Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Run4Gold @ Ehitab steikerit [ progressipäevik ]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Wow, väga super asi, tahaks ka kunagi v kuidagi steikeriks, saada v õppida, ei tea sellest midagi aga näen et sellega saab kõvasti kasumit teenida! Igatahaes minu lemmik steikeri teema.

 

muide, asjadest ei tasu ka valesti aru saada.. kaotamine on kaa duellimise üks osa lihjtsalt nendest ei panda pilte üles :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ülivinge on see tunne, kui kaotad 11x 100m järjest, siis lähed paanikasse, solvud mängupeale ja kaotad ka kaheteistkümnenda stake, milleks on siis 3x phatti :)

see on õige lause :D


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

nojah, kaotamine ongi duellimise 1 osa :) kergelt tuleb, kergelt läheb.

okei .. nüüd siis midagi " mitte nii väga lõbusat " .. teen pjuuriga sleierit ja no vaat, mis juhtus

 

staker175212.png

 

YEEEEHAAAAA

staker191922.png

Muudetud liikme Run4Gold'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ülivinge on see tunne, kui kaotad 11x 100m järjest, siis lähed paanikasse, solvud mängupeale ja kaotad ka kaheteistkümnenda stake, milleks on siis 3x phatti :)

 

 

12x 100m = sul 3 x phat w . Kui neid nii doavalt saab, ss ma võtaks neid ise ka mitu tükki . Või sain ma ise milleski valesti aru :)?

Aga väga kenad staked on :P .

Ise jaman box stakkeriga, aga unistus on ka ikkagi rapier staker :D .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
12x 100m = sul 3 x phat w . Kui neid nii doavalt saab, ss ma võtaks neid ise ka mitu tükki . Või sain ma ise milleski valesti aru :)?

Aga väga kenad staked on :P .

Ise jaman box stakkeriga, aga unistus on ka ikkagi rapier staker :D .

said valesti aru ..

 

tegin 11x jutti 100m, kaotasin kõik. olin miinuses 1.1B, siis tegin 12nda duelli kollane, lilla, roheline ehk siis A LA 3B ehk mu pank ja sain selle kaa kotti, kogukahjum ~4B

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mine kuhugi paremasse kohta str'd tegema.

Mudiu täitsa tore päevik

 

Purele ongi see üks parimaid kohti. Mujale pole mõtet minna.

 

Selline harju keskmine pure, sebi rapier.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.