Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Oleks siis vaja mõne targema inimese käest kuulda nõu, sülearvuti ostuks. Tahan osta arvutit, millega saaks ka neid uuemaid mänge mängida..

Ning ma olen vaadanud välja paar läpakat, kuid ei oska valida...

 

https://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&ItemID=9920-1844

 

https://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&ItemID=9920-1814

 

Oleks hea, kui te aitaksite mul valida välja ühe läpaka, millega saab nii mänge mängida kui ka videosi vaadata.. Hinnapiiriks on 500€ ...

 

 

Küsiks siis veel seda, et Kummaga on parem mängida mänge?

 

Kas sellega :

https://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&ItemID=9920-1814

 

Või sellega :

https://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&ItemID=9920-1844

 

 

Oleks kiirelt abi vaja..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hei.

 

Ma ütlen sulle, mitte ühegagi sa midagi mängida ei saa. Kõigil on peal Inteli integreeritud chipset, mis võib-olla HD3000 kui ka HD4000. Mitte ükski neist ei jookse mänge normaalselt, halvemal juhul ei lähe töölegi. Mingeid vanu mängukesi saad ehk miinimumi peal mängida, üldiselt mitte midagi.

 

Kui soovid mängimiseks läpakat, siis kuni 700 euri sa midagi korraliku ei saagi. Läpakal, millega saaks mänge enamvähem normaalselt mängida, võiks sisaldada i5 protsessorit ning Nvidia GT või GTX seeria videoprotsessorit või AMD Radeon HD seeria videoprotsessorit. Mälu soovitavalt 4GB. "Odavmargi" läpakad selliste andmetega on kuskil 650-800 euro vahel, (Acer, HP jne) korralikud nagu Dell või ASUS on enamasti 1000+ eurot.

 

Ma soovitaks sul selle asemel võtta lauaarvuti, tuleb tunduvalt odavam välja ning saad kõike mängida. 700 euroga saaksid juba i5 Sandy protsessoriga ning Nvidia GTX seeria videoprotsessoriga, kuni 8GB rammi lauaarvuti, mis kestaks sul hardcore mängimise peal umbes paar aastat (siis tulevad uuemad ja võimsamad mängud peale, võib lahjaks jääda).

 

Mul on endal näiteks lauaarvuti i3 protsessoriga ja Radeon HD6000 seeria graafikakaardiga, veab Battlefield 3 med-high peal, maksis ainult 430 eurot (+ veel lisasid, mida juurde panin, umbes 150 euro väärtuses) ning läpakas mul Macbook Pro, i5 2.4 ja Intel HD3000 videoprotsessor, mängudest ei vea midagi välja.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ordit ära jumala eest osta. Soovitan Delli või Acer/Asust.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

@gert232 ma ise ei soovita seda HPd , sest mul on see ja see pole hea mängude jaoks sellel on ainult graafika kaart hea ;)


Dodgeball-tricking-headshot.gif?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärge ostke omale sülearvutit ordist või elionist.

 

1a.ee või flex.ee

 

Saate sama raha eest palju rohkem arvutit nendest kohtadest. Ja HP-d ja Ordid ei ole just parimad pillid mida endale soetada.

 

 

Teemaalgataja ordid on 500€ hinnaklassis

 

Ehk midagi sellist siis

 

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/acer_aspire_5750g/11335213/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii palju võin öelda, et sülearvutid pole mõeldud mängimise jaoks.

 

Minul ja paljudel tuttavatel peale FPS mängude mängimist ei leia kõvaketast(tegu oli Samsungi ja Ordiga). Ühel ilusal päeval lihtsalt sureb kõvaketas maha.

Ei tea kuidas teistel aga mul oli nii ja mitte ainult minul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei taha seda, millel on ubuntu peal ning tahaks arvutit, millega saaks nagu mängida, PS: ei taha lauaarvutit.. Mingi 500€ eest peaks saama ikka...

