Millisest puksit räägid, äkki oskan aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda ma üritasin täna Baltic Boldist, aga seal ütles kohe vend, et sellisele augule pole tal midagi anda ja ta olevat teadnud, et selline plekist asi käib sinna vahele.

 

Kust sellised asju osta saab, keegi teab?

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lase treida puks?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile käisin ülevaatusel oma A4ga ja kõik oli korras peale käsipiduri. Nimelt parem pool ei võta nii hästi kui vasak. ÜVsel tõmmati käsipidur nii peale, et seesama parem pool jäi peale ja ma sõitsin mingi 5 kilti tuttava juurde töökotta nii et pidur oli peal :D Kohale jõudsin siis need kohe, et mis asi see kärssab, ma ise ei tundnud algul. Siis vaatasime, pidur tossas lausa. Lasin kohe uue suppordi tellida ja järgmine nädal paneb peale. Siis uuesti Ülevaatusele käsipiduriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

 

Ulme. Sellised pillid leida ja veel uhiuued... Dayummm.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Leidsid ka järgmise alamfoorumi kus spammima hakata?

OT: Küsin veelkord, kas kellegil on kogemusi kusagil 1990 aasta audi 100 või 90-ga?

mõtled Audi 100 C3?

 

Endal mul 100 C4. Mis teada tahad :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No räägi oma C4-st, laguneb palju? :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kergem kuskilt lammarist vaadata ju, foorumist jäädki ootama. :)

 

Täna oli huvitav kogemus, linnapeal tuli vastu täpselt samasugune Mondeo mulle vastu. Antitiib taga sama, veljed samad, ees samamoodi parkides ledid. Kirss tordiks veel numbrimärk 452BHT, mul on 458BHT. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No räägi oma C4-st, laguneb palju? :D

Hetkel veebruarist saadik ringi sõitnud ja ei lagune midagi, kere on korralik tsink kere, enne oli mul opel, see vana pask roostetas nagu mdea mis asi :D

Saan oma 2.0 74kw bensu mootoriga keskmiseks kütte kuluks kusjuures 6l 100le ka :D EI üli timm auto :D Mahukas jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, sõber ostab ka arvatavasti taolise esimeseks autoks-


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.