Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

The Walking Dead

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

[spoiler=huinamuina]fok fok fok, asi läheb karmiks ära ma pakun, see naine ja mees kelle nad leidsid... see kutt tuleb oma "grupiga" nkn sinna vanglasse nüüd neid ründama kuna ta "naine" sai surma. Ma ise arvan, et see mees tappis selle naise ise ära kuna jalg oli siledalt maha lõigatud mitte zombie poolt hammustatud vms. Koomiksitest mäletan, et mingi hunterite grupp peaks olema kes pidid veidi "karmid" olema. :D HYPE~!!!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[spoiler=asdasdsa]

need võõrad kellega nad juhuslikult kokku on jooksnud, tunduvad kogu aeg väga mitte usaldusväärsed... sama oli selle naisega, kellega rick metsas kokku jooksis ja nüüd nende 2 inimesega, mees tundus jah mingi kõrilõikaja olevat. sellisel ajal ei saagi usaldada midagi, kahest relvast kasu, mis nad andsid neile. :D

 


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kanalilt see tuleb ja mis paeviti ning mis kell?

AMC pealt peaks tulema, pühapäeva õhtuti. Kuid olen kuulnud, et mingid osad jooksevad esmaspäeviti FOX'i pealt ka.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[spoiler=Omk]Muhe osa oli tahaks tead mis carolist edasi saab :) Arvan, et leiab mingid inimesed vms.Jahm Mul tundus aguses et need kask võõrast tahtsid neid ära tappa kuna nad lükkasid ju walkeri trepist alla(Mulle jäi selline tunne)

 

[spoiler=...]Walker tuli ise trepist alla kui kuulis Ricki ja Carolit kollamas all ning need 2 teist tulid kõrvalt uksest üldse.

 

 

Neonetis käib asjalik arutelu selle saate kohta, kuidas sai miski asi juhtuda üldse ning kes süüdi oli.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fox kanalilt on ju :

 

OTSINGU TULEMUS

[TABLE]

[TR]

[TD]logo_32_908_1348826018.jpg[/TD]

[TD]P 10.11

23:20[/TD]

[TD]The walking dead[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Ma tõmban esmaspäeva õhtul ära, kui koju jõuan ja vaatan ära. Pinge kasvab terve päeva jooksul. :D

 

[spoiler=ära vaata ]Kui nüüd ausalt öelda, siis ma juba olin kindel, et governor veel tagasi tuleb. See mees juba seda asja ei jäta, mida Rick talle oma rühmaga tegi. Arvan ka seda, et ta jääbki üksinda tegutsema, aga seda siis "undercover" ning tasapisi hävitab seda elu vanglas.

 


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
[spoiler=Vaata kui julged]Suht huvitav osa oli, õnneks Glenn jäi ellu. Kas mitte Governor ei võtnud Andrea kinni? Tahaks teada mis sealt edasi tuleb.

[spoiler=sw1]ei, ta tappis end ära peale seda kui zombie hammustas teda vms

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[spoiler=LOLSOR]Jah, nii see oli. Robertil on õigus. Olen siin pikalt mõelnud, et kas see rühm, kes neid 1 seasonis maha jättis, nendega ka veel kunagi kokku saab. Seal campis, kus Rick naases Lori juurde, Andrea õde Amy sai surma. Sealt osad tõmbasid paremale poole, Rick ja need vasakule.

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.