Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Faust.ee ▎PvP [Factions ✚ Raid ✚ Grief] ▎1.7.2 - 1.7.9 ▎

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
serveris on 50 mängijat ja 1 abistaja kes on ka AFK... kas keegi saaks talle appi tulla? :)

 

Tegevus, mida tegite on vastuolus serveris kehtivate reeglitega. Nimelt on commandi /teata spammimine keelatud. 1 Korrast teatamast piisab vägagi, et anda märku oma murest. Kui meeskonna liikmed on sees ning vastust ei ole veel tulnud, võite teha uue teatamise maksimaalselt 30 minuti pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma nägin sind mängus' date=' sa oleks võinud mulle öelda, ma oleks vaadanud, kes mida teinud on v andnud uued taimed? Ega kohe ei pea quitima.[/quote']

 

Keegi saksakeelse kasutajanimega admin käis üle vaatamas. Ütles, et mina olen ainukesena üles võtnud. Wheatile tegi rollbacki ära, aga mu kogemus serveri

'' abistajatega '' on negatiivne. Tõesti, on mõni, kes teeb oma tööd ja, et ta tahab abistada( näiteks Koonus), on normaalne. Mõnel on see lihtsalt mugavuste pärast.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Keegi saksakeelse kasutajanimega admin käis üle vaatamas. Ütles, et mina olen ainukesena üles võtnud. Wheatile tegi rollbacki ära, aga mu kogemus serveri

'' abistajatega '' on negatiivne. Tõesti, on mõni, kes teeb oma tööd ja, et ta tahab abistada( näiteks Koonus), on normaalne. Mõnel on see lihtsalt mugavuste pärast.

 

Killuminati0 & Fokof?

 

Kui keegi jooksis üle su taimede, siis ei saa seda tuvastada. Küll, aga oleks me saanud sulle asjad tagastada kui sa oleks võtnud meiega ühendust, kas mängusiseselt või foorumi teel. Abistajatega on halvad lood küll.

 

dafuqq mul tuleb password dosent much iga kord kui proovin mingit pw panna registeerimisel

 

'/register parool parool' Proovige nii, kui töötab siis '/muudaparool vanaparool uusparool'. Võite anda ka oma kasutajanime, saan teid ära registeerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Serveris on massiivne lagg ja abistajad/moderaatorid on väga laisad/ülbed/ebaviisakad.

 

Muidu üldiselt on suht tore.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sulle ainult tundub, et nad on vahest laisad. Tegelikkuses on mängijaid, kellel on mure, väga palju ja kõigiga lihtsalt ei saa korraga tegeleda. Probleemi tekkimisel võiksite sellest teada anda commandi /teata teel.

Kui olete probleemist teatanud, jõutakse sinu juurde kohe, kui eelmised probleemid on lahendatud või keegi parasjagu soovib just teid aidata. :)

 

Suurema probleemi korral saate teada anda sellest foorumis http://foorum.faust.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Serveris on massiivne lagg

 

Vahetame hosti ning proovime probleemiga tegeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tõstan teemat! Kolime uude hosti arvatavasti sel nädalavahetusel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Serveri töö on häiritud, kuna toimub hosti vahetamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tulime tagasi hooldustöödelt, ning nüüd peaks olema ka server mängitav. Tulge kõik nüüd mängima, kui soovite mänguelamust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üle pika aja üks suur ja rõõmustav muudatus. Nimelt vahetasime oma Minecraft server majutajat, kuna Lionhost ei suutnud oma tööd lihtsalt teha. Nüüd peaks lag olema minimaalne ka 80 mängija juures. Kolimisega seoses oli server paar päeva maas, parandasime varasemaid vigu ning muud sellist. Serveri uus ip on 85.114.140.115:25565, kuid ühinemisel võiksite kasutada siiski vana head IP: mc.faust.ee - see ei muutu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Serveris on väljakannatamatu lag, pea mitte midagi ei saa tehtud, isegi mitte kõndida normaalselt.

Serveris on ~5 inimest korraga sees.

 

Soovitaks teil hosti vahetada.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lagi tõttu ei saa isegi kõndida. Uus host on kohutav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Serveris on väljakannatamatu lag, pea mitte midagi ei saa tehtud, isegi mitte kõndida normaalselt.

Serveris on ~5 inimest korraga sees.

 

Soovitaks teil hosti vahetada.

 

Lag antud hetkel on tingitud sellest, et kolimine ei ole siiani veel lõppenud ning hosti süüdistada ei saa. Kui serveris ei ole rahvast, on see selge märk hooldustöödest.

 

Hetkel on tekkinud mitmel inimesel Internal error, kuna mapis on mõned vead, mille parandamisega hetkel tegeleme. Peagi üleval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Oleme TAASAVATUD!! Ootame kõik tagasi mängima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tõstan teemat ning ootame teid tagasi mängima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tõstan teemat! Osalege kindalsti ka üritustes.

 

http://foorum.faust.ee/showthread.php?tid=802

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Serveri moderaatorid nagu näiteks koonus käivad fausti teistes serverites reklaamimas ja täna kui küsisin egertilt "Miks te käite teistes serverites oma fausti reklaamimas?" sain koheselt banni![ATTACH=CONFIG]2517[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2518[/ATTACH]

 

Ka mulle on jätnud Egert väga ülbe mulje.


teeme pela?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Serveri moderaatorid nagu näiteks koonus käivad fausti teistes serverites reklaamimas ja täna kui küsisin egertilt "Miks te käite teistes serverites oma fausti reklaamimas?" sain koheselt banni![ATTACH=CONFIG]2517[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2518[/ATTACH]

 

Esiteks sa omasid topeltkontot, mis on keelatud. Kahjuks pole mul ajus programmi millega saan juhtida teisi inimesi. Ma rääkisin koonusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul polnud valikut kuna ehitaja kasutajaga sain ma lifetime mute capsi kasutamise eest... ja mis see koonus siis vastas? Ahh jaa milles oli siis banni põhjus?

 

Kui asi ei olnud kindlasti topeltkontos. Serveris on mängijaid kes avalikult tunnistavad, et neil teine kasutaja kuna ühega said banni... nendega pole siia maani midagi tehtud...

Muudetud liikme Ehitaja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehitaja, vaigistuse said siiski korduva Caps Locki kasutamise, käitumishäirete ning õigekirja puudumise tõttu, seda toetavad ka sinu eelnevad postitused siinses teemas.

 

Kasutaja "Ehitaja" ei ole serverist pagendatud - Get your facts right! Pagendatud sai siiski sinu teine kasutaja (Reegel ütleb, et topeltkasutajad ei ole lubatud).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.