 

Palun lõpetage see rõve nali juba ükskord. Keda huvitab, et ubuntu peal on? Windows käib loetud minutitega peale (mina enda arvutile panen win7-t umbes 20-30 minutit peale ning driverid lisaks 10-15 minutit)

 

Nii palju võin öelda, et sülearvutid pole mõeldud mängimise jaoks.

 

Minul ja paljudel tuttavatel peale FPS mängude mängimist ei leia kõvaketast(tegu oli Samsungi ja Ordiga). Ühel ilusal päeval lihtsalt sureb kõvaketas maha.

Ei tea kuidas teistel aga mul oli nii ja mitte ainult minul.

 

 

Täiega pange. VÄGA PALJUD sülearvutid on tehtud just mängimiseks ja suunatud gameritele. Kui peale mängu mängimist ei leia kõvaketast siis ei saa olla vahet mis tüüpi mänguga tegu on. Arvatavasti kuna sa tõid First Person Shooterid välja siis peale mingit CS-i mängimist viskab pange ja siis on tegu ikkagi tarkvara veaga mitte raudvaralise veaga. Kõvaketta mahasuremine on üsna ebatõenäoline isegi ordide või hp-de puhul neil pigem kuumeneb üle midagi ja prose või mõni muu tähtis kiip saab kannatada, aga mitte ketas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga, kas keegi võiks üelda, miks ei tasu siis ordit osta?

 

Ning, kas saaks umb 500 € eest siuhkese sülearvuti, millega saab mängida netimänge ning ka nt GTA SA-d ning GTA IV-d ilma laggita? Et graafika poleks nullis.. Väga palju ei mängi, aga vahepeal, ning tahaks arvutit, millega saaks laggamatta mängida...

 

Tnx.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga, kas keegi võiks üelda, miks ei tasu siis ordit osta?

 

Ning, kas saaks umb 500 € eest siuhkese sülearvuti, millega saab mängida netimänge ning ka nt GTA SA-d ning GTA IV-d ilma laggita? Et graafika poleks nullis.. Väga palju ei mängi, aga vahepeal, ning tahaks arvutit, millega saaks laggamatta mängida...

 

Tnx.

 

Sest ordid on kokku pandud juppidest mis omavahel ühilduda ei taha tihtipeale ning mingi debiilne korpus on peale löödud ilma jahutusele mõtlemata, peaaegu sama mis HP.

 

Andsin juba lingi, sellisele arvutile.

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/acer_aspire_5750g/11335213/

 

 

Selle sama arvuti benchmark GTA IV-s

 

GTA IV - Grand Theft Auto (2008) Medium graphics 63.08 FPS.

 

Seega saab ka kõrgemaks keerata graafikat ja ikka sujuvalt lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun lõpetage see rõve nali juba ükskord. Keda huvitab, et ubuntu peal on? Windows käib loetud minutitega peale (mina enda arvutile panen win7-t umbes 20-30 minutit peale ning driverid lisaks 10-15 minutit)

 

 

 

 

Täiega pange. VÄGA PALJUD sülearvutid on tehtud just mängimiseks ja suunatud gameritele. Kui peale mängu mängimist ei leia kõvaketast siis ei saa olla vahet mis tüüpi mänguga tegu on. Arvatavasti kuna sa tõid First Person Shooterid välja siis peale mingit CS-i mängimist viskab pange ja siis on tegu ikkagi tarkvara veaga mitte raudvaralise veaga. Kõvaketta mahasuremine on üsna ebatõenäoline isegi ordide või hp-de puhul neil pigem kuumeneb üle midagi ja prose või mõni muu tähtis kiip saab kannatada, aga mitte ketas.

 

See üle kuumenemise jutt, ma alguses arvasin sama aga ei.

