Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Mul telefon Huawei Ideos X5, et tahaksin panna peale androidi 4.0, kuid ei leia kohta kust tõmmata seda ning kuidas ma peaksin selle peale panema telefonile?

Hetkel on mul android 2.3.5

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jah seda tahaksin teada kuidas seda custom rom-i peale panna, aga seal oli vist vaja mingit clockworkmod-i aga kui pink screen ees on ja arvutiga ühendan ei juhtu midagi.

Aga see huawei u8800 pro 4.0 uuendus peaks ju ka töötama ? Tõmbasin failid aga ei töötanud midagi ei juhtunud. Kuskil õeldi tegelt et peaks töötama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

whoohoo endal täpselt sama telefon ja pinkscreen arvutiga töötab ilusti, sealt clockworkmod peale ja kui ei saa siis lae telefonisse rom manager, sealt ta laeb selle ise

 

endal on miui 4.0 rom peal, aga minu teada u8800'ile veel ice scream sandwitchi ei ole kui just mingi custom rom ei ole

 

võin aitada sind vahetada romi, lisa msni jorx@rps.ee

 

romi vahetamine on btw super easy :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lisasin sind ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väge vale telefoni teed, aku muutub nõrgemaks ja telefon ise mitu korda aeglasemaks, kuna see telefon pole mõeldud sellisele süsteemile.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.