Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie ebaõnnestumised RSis!

Soovitatud postitused

Ebaõnnestumisi väga palju olnud.

Ammu ammu kui sai tehtud oma esimene kasutaja, võis olla ~2003 aastal vms, sai mängitud tore paar nädalat ja siis mõtlesin, et passi võiks vahetada, sai vahetatud ja uus pass ka unustatud:D.

Drop trademistega olnud feile kus satutakse peale ja osast stuffist ilma jäänud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Drop trademistega olnud feile kus satutakse peale ja osast stuffist ilma jäänud.

This :D

Ja siis veel 20k chinnidega, kui afkisin ja ära surin :D Need ei tule grave ka -.-


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lasti dragon set üle, quit :'(


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaotasin addy fulli väga ammu varrockis võideldes ja hakkasin nutma :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi kui oli trade limit peal müüsin mille läbi bounty hountery. (Ostsin nagu sara seti ja lasin tal ära tappa) Ta tahtis 4 sara setti. Ma läksin siis sisse ja siis mingi random tüüp tappis 2x ära. Õnneks tegin video ja ta kattis kulud kinni.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ka siis väike story bounty hunterist.

Üks vana disconnectis kes kandis 5m väärtuses asju.(Tol ajal oli see ikka suht kenake papp pk-lt saada). Ma sain ta kuskile 10-15 hp peale ning hakkasin DDS specialit kasutama tema peal. Üks special hittis talle nii palju sisse, et tal läksid elud 'red bar'i peale ära ning siis ta account logis välja. Siiamaani meeles kui fail tunne oli. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisime sõbraga bounty hunteris rune t setid seljas rikkaid poisse mängima...

Lõin ühe venna maha, ja seejärel tuli minu "target" kohale ta sain mingi imega ta kasti löödud...

Aga kui lootima hakkasin siis mingi imega võtsin ennem targetid tama tõmmanud poisi kondid maast ja söök oli pm otsas...

ja 5 minutit tuli sellepärast ellu jääda, sellega ma muidugi hakkama ei saanud, sõber oli terve selle aja sees ja pärast tuli välja et temal läks nett ära

ja ta kaotas oma panga, epic rage quit, järgmisel nädalal nolasime edasi. :D

Sest varem ei jõudnud uut klaviatuuri osta mille ma rage ajal puruks peksin, nagu lollakas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kellegil veel midagi hullu juhtunud? :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kunagi 300 Millieest ostsin midagi ja ruttu võeti asi ära :S


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul oli inv täis igasugu pahna, lobstereid, mingi amb ja kõigetipuks olin level 30 ning mithril full... kaotasin kõik, mingi tüüp nottis mu kergelt maha wildis... arvasin, et olen ilge kõva mees.. kui palju asju jne...

hiljem scammiti sama kasutaja ära, sest ma mängisin avalikes kohtates... raamatukogud jne...

pärast seda ei pelanud enam üldse, kuni siiani. Aasta oli 2006 vähemalt


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tapsin goblini, et 10gp-d saada, sain clue.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2007. aasta alguse poole sai mu tollane klassivend drop trade käigus saradomin kite'i. Tal polnud aimugi, et see on väärtuslik ning müüs mulle maha selle 40k eest (õige väärtus oli 500k ringis). Läksin siis wildy ilma söögita, olin varrocki wildis, kus oli multi-attack area. Mul oli täpselt 3 itemit ja no skull. Passisin ditchi ääres, kui kogemata vajutasin mingi rangeri peale, sain skulli ning mingi terve tiim võttis mu maha. Pärast seda hakkasin nutma :D I was stupid back then.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Just praegu kaotasin EoC-s 16m ära.

Oli vaja purelt 15 milli mainile kanda. Vend ütles, et aitab. Raha aga tradeda ei saanud, sest trade limit. Siis läksime bounty huntersisse üksteist killima, et trade limiti maha saada. Enne killimist ütlesin vennale, et too võtaks raha maha, aga tema vist siis ei kuulnud ja tuli rahaga red portali. Portalis killisin ära ta ja siis avastasin, et ta on raha ka kaasa võtnud, sest pärast killimist oli raha maas. Tänu sellele trade limitile, aga raha oli maas kõigest 25k.

Kui raha kaasa ta ei oleks võtnud, siis oleks limiiti maha saanud ja raha ära tradenud. Aga seekord läks vot nii.

Juurde veel seda, et raha teenisin aasta tagasi ca 1-2nädalat.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mäletan vanu aegu RSis Bounty Hunteris, oma 3 aastat tagasi. (vist...) Tuli siis target, mul oli peal rune set, peale platebody, kuna ma olin nii tainas, et ei osanud queste teha. Sain siis targeti ükskord ja tapsin ära - target oli lihtsalt mingi one itemer vist. Sain oma esimese dragon longswordi. Oi kurat kus siis olin õnnelik, ja arvasin, et saan rikkaks... Kuid mis? Ma arvasin, et kaotan ära selle kohe ja ei saa tradeda - sp. müüsin selle general storesse 50k eest. :D Pagan, praegu mõelda, kus vanasti 1m oli ikka suur summa, kui pank oli vaid ise oma 200k.


2014.12.06_22-19-17.png

üks peeso kaks peeso

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Just praegu kaotasin EoC-s 16m ära.

Oli vaja purelt 15 milli mainile kanda. Vend ütles, et aitab. Raha aga tradeda ei saanud, sest trade limit. Siis läksime bounty huntersisse üksteist killima, et trade limiti maha saada. Enne killimist ütlesin vennale, et too võtaks raha maha, aga tema vist siis ei kuulnud ja tuli rahaga red portali. Portalis killisin ära ta ja siis avastasin, et ta on raha ka kaasa võtnud, sest pärast killimist oli raha maas. Tänu sellele trade limitile, aga raha oli maas kõigest 25k.

Kui raha kaasa ta ei oleks võtnud, siis oleks limiiti maha saanud ja raha ära tradenud. Aga seekord läks vot nii.

Juurde veel seda, et raha teenisin aasta tagasi ca 1-2nädalat.

 

Oleks pidanud enne uurima mis meetodeid kasutada. Varrockis raha laua peale -> logid teise kasutajasse -> võtad raha. Ise nii 50m+ transferrinud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain legit accountiga banned, kus oli 400M peal ja botted kasutajad siiani jooksevad...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei osanud tutorial´i läbida :)

 

Hah, +1.

Ise jebisin vist ligi 2 nädalat, kui aasta oli 2003 :D

Ja kunagi siis kui need BH'd ja asjad tulid ja üldse mingid ulmelised uuendused, siis tegin omale uue kasutaja ja tule taevas appi, tutorialit oli ka uuendatud, mitte midagi ei taibanud ja sellega läks ka ikka paar päeva :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

b995e1.jpg

Alota_Faqina.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.