Olen lausa seda katsetanud. Jah, just nimelt. Ma mõtlesin CS 1.6. Kui mul mingi kolmas kord lendas kõvaketas siis ma ainult tõmbasin CS1.6 ilusti peale ja vaatasin, kas on ikka selle pärast. Nii ta oligi. Ilusti töötas ja ühel ilusal päeval ärkasin ja ei leidnud kõvaketast(kuigi eelmise päeva õhtul töötas kõik jumala hästi).

Kurat, samas see on elekrtoonika, ei tea kunagi mis võib taga juhtuda.

 

Ahjaa, katsetatud on 7 kõvaketast 8 kuu jooksul. Kas on ikka gameritele? Tol ajal mängisin ainult CS1.6, RS ja surfasin netis (e-portaalides, lugesin uudiseid).

Tegu oli Samsungiga. Saksamaalt sain odavalt. Võibolla oli selles asi aga ei tea kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See üle kuumenemise jutt, ma alguses arvasin sama aga ei.

Olen lausa seda katsetanud. Jah, just nimelt. Ma mõtlesin CS 1.6. Kui mul mingi kolmas kord lendas kõvaketas siis ma ainult tõmbasin CS1.6 ilusti peale ja vaatasin, kas on ikka selle pärast. Nii ta oligi. Ilusti töötas ja ühel ilusal päeval ärkasin ja ei leidnud kõvaketast(kuigi eelmise päeva õhtul töötas kõik jumala hästi).

Kurat, samas see on elekrtoonika, ei tea kunagi mis võib taga juhtuda.

 

Ahjaa, katsetatud on 7 kõvaketast 8 kuu jooksul. Kas on ikka gameritele? Tol ajal mängisin ainult CS1.6, RS ja surfasin netis (e-portaalides, lugesin uudiseid).

Tegu oli Samsungiga. Saksamaalt sain odavalt. Võibolla oli selles asi aga ei tea kah.

 

Sa ikka tead, et iga ketas tahab eraldi drivereid ning määrasid sa biosist ka asjad paika või surusid lihtsalt ketta sisse ja kukkusid mängima?

 

Ja see ,et sinu arvuti pole gameritele ei tähenda, et kõik sülearvutid pole mängimiseks.

 

No, aga oskad üelda, kui ma vaatama lähen, siis mida vaadata arvuti juures? Et nagu mida oleks rohkem vaja mängimiseks?

ja see arvuti, mis sa saatsid, sellel on üks jama, sellel on sitt klaviatuur, see laguneb kiirelt laiali....

 

Prose, ram ja eraldiseisev video kindlasti. Firma mängib ka rolli.

 

Ja klaviatuur laguneb kiiresti? Esimest korda kuulen see pigem ordide tüüpviga, sest nende klaviatuurid lõigatakse pmst kääridega suurest tahvlist välja. On sul selle sama kindla isendiga kokkupuuteid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ikka tead, et iga ketas tahab eraldi drivereid ning määrasid sa biosist ka asjad paika või surusid lihtsalt ketta sisse ja kukkusid mängima?

 

Ja see ,et sinu arvuti pole gameritele ei tähenda, et kõik sülearvutid pole mängimiseks.

 

Ikka.

 

Kas tõesti?:D Mul tuttav ostis endale Ordi. Kuradi ilus sülearvuti.

Kasutas seda vägagi kaua, kõik töötas jumala hästi. Nii kui FPS mänge tõmbas absoluutselt kohe hakkas jama pihta(no mingi nädala aja pärast).

Tõmbas CS1.6 mõne aja pärast läks lõplikult putsi (Ordi).

Saa üle, ma ei vaidleks niisama. Asi on selles, et mitte ainult mul oli siuke probleem. Pean jah tõdema, mitte kõikidel aga paljudel.

Kui sul seda nii väga vaja on sa võid ju mujal foorumites lugeda.

 

Ja Rinx, sa ajasid mind sitaks naerma. Sa oled ikka kindel, et sülearvutid on JUST GAMERITELE mõeldud?=DDDD

Põhieesmärk oli ikka sülearvutid selleks, et seda kaasa võtta. Ühesõnaga MUGAVUS. NO KOHE MITTE GAMERITELE=DDDDD

 

Seda küll, tänapäeval juba elektroonika nii võrd arenenud, et tõesti vbl on NÜÜD gameritele- samas vähesed arvutid on mõeldud selle jaoks ning hind on ka ikka üpriski hea.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ikka.

 

Kas tõesti?:D Mul tuttav ostis endale Ordi. Kuradi ilus sülearvuti.

Kasutas seda vägagi kaua, kõik töötas jumala hästi. Nii kui FPS mänge tõmbas absoluutselt kohe hakkas jama pihta(no mingi nädala aja pärast).

Tõmbas CS1.6 mõne aja pärast läks lõplikult putsi (Ordi).

Saa üle, ma ei vaidleks niisama. Asi on selles, et mitte ainult mul oli siuke probleem. Pean jah tõdema, mitte kõikidel aga paljudel.

Kui sul seda nii väga vaja on sa võid ju mujal foorumites lugeda.

 

Ja Rinx, sa ajasid mind sitaks naerma. Sa oled ikka kindel, et sülearvutid on JUST GAMERITELE mõeldud?=DDDD

Põhieesmärk oli ikka sülearvutid selleks, et seda kaasa võtta. Ühesõnaga MUGAVUS. NO KOHE MITTE GAMERITELE=DDDDD

 

Seda küll, tänapäeval juba elektroonika nii võrd arenenud, et tõesti vbl on NÜÜD gameritele- samas vähesed arvutid on mõeldud selle jaoks ning hind on ka ikka üpriski hea

Põhieesmärk oli ikka sülearvutid selleks, et seda kaasa võtta. Ühesõnaga MUGAVUS. NO KOHE MITTE GAMERITELE=DDDDD

 

Seda küll, tänapäeval juba elektroonika nii võrd arenenud, et tõesti vbl on NÜÜD gameritele- samas vähesed arvutid on mõeldud selle jaoks ning hind on ka ikka üpriski hea

 

See kui jama hakkas peale mingeid teatud tüüpi mängude mängimist vms tähendabki, et ei saa olla raudvara viga. Kallis inimene mul on endal sülearvuteid olnud rohkem kui sul vanust lisaks sellele olen ma väga palju erinevate sülearvutitega kokku puutunud ja neid parandanud. Sa tuled vale koha peale vaidlema. Pigem ongi sinu jutu point see, et ORDI-d on väljasurev liik, mis kiirelt perse lähevad.

 

Kui edasi tahad vaielda siis parem oleks, kui annad nende arvutite specid, mudelid ja kindlasti maini ära ka mis kõvakettaga (seerianumber ja mudel) tegu oli. Muidu ei viitsi sinuga tuult tallata.

 

 

Sinu jutt ajab mind naerma, su utoopilised numbrid, et 7 kõvaketast 8 kuuga jne. Tundub kõik bullshit. Nagu ma mainisin too kõik mudeli numbrid välja ja ma googeldan sulle välja, mis veaga tegu on. Lisaks sellele loe mu post uuesti läbi. VÄGA PALJUD sülearvutid ei tähenda KÕIK sülearvutid.

 

http://computers.toptenreviews.com/gaming-laptops/ TOP10 gaming laptoppi, KÕIK need on tehtud JUST MÄNGIMISE EESMÄRGIL.

 

laptop-keyboard_5.jpg

 

Selline klaviatuur on hea mängimiseks, seda tavalist, mis on kõik nupud koos, nood lagunevad laiali mängides päris kiiresti... On olnud endal kogemusi.

 

Kas sul on ACERIGA kogemusi selle koha pealt? Kõik oleneb arvutist. Ma võin sulle 100% kindlusega väita, et selline klaviatuur nagu pildi peal laguneb 10x kiiremini, kui mõne DELLi oma (mis on kuulsad oma kestvuse poolest) millel on sama klaviatuur nagu sellel aceril. Kõik oleneb firmast kallis inimene.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See kui jama hakkas peale mingeid teatud tüüpi mängude mängimist vms tähendabki, et ei saa olla raudvara viga. Kallis inimene mul on endal sülearvuteid olnud rohkem kui sul vanust lisaks sellele olen ma väga palju erinevate sülearvutitega kokku puutunud ja neid parandanud. Sa tuled vale koha peale vaidlema. Pigem ongi sinu jutu point see, et ORDI-d on väljasurev liik, mis kiirelt perse lähevad.

 

Kui edasi tahad vaielda siis parem oleks, kui annad nende arvutite specid, mudelid ja kindlasti maini ära ka mis kõvakettaga (seerianumber ja mudel) tegu oli. Muidu ei viitsi sinuga tuult tallata.

 

 

Sinu jutt ajab mind naerma, su utoopilised numbrid, et 7 kõvaketast 8 kuuga jne. Tundub kõik bullshit. Nagu ma mainisin too kõik mudeli numbrid välja ja ma googeldan sulle välja, mis veaga tegu on. Lisaks sellele loe mu post uuesti läbi. VÄGA PALJUD sülearvutid ei tähenda KÕIK sülearvutid.

 

http://computers.toptenreviews.com/gaming-laptops/ TOP10 gaming laptoppi, KÕIK need on tehtud JUST MÄNGIMISE EESMÄRGIL.

 

 

 

Kas sul on ACERIGA kogemusi selle koha pealt? Kõik oleneb arvutist. Ma võin sulle 100% kindlusega väita, et selline klaviatuur nagu pildi peal laguneb 10x kiiremini, kui mõne DELLi oma (mis on kuulsad oma kestvuse poolest) millel on sama klaviatuur nagu sellel aceril. Kõik oleneb firmast kallis inimene.

 

ahahahah, läksid kohe teemast mööda kuna said aru, et sa panid ikka väga mööda gamerite kohta:D

Ma rääkisin oma kogemustest ja mitte ainult enda omadest ja sa hakkasid oma TEADMISTEST rääkima. Hmm, ütle oma nime palun. Kes sa siuke oled, et n.ö ARVUTITE EKSPERT. See, et sa panid killu maha see juba ütleb mullepäris palju=DDDD

 

Enam ei hakka vaidlema. Sa oled meil kõige targem, kuna sa parandasid paar arvutit ja no mis ma ikka ütlen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ahahahah, läksid kohe teemast mööda kuna said aru, et sa panid ikka väga mööda gamerite kohta:D

Ma rääkisin oma kogemustest ja mitte ainult enda omadest ja sa hakkasid oma TEADMISTEST rääkima. Hmm, ütle oma nime palun. Kes sa siuke oled, et n.ö ARVUTITE EKSPERT. See, et sa panid killu maha see juba ütleb mullepäris palju=DDDD

 

Enam ei hakka vaidlema. Sa oled meil kõige targem, kuna sa parandasid paar arvutit ja no mis ma ikka ütlen.

 

Lõpetasin JKHK, IT Erialal sain ka Eucipi sertifikaadi http://www.ecdl.ee/EUCIP.html

 

Lisaks sellele, et oman vastava eriala pabereid on tonnide viisi praktikat (mitte kooli kaudu) ning lähen asja edasi õppima.

 

Sinu jutt on mööda, anna mulle läppari täisnimed ja kõvaketase mudelid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga, kas see on kindel, et Ordi kuumeneb üle ja läheb kõvakas?

Leidsin hea ordi, ja tahaks seda mängimiseks osta..

 

Ordi Enduro i363QH+

 

Mis arvate sellest pillist?

Et kas sellega ei saa siis mängida? Et läheb persse?

 

Graafikakaart

Tootja Intel

Graafikakaart HD Graphics

 

Sa ei mängi sellega midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.