Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Arutus runescape accountide hinna üle.

Soovitatud postitused

Sirvisin mina siis foorumit ja .. ma lihtsalt ei saa küsimata jätta, mis teema on nende kasutajate hindadega ?

peaaegu, et max totalist ei saada ka 100€ga lahti ? aga kui arvutada, siis tead juba ianuüksi herblore peale läheks ju 100€, pluss teised buyabled .. kas ei peaks hinnal midagi seost olema umbes xp/hinnaga jne ? .. just asking

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänu gold dupe glitchile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mees saa vatta rsgp hinda kah enne oli rs gp ikka pea 50 senti ea!

nüüd mingi närune 30 senti ja kokku ostetakse kah mingi 25-27ea eest!

ja sa tahad saada minkit üüratut summat!

põhimõtteliselt saab juba 25-35% odavamalt maine kätte ja keegi ei küsi palju sa skillidele raha magama panid!

see pole kellegi asi sest kõik tahavad kasutajat osta aga kui keegi selle eest minkit üüratut summat küsib siis no tnx.

ja juba kõik langeb nagu kaup tänu botidele on hinnad all pool nii tuleb ka accountidele mega langus hinnast ja pole ültset rääkida edasi!

ehk ise taipad mis edasi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega sellist raha ei saagi kätte,mis sa sinna acconti alla panid.Kui raha on hädasti vaja,siis müüaks isegi maxed main maha 100euroga.Ei kujutaks ettegi kui küsitakse sama raha ,mis accounti pandud,siis need hinnad oleks juba mingi 500euro väärtuses mõnel isegi rohkem.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega sellist raha ei saagi kätte,mis sa sinna acconti alla panid.Kui raha on hädasti vaja,siis müüaks isegi maxed main maha 100euroga.Ei kujutaks ettegi kui küsitakse sama raha ,mis accounti pandud,siis need hinnad oleks juba mingi 500euro väärtuses mõnel isegi rohkem.

Just seda nagu minagi .. see oleks ju tegelikult reaalne, kuna kui kasutaja on ikka no ütleme, et 2k+ total .. siis tead juba membershipi alla on oma 100 ära pandud ;o aga mind just huvitab, et MIKS need hinnad nii läbimõtlemata per*es on ? .. see on ju ebanormaalne. ma pole ju ainus, kes nii mõtlerb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

imelik, sa vist ikka päris paks poisss, kui sa nädalas 100€ maha sööd..

 

Ise proovinud 2x acci müüa ja mõlemad korrad saanud scammi mõneks ajaks.. Loobusin müümisest ja mängin ise siis, kui aega on :)

 

Karta on, et hinna pees, kui seal on 200 miljonit kasutajat? Igaüks tahab, et just tema acc'i ostetaks ning laseb hinda alla jne... Miks ma peaks ostma Acc'i 100€'ga kui mujalt saaksin nt 75€'ga?


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
imelik, sa vist ikka päris paks poisss, kui sa nädalas 100€ maha sööd..

 

Ise proovinud 2x acci müüa ja mõlemad korrad saanud scammi mõneks ajaks.. Loobusin müümisest ja mängin ise siis, kui aega on :)

 

Karta on, et hinna pees, kui seal on 200 miljonit kasutajat? Igaüks tahab, et just tema acc'i ostetaks ning laseb hinda alla jne... Miks ma peaks ostma Acc'i 100€'ga kui mujalt saaksin nt 75€'ga?

 

vau. aga kuule, proovi elada 7 päeva 100€ nii, et sa sööd ja jood ja siis oh üks õhtu tahad ehk telekataga tsipsi ka närida ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vau. aga kuule, proovi elada 7 päeva 100€ nii, et sa sööd ja jood ja siis oh üks õhtu tahad ehk telekataga tsipsi ka närida ^^

 

mida sa siis sööd, et kulub nädalas 100euri?

ma vaatan, et poisid eriti rikkad siin.

Mõni pere(4 või enam liiget) elab 400eurogagi kuus ära.

 

Toon näiteks, Tartus Siriumis saab korralikult söönuks 2euroga, kui 3 korda päevas süüa siis see teeb 6 euri.

7x6=42 eurot.

Ning tegemist on kiirtoiduga.

Poest saad paki makarone 1euroga või odavamalt oleneb makaronidest. Ning üksi saab pakist makaronidest söönuks 3-4 korda noh 1le eurole lisandub kaste, vorst jms.

Aga siiski tuleks päeva maksumuseks max 2-3 euri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mees ega sa ei saa istuda siiruise ees ja vaid purksi närida:D

purks on ka 2.50 mite 2 euri :D (j vaevalt sa sööd nädalast nädalasse ja päevast päeva vaid purgerit siis oled tünn varsti ja teiseks varsri purksist kopp ees)

2 kihiline purks maksab 2.50 no jah kui sa ostad 1 kihilise siis küll!

aga maarvan ,et vaid purks ei toida.30 min ja siis taas kõht tühi!

süüa on vaja korralikult ja regulaarselt :D

Näide:no seed on kintlasti nii jah ,et 100euriga kaua läbi ei saa kuna hinnad on ikka nii laes küsitakse ikka korralikult rohkem iga asja eest kui krooniajal!

kõik on ikka tõusnud rämedalt ja no ok 100eur kuus norm sest süüa on vaja aga siiski 7 päevaga sööd 6 inimese peale 120eur ikka ära küll kui ikka alustades toiduainest kartulist ja lõppetades kodus kartuli ja kastme juures kõrvale leid ja vorst ja vahest suppki lõunaks:D

siis küll jah 100+eur nädalas.

No kui juba chipse juurde arvutada siis mingi 140-150 eur oleneb poalju neid osta kui igapäev või siis nädalas korra!

aga ikkgi põhiteema oleks rs account hinnad mite majandus langus eestis ruudud:D

kui mõstlikumgi mees oled siis varsti jooksed eestsit välismaale tööle kui ei taha makse raskustesee jääda:D

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida sa siis sööd, et kulub nädalas 100euri?

ma vaatan, et poisid eriti rikkad siin.

Mõni pere(4 või enam liiget) elab 400eurogagi kuus ära.

 

Toon näiteks, Tartus Siriumis saab korralikult söönuks 2euroga, kui 3 korda päevas süüa siis see teeb 6 euri.

7x6=42 eurot.

Ning tegemist on kiirtoiduga.

Poest saad paki makarone 1euroga või odavamalt oleneb makaronidest. Ning üksi saab pakist makaronidest söönuks 3-4 korda noh 1le eurole lisandub kaste, vorst jms.

Aga siiski tuleks päeva maksumuseks max 2-3 euri.

 

Söö kuu aega jutti mingi roltoneid või burgereid, ma tahaks näha, mis nägu sa siis teed. Need kes 400euri kuus saavad oma 4liikmelise perega, nad ei ela ära 400 euroga, eelieeli ots otsaga tuleb kokku. Meie perel ainuüksi läheb 100euri nädalas toidu peale.

 

Kasutajate hinnad on langenud, kuna skillid on tehtud kordades kergemaks, rsmillide hind on kõvasti langenud ja olulist rolli mängib ka BOT.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imelik, sa vist ikka päris paks poisss, kui sa nädalas 100€ maha sööd..

 

Ise proovinud 2x acci müüa ja mõlemad korrad saanud scammi mõneks ajaks.. Loobusin müümisest ja mängin ise siis, kui aega on :)

 

Karta on, et hinna pees, kui seal on 200 miljonit kasutajat? Igaüks tahab, et just tema acc'i ostetaks ning laseb hinda alla jne... Miks ma peaks ostma Acc'i 100€'ga kui mujalt saaksin nt 75€'ga?

 

Sa oled liiga loll, et elada.

 

100€ läheb nädalaga nagu nalja.

100€ eestis on tegelikult suht miinimum pere peale nädalaks.

Kõik oleneb kui hästi pere süüa tahab.

3 pakki nuudleid päevas pole ka mingi söök.

 

Isegi üksi läheb see sott sul nii kiirelt käest ära.

Oletame, et käid kutsekas.

 

Süüa ikka tahad koolis?

Pead söögikaardile raha laadima. (igalpool pole kaardiga see värk vist? on ka toidutalongid)

 

Lähed õpilaskodusse ja imed pöialt peale rasket päeva?

Ei, ikka tahad midagi süüa, võib-olla midagi juua (ehk mõni vein või paar õlle ?).

 

________________________________________________________________________________

Sa käi ilusti põhikoolis edasi ja ela oma mõttega, et su ema ostab perele nädalaks koju süüa 50€ eest.

 

mida sa siis sööd, et kulub nädalas 100euri?

ma vaatan, et poisid eriti rikkad siin.

Mõni pere(4 või enam liiget) elab 400eurogagi kuus ära.

 

Toon näiteks, Tartus Siriumis saab korralikult söönuks 2euroga, kui 3 korda päevas süüa siis see teeb 6 euri.

7x6=42 eurot.

Ning tegemist on kiirtoiduga.

Poest saad paki makarone 1euroga või odavamalt oleneb makaronidest. Ning üksi saab pakist makaronidest söönuks 3-4 korda noh 1le eurole lisandub kaste, vorst jms.

Aga siiski tuleks päeva maksumuseks max 2-3 euri.

 

Süües pead sööma mitmekesiselt, mitte, et paned ühte asja näost sisse.

Niimoodi lõpetad lihtsalt mingi ainemürgitusega.

Toit arendab ka lihasmassi, seega sa sööd oma burgerit kus ei ole eriti palju toiteväärtust,mis tähendab seda, et sa jääd kondiks...

 

 

Natuke teemasse kah.

 

Minu arvates ei ole hinnad kõrged, inimesed müüvad väga häid kontosid kuna neil on kiire, vahest nii odava hinnaga.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Söö kuu aega jutti mingi roltoneid või burgereid, ma tahaks näha, mis nägu sa siis teed. Need kes 400euri kuus saavad oma 4liikmelise perega, nad ei ela ära 400 euroga, eelieeli ots otsaga tuleb kokku. Meie perel ainuüksi läheb 100euri nädalas toidu peale.

 

Kasutajate hinnad on langenud, kuna skillid on tehtud kordades kergemaks, rsmillide hind on kõvasti langenud ja olulist rolli mängib ka BOT.

 

Tean, et see jutt mis järgnevalt kirjutan on offtopic siis palun mitte warni panna selle eest:)

Näitkes minu pere sissetulek on keskmiselt 300€ kuus, sellest lähevad maha veel maksud(elekter, kanalisatsioon) ja muidugi ka minu ühiselamu maks 30€ kuu pluss mul läheb bussi sõiduks kuus ~45€ millest tagasi saan healjuhul poole. Peale selle söön ma ka ju muidugi ühikas ehk siis 1nädal=20€ umbes. Kodus elab ju mul ema, isa ja õde muidugi söövad ka nemad ju toitu, kuidas sa saad öelda siis, et 4ja liikmelised pered ei tule toime 400€iga? Mul on ju 4jaliikmeline perekond ja me tuleme kenasti välja ja jääb veel raha üle ka. Muidugi tuleb sellest 300€-ist veel makssta 25€ mingit vanaema vanadekodu asja. Kokkuvõtteks siis neile jääb kodus elamiseks ikka väga vähe raha ju 120€ ja sellega nad saavad hakkama 4 nädalat. Ma ei tea mis asju sinu pere sööb, et sul 100€ nädalas juba söögile läheb kuid jah, tuleb osata rahaga ümber käija. Unustasin lisada ka selle, et raha on ajapikku niipalju üle jäänud, et sai ka ostetud auto natuke üle 3000€ ja läpakas mis oli 500€. Moraal sellest: Tuleb osata lihtsalt rahaga ümber käija, ära osta igast sitta, osta seda mida on sul tõsiselt ikka vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled liiga loll, et elada.

 

100€ läheb nädalaga nagu nalja.

100€ eestis on tegelikult suht miinimum pere peale nädalaks.

Kõik oleneb kui hästi pere süüa tahab.

3 pakki nuudleid päevas pole ka mingi söök.

 

Isegi üksi läheb see sott sul nii kiirelt käest ära.

Oletame, et käid kutsekas.

 

Süüa ikka tahad koolis?

Pead söögikaardile raha laadima. (igalpool pole kaardiga see värk vist? on ka toidutalongid)

 

Lähed õpilaskodusse ja imed pöialt peale rasket päeva?

Ei, ikka tahad midagi süüa, võib-olla midagi juua (ehk mõni vein või paar õlle ?).

 

________________________________________________________________________________

Sa käi ilusti põhikoolis edasi ja ela oma mõttega, et su ema ostab perele nädalaks koju süüa 50€ eest.

 

 

 

Süües pead sööma mitmekesiselt, mitte, et paned ühte asja näost sisse.

Niimoodi lõpetad lihtsalt mingi ainemürgitusega.

Toit arendab ka lihasmassi, seega sa sööd oma burgerit kus ei ole eriti palju toiteväärtust,mis tähendab seda, et sa jääd kondiks...

 

 

Natuke teemasse kah.

 

Minu arvates ei ole hinnad kõrged, inimesed müüvad väga häid kontosid kuna neil on kiire, vahest nii odava hinnaga.

 

ma tean, mis sa tahtsid sellega öelda.

Ja loomulik, et nii on, aga toitudes korralikult ja mitmekesiselt ei lähe ka siis 100eur ühe inimese peale näkku nädalas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tean, et see jutt mis järgnevalt kirjutan on offtopic siis palun mitte warni panna selle eest:)

Näitkes minu pere sissetulek on keskmiselt 300€ kuus, sellest lähevad maha veel maksud(elekter, kanalisatsioon) ja muidugi ka minu ühiselamu maks 30€ kuu pluss mul läheb bussi sõiduks kuus ~45€ millest tagasi saan healjuhul poole. Peale selle söön ma ka ju muidugi ühikas ehk siis 1nädal=20€ umbes. Kodus elab ju mul ema, isa ja õde muidugi söövad ka nemad ju toitu, kuidas sa saad öelda siis, et 4ja liikmelised pered ei tule toime 400€iga? Mul on ju 4jaliikmeline perekond ja me tuleme kenasti välja ja jääb veel raha üle ka. Muidugi tuleb sellest 300€-ist veel makssta 25€ mingit vanaema vanadekodu asja. Kokkuvõtteks siis neile jääb kodus elamiseks ikka väga vähe raha ju 120€ ja sellega nad saavad hakkama 4 nädalat. Ma ei tea mis asju sinu pere sööb, et sul 100€ nädalas juba söögile läheb kuid jah, tuleb osata rahaga ümber käija. Unustasin lisada ka selle, et raha on ajapikku niipalju üle jäänud, et sai ka ostetud auto natuke üle 3000€ ja läpakas mis oli 500€. Moraal sellest: Tuleb osata lihtsalt rahaga ümber käija, ära osta igast sitta, osta seda mida on sul tõsiselt ikka vaja.

 

 

Heaküll siis, kui läks perekondlikuks lahkamiseks, siis võtan kaa veidi sõna. Mina, kui tore family guy, eksole pean üleval naist ja last. mu sissetulek on 600/kuu. Siit hakkame maha arvestama tähtsaid asju, mis kohe palgapäeval automaatselt kaovad - üür, telefonid, elekter, kommunaalid, liisingud. alles jääb ~200 Nii, võtame ette naise, kelle sissetulek on 300 kanti, millest ei lähe automaatselt midagi maha.. kokku jääb elamiseks kuus ligimale 500€, mõtled, et tahaks midagi SÜÜA, ostad 2 pakki makaroni, majoneesi, piima, koort, lapsele süüa, pool latti vorsti, leiba , saia, paki suitsu, veidi maitserohelist, kurki ja tomatit, et salat teha ja mida ma näen, woala 30+€ arve. tahab keegi veel seletada, kuidas 100€ nädalas on PALJU ? naljatilgad. millest tuleneb ka see, et eesti majandus on odavalt perses ja mina, kui pere eest vastutav inimene, ei lepiks iial sellega, kui naine ja laps peaksid rämpsu sööma ;o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma vahetan maxed main nädala toiduvastu :D

tekelt kah nali naljaks mis siin rshinda kujundab pole hetkel kuu toiduraha :D

pigem bottid ja kõik alla läinud rs majandus.

mängus on nii palju inimesi enamus neist botid ja kui müüakse suuremas hulgas asju siis langeb kõikide asjade hind

nii ka sellega rs kasutajad!

vaatake enne rsgold hinda ja nüüd siis ma arvan ,et 100m saad 3-6x rohkem kui enne sai osta endale g-est.

ja siis arvate ,et keeegi tahab ka teie acci eest maksta 100eur või enam.

mõttekam siis juba müüa välisma foorumitesse sest eestis on kulla hind madalam minuarust kui välismaal:D

kk see vaid minu arvamkus ärge mind kohe risti lööma siis hakkake :D

aga ikkagi nädala söök vs maxed main:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on bottides..

Botid teevad pmst raha saamiseks igat skilli (Erinevad accid, erinevad skillid) ning siis nendelt lehekülgedelt saab osta neid acce millel on nt 3x99 (Green Dragon Bot) ja ka seda GP mida nad tegid. Lõpuks tuleb acce lihtsalt juurde ning hinnad lendavad alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma arvan kah ,et kes ostab enam neid acce eriti kõik bottid enamus olemas tasuta saada iga mats võib endale teha 3-4 kuuga maxed maini. (Säästu marketi maxed main )

esialgu lased f2p statis 85+ siis läheb üle sw ja peagi ongi varsti maxed main olemas ja säh sulle ostmist.

4x7=28eur + veel rs gold kui ostad asju enda kasutajale ja no mingi 50+ euri eest main + asjad.

ja nii ongi :D

Lööge või maha mind aga nii see käib:D

Kes kannatab se kaua elab :D

Rs on alla käigu teel varsti võid rune asju 1gp ea g-est osta kui need botid edasi vuravad :D

ja endal polegi ei puude ega jõe äärde asja kuna kõik lihtsalt nii odav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.