Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Elekter Gaming Roleplay

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Üsnagu juust foorum on GM pole kah suurem asi minu arust, reostavad ainult teiste teemasi sisutute postitustega.

 

Kui sa lollpea klõpsaksid foorumi lingi peale siis näeksid, et foorum on juba ammu maas ja sa pole gmi näinudki.

Ja nagu sina vingud siis.

Warnige Perscheria-t, mõttetu iba ajamine teemas?

 

Ja veel, hetkel peatus gmi areng ja pandi foorum kinni. Ehk kunagi tuleb see uuesti ülesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aitab sellest spammimisest siin? Jääge ikka teemasse mitte ärge sõimake üksteist nagu väiksed lapsed liivakastis, kes ei suuda otsustada, milline mänguasi talle kuulub. Istuge enda alamfoorumis ja higistage seal palju tahate.

 

Teemasse: Serverist võib midagi välja tulla, eks tuleb ootama jääda, seniks; edu serveriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Valdek, ma ei aja mõttetut iba? Igal inimesel on oma arvamus, sina ajasid küll minu teemas iba, loll laps. Aga seda oli kohe teada et sa hakkama ei saaa sellega.

 

Kuidas see pole mõttetu iba ajamine kui sa pole foorumis õieteti käinudki ja gmi pole näinud elu sees oma silmaga?

Muudetud liikme Valdek'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei saanud aru mida sa öelda tahtsid kuna sa tõesti ei oska kirjutada ja peaksid kooli minema, aga olen näinud mingit osa.

 

Kuidas sa oled näinud GM-ist osa, kui seda pole ma mitte kellelegile andnudki? Ja mis sa minu õigekirjast tahad, katsu enda omagagi hakkama saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris lollakas oled ikka kui nüüd aus olla, ma ei võtaks lambi koha pealt seda teemat üles ja veel eriti, siis kui ma ei pooldaks õigekirja. Seega polegi minu omal midagi viga, ma vähemalt kasutan kirjavahemärke ja kirjutan sõnad õigesti välja. Aga no nagu öeldakse et parim kaitse on rünnak, aga siinkorral see ei toiminud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.