Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Rollerilubade küsimus

Küsimus

Tahtsin küsida, kas pean lubade tegemisks 14 juba täis olema või saab juba varem?

Klassivennad rääkisid ,et saab juba teha, kuid netist kuskilt lugesin, et peab 14 täis olema.

 

Ise sain augustis 13.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

AM-kategooria mootorsõidukit võib juhtida ka isik, kellel on mis tahes mootorsõiduki juhtimisõigus või piiratud juhtimisõigus. AM-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust või piiratud juhtimisõigust ei nõuta isikult, kes on sündinud enne 1993. aasta 1. jaanuari. AM-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust ei nõuta isikutelt, kes olid käesoleva seaduse jõustumisel 16–17-aastased, kuni 2013. aasta 1. jaanuarini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Mopeedijuhi vanuse alammäär on 14 aastat, enne seda ei saa end ka autokooli AM-kategooria koolituskursusele registreerida.

Rattaload ei puutu üldse asjasse niiet neid pole vaja.

Võid lugeda veel http://www.mnt.ee/index.php?id=11437

 

//Endal sama retk vaja ette võtta :D

 

ei. kui oled 14 siis enam ei peagi üldse olema rattalube

Märgiks veel ära et rattalube pole vaja alates 16 aastastel, mitte 14 aastastel (sõiduteel).

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Endal need load olemas. Tegin enne kui oli vaja autokoolis käia.

 

Autokool ca 1-2kuud, ark järjekord ca 2 nädalat teooriale ja sama kaua praktikale.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kus kandis elad, endal hakkab see jamamine seljataha jääma, ehk siis see laupäeval lähen sõidule ARK-i. Kestus oleneb sellest kui palju sa ise tahad. Kokku on vaja sul teha vist 7 teeoria tundi. Nädalas 2 tundi + 1 A ja AM eraldi loeng. Kokku siis 4 nädalat, sõidud saad selle ajaga tehtud autokoolis ja kui õpetaja norm annab sulle tunnistuse ka varem, et saaksid ajad kirja panna ARK-i. Esmaabiga on ainult see, et seda on kuus korra vist autokoolides...


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Endal ka plaanis see aasta minna tegema:) Aga nii saab teha, et teed ära kui oled 13 ja saad kätte kui saad 14?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Endal ka plaanis see aasta minna tegema:) Aga nii saab teha' date=' et teed ära kui oled 13 ja saad kätte kui saad 14?[/quote']

 

Olen kuulnud, et mingi 1-2 kuud ennem 14 saamist saab autokoolis ära käia ning ark tuleb ikkagi teha siis kui oled 14.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

No mina sain auto load tehtud kuskil 1,5 kuuga, siis peaks saama need load ka umbes sama ajaga. Aga nüüd on selline nuss, et pead käima koolis ja õppima, tegema veel sõidu eksami ja värgid :D Täielik bullshit ütleks selle peale. Minu ajal läksid arki (pidid olema 14,5 kui ma ei eksi), panid aja kirja ja läksid teooria eksamile. Said eksami tehtud siis said load kätte ja kõik. Nüüd on hakatud raha võimalikult palju välja peksma, et need peduiinid seal riigikogus ikka palka juurde saaksid.

Muudetud liikme CountZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
120€ on meil vähemalt.. + siis veel esmaabikoolitus ja riigilõivud kamh.

Ma muidu laup. kooli juba.. Aga alles 14a saan kätte :/

 

Oh, peab ise ka siis minema tegema kunagi:D Saab talvel kätte ära....


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
120€ on meil vähemalt.. + siis veel esmaabikoolitus ja riigilõivud kamh.

Ma muidu laup. kooli juba.. Aga alles 14a saan kätte :/

Et siis võib 13 tegema minna?

Ning kui teed ära tohid sõitma minna kohe?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Et siis võib 13 tegema minna?

Ning kui teed ära tohid sõitma minna kohe?

Hea kui koolituse saad ära teha, eksamile ikka enne 14 ei saa.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Lugupeetud rahvas.Ise tegin sõidueksami 2 päeva tagasi ning sain load.Nende asjadega on nii ,et koolitusele registreerimiseks pead olema 14.See tähendab ,et varem ei saa õppima asuda. Maksma peab kogu krempli eest umbes 200€ ( kui sa just eksamitel ei plaani läbi kukkuda).

Esmaabikoolitust Am kategoorial pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Lugupeetud rahvas.Ise tegin sõidueksami 2 päeva tagasi ning sain load.Nende asjadega on nii ,et koolitusele registreerimiseks pead olema 14.See tähendab ,et varem ei saa õppima asuda. Maksma peab kogu krempli eest umbes 200€ ( kui sa just eksamitel ei plaani läbi kukkuda).

Esmaabikoolitust Am kategoorial pole.

 

Huvitavhuvitav, minu 13 aastane sõber juba ära käinud koolis.. Samuti pidi esmaabikoolituse tegema. Troll?


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mingi kindel arv takte oli ka, kust allapoole enam lube polnud vaja.

Uuri selle kohta ka siis, ehk pole sul lube vajagi ;)

 

Tänapäeval iga asja jaoks lube vaja..

Btw aprilial 2 takti.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.