Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Diabolo

Soovitatud postitused

SUPERVIP

diabolo ja diablo on 2 eri asja

 

diablo on mingi mõtetu mäng ja kes ei tea mis asi diabolo on siis se on selline lahe ajaviite värk et 2 kepi vahel on nöör ja seal nööri peal proovid hoogu anda sellisele värkile :D

 

ise tegelesin mingi aasta aega, aga siis muutus igavaks kuna oskasin kõikki trikke :D

 

300px-Diabolo_large_and_small.jpg

 

selline värk on diabolo :D

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
diabolo ja diablo on 2 eri asja

 

diablo on mingi mõtetu mäng ja kes ei tea mis asi diabolo on siis se on selline lahe ajaviite värk et 2 kepi vahel on nöör ja seal nööri peal proovid hoogu anda sellisele värkile :D

 

ise tegelesin mingi aasta aega, aga siis muutus igavaks kuna oskasin kõikki trikke :D

 

300px-Diabolo_large_and_small.jpg

 

selline värk on diabolo :D

Mingeid combosi ka proovisid juba? Ma ise ei oska veel mitte midagi, ja ei tea millest alustadagi. :D


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
diabolo ja diablo on 2 eri asja

 

diablo on mingi mõtetu mäng ja kes ei tea mis asi diabolo on siis se on selline lahe ajaviite värk et 2 kepi vahel on nöör ja seal nööri peal proovid hoogu anda sellisele värkile :D

 

ise tegelesin mingi aasta aega, aga siis muutus igavaks kuna oskasin kõikki trikke :D

 

300px-Diabolo_large_and_small.jpg

 

selline värk on diabolo :D

 

Mõttetu* Ja ilmselgelt oled sa 2k0 vend, kes ei tea vanadest oldshcool mängudest midagi, vaid pelab mingit 2k12 mänge oma i7'ga.

 

diabolo mingi kahtlane asi, tundub kuidagi noorematele inimestele, parandage, kui eksin.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingeid combosi ka proovisid juba? Ma ise ei oska veel mitte midagi, ja ei tea millest alustadagi. :D

 

kuule tead pole combote peale mõeld aga nh, mingi aasta aega pole tegelend kh kuna teine kepp on pool viltune kuna tegin neid tule trikke õues ja siis jätsin maha need ja lasin muruniitukiga kogematta yle :D

 

Mõttetu* Ja ilmselgelt oled sa 2k0 vend, kes ei tea vanadest oldshcool mängudest midagi, vaid pelab mingit 2k12 mänge oma i7'ga.

 

diabolo mingi kahtlane asi, tundub kuