Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kõlarid (25€ väärtuses)

Soovitatud postitused

Tervist!

 

 

Sooviks osta mingeid kõlareid. Mõned punktid allpool välja toodud, mis peaks olema / tingimused.

 

• Peaks sisaldama subwooferit ning 2 kõlarit.

 

• Ei hakka kuskilt tellima, vaid tahan osta konkreetsest poest (nt. Klick, Elion jms).

 

• Palun mitte ka postitada 'osta.ee' või mõnel muul oksjon/kuulutus saidil olevat toodet, kuna soovin osta uuena, ei huvita, kas sellel oksjonil oleval inimesel on see uus vms.

 

• Hinnapiir lõpeb 30€ juures! (Muutsin hinnapiiri!)

 

Arvutikeskusest olen vaadanud suht hüvasi, kuid kahjuks ei tule tellimine kõne allagi.

 

Loodan, et keegi oskab midagi soovitada. :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

30€saad mingi säästukad mis ei mängi korraliku muusikat. Ragisevad ja muud kui keerad voliüümi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

logitech x230 on super kõlarid aga ei tea kas enam on kuskil poest saada, omal ajal maksid vast mingi 1000eek vist isegi siiamaani töötavad.

 

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LISASEADMED-Kolarid75/GENIUS-SPEAKER-21-SW-G21-1200-31731012100-GENIUS-143227

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pmst osta mingi noortehnik.ee-st endale mingi suvaline subawoofa ja ehita kast ümber vastavalt hZ ning topi sinna võim juurde, valmis.

 

Endal oli kunagi Logitech z2300, võimas kõlarikomplekt. Pmst 20ruutmeetrine tuba, vol oli mingi 50 ja siis kui sõbraga rääkdia kkusagil toa otsas siis lihtsalt ei kuulnud üksteist.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mul endal olid need eelmine kord: http://www.klick.ee/kolarid/defender-spk-bl30.html

 

Läksid minu enda süü tõttu katki (suutsin käega juhuslikult juhtmest haarata ning laualt maha tõmmata).

 

Hea bassiga kõlarid olid (ja hea heli kvaliteet), võib-olla ostan need isegi tagasi, kui midagi paremat siia ei tule.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma küsiks ühe väikese küsimuse..

 

Kui subwooferi kõlar on kastis sees (väljast poolt näha teda ei ole), kas siis mõjutab see seda "tugevust/mürtsu" ka? Olen näinud, et suht paljudel kõlaritel on väljas pool..

 

Andeks, et ma nii tumba selle teema koha pealt olen. :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tõstsin hinnalatti veidikene kõrgemale! Soovitage mulle kõlareid koos subwooferiga 65€ väärtuses.

 

Ise vaatasin seda: http://www.klick.ee/kolarid/trust-tytan.html

 

Lugesin netist, et maksimum võimsus võib olla isegi 120W. Millest see seisneb/tulevneb?

 

//

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.