Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Internetis ringleb järjekordne peksmisvideo

Soovitatud postitused

Postimehe toimetusele saadeti taas üks video, kus tüdrukud avalikul staadionil keset päeva kambakesi üht neiut löövad ja mõnitavad.

 

Video pealkirjaga «Tüdruk lihtsalt ei sobinud seltskonda» on näha peksmist, mis toimub ühel staadionil ilmselt Tallinnas.

 

Peksjad räägivad vene keeles, naeravad ja mõnitavad üht umbes samas vanuses olevat tüdrukut. Neiut tiritakse juustest, lohistatakse porilompi pikali, talle lüüakse jalaga kõhtu ja näkku. Peksjad on tüdrukud, seltskonnas on aga ka poisse, kes ässitavad ja irvitavad seejuures.

 

Pekstav neiu nutab ja anub, et teda rohkem ei löödaks, selle üle vaid naerdakse. Ühel hetkel lastakse tal püsti tõusta ja siis neiu lahkub staadionilt.

 

Põhja prefektuuri pressiesindaja Helen Uldrich ütles Postimehele, et politseile on video teada ja politsei soovitab tungivalt videot mitte levitada, sest neiut on niigi palju alandatud.

 

«Video jõudis meieni eile hilisõhtul, nii noorsoo- kui kriminaalpolitseinikud uurivad asjaolusid,» ütles Uldrich.

 

Eile vapustas avalikkust Valga Jaanikese koolis toimunud peksmine, millest tehtud video ringles internetikeskkondades. Eile alustas politsei juhtunus menetluse piinamist käsitleva paragrahvi alusel ning tänaseks on üks peksjatest ka saanud kahtlustuse.

 

1380878t81h8eb8.jpg

 

 

Infoallikas: http://www.postimees.ee/1012096/internetis-ringleb-jarjekordne-peksmisvideo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kolm jama juhtumit juba noortega olnud seoses kooliga. Julm ikka. Algul oli see, et Kanadas tegi enesetapu, Valga asi ja nüüd see. Noored mis teil viga? Selline tunne, et kui kedagi tänaval peal näeks niimodi teist inimest peksmas, siis tuleb isu sellele peksjale morsipidu teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks ise ka seda videot näha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuradi idiootide kari. Loodan, et saavad pikalt tagasi.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatasin video ära, ennast pole ollagi aga tüdrukud siuksed kraagad, et jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Masendav on see, et just tüdrukud on julmaks muutunud. Mitte, et poiste seas sellist asja ei oleks, kuid tüdrukute puhul on see eriti haige. Karistuseks määrati neile üldkasulikke töötunde. Loodan, et koolipoolt tuleb vähemalt käskkiri. Vaevalt, et see karistus neid eriti mõjutab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti haige ikka. See pole inimlik lihtsalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi ei kuulanud mind, kui ma ütlesin, et need tšeburekid tuleks rongiga siberisse tagasi viia, nüüd näete tulemust...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Keegi ei kuulanud mind, kui ma ütlesin, et need tšeburekid tuleks rongiga siberisse tagasi viia, nüüd näete tulemust...

 

Nüüd mul jumala savi ka, kas olen rassist või ei aga sellist asja ülepäeva teha ja arvata, et asi on naljakas... -.-

Nõustun sinuga 101%, et tuleks tagasi oma maale kupatada.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nägin ka nüüd videot, ikka väga väga väga hull asi. Kurat venelased tegelevad ainult sellega. Bljä, mõistus tule koju.

Endal neil vist kahju ei hakka, et mis tunne sellel tüdrukul võis olla.

Nojah, nüüd nägime 2-te videot ja hakkame järeldusi tegema... Teevad seda nii eestlased kui ka venelased kui ka lätlased jne.... Mis te tahate öelda, et te enne ei teadnud keegi, et midagi sellist toimub we? :O


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nojah, nüüd nägime 2-te videot ja hakkame järeldusi tegema... Teevad seda nii eestlased kui ka venelased kui ka lätlased jne.... Mis te tahate öelda, et te enne ei teadnud keegi, et midagi sellist toimub we? :O

 

Kindlasti teadsid kõik peale minu samuti aga lihtsalt peale seda Amanda Todd'i videot hakkas lisanduma ka muid kiusamis ja peksmis videosi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellepärast ei peakski kõik inimesed lastevanemateks saama. Tulemus on selgelt näha, oleks kodukord paigas ei oleks ka sellist jama.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vägahullud kaagid, eriti see jorss nukiraudadega, see väike 12 aastane pätakas. Ei meeldi küll väiksemaid kiusata aga tänaval lükkaks küll ümber sellise jobi ja nukiraudu pole tal küll kindlasti tarvis. Üks eit tagus nukiraudadega ka veel seda ohvrit, külmrelva omamise ning kasutamise eest peaks ilmselgelt saama rohkem kui ühiskondliku tööd!!

 

Eestis on aga seadused väga sassis, mingi peksmine, tapmine - mitte munnigi, paar kuud reaalset vangi või tingimist

Narkootikumid..vahet pole mis narkootikum kas kanep või amfetamiin, ikka karistus kohe tingimisi, tühja kanepitaime eest saad juba 1,5 aastat mis on üldjuhul juba rohkem kui kellegi mahalöömise eest. HAIGE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei kujuta ette kui häbi tal võis olla. Peab teine ju koju minema ja siis vanematele veel rääkima, et mis juhtus jne.

Ei kujutaks ennast sellises olukorras väga ettegi aga suht jõhker küll. Ma veel arvasin, et mina olen enda elu jooksul koolis kiusamist näinud jne. See mida ma näinud olen ei ole pooltki nii hull olnud kui see mida need tüdrukud ikka teevad.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jõhker aga mina ei saa aru mis ideega see peksja selle video netti riputab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.