Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

RSC aegadest user

Küsimus

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ega ennem teada ei saa kui pole ära proovinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ee RS1 asjad läksid ju RS2 edasi... nii, et vast kui see alles neil on siis peaksid saama pelada mõlemat.

Kui sa oled kindel, et sellel olid siis soovitan kindlasti ära võtta - Eriti palju see ei maksa ning sul vist probleeme pole millides maksmisega (Ostad kellegilt Ultimate Gc vms)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kõik läks automaatselt edasi, mine too oma kraam ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Jah, k6ik läks automaatselt edasi. Kuna sellel ajal tehti suur bannimine, siis mina ka lukustasin oma kasutaja samal viisil, et ei saaks banni. Seal peal kyll ei olnud midagi väärtuslikku, aga kasutaja oli 41 attack 2 defence ja 99 strength. Rsc ajal väga k6va pure. M6ni kuu peale rs2 väljatulekut maksin enda v6la ning pidin kandma asjad ise tagasi rsc-sse. Seega need olid automaatselt kantud ...

 

AGA yks mu rsc aegsetest kasutajatest oli kustutatud. Kasutaja oli tehtud 2003 ning kui yritasin saada sisse 2009 korrektsete andmetega, tuli mulle ette, et kasutajat ei leitud ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Sul on need asjad alles. Kui tuli välja rs2 siis jäid kõik su asjad alles mis sul olid classicus. Parem looda, et saada accounti tagasi. :)

Edu sulle! ;)

 

~Mats

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.