Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

3. Lubatud on vaid müüa enda kasutajat, nö "sõbra" eest kasutaja müümine on rangelt keelatud!

 

Kelle kasutajat sa siis müüd? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nooo :D, põhimõtteliselt hetkel jagame seda kontot, teen tal veits queste jne, kasutaja omanik on paralleel klassist ja seepärast probleeme ei tohiks tekkida, tal endal pole vahvli kontot ja ta ei viitsi ka seda teha, kuna mul vaba aega hetkel siis olen abivalmis. Kui kasutajaga probleeme võin ka omaniku msn anda ja kui see ei aita saan koolis temaga arutada seda. (Tal pole ka panga kontot, üks põhjus miks ta seda ise müüa ei saa)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nooo :D, põhimõtteliselt hetkel jagame seda kontot, teen tal veits queste jne, kasutaja omanik on paralleel klassist ja seepärast probleeme ei tohiks tekkida, tal endal pole vahvli kontot ja ta ei viitsi ka seda teha, kuna mul vaba aega hetkel siis olen abivalmis. Kui kasutajaga probleeme võin ka omaniku msn anda ja kui see ei aita saan koolis temaga arutada seda. (Tal pole ka panga kontot, üks põhjus miks ta seda ise müüa ei saa)

 

Kui kasutajaga peaks midagi juhtuma siis vastutad sina ka sellle eest. Nii, et arvesta sellega ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Bump!

Muidu adminitele ja modele ütlen, et saan aru, et mina vastutan selle kasutaja eest, midagi juhtub annan raha tagasi.

Muidugi kui ostjal on tõendust, et ta seda omaenda süül ära ei kaotanud viiruse või keyloggeriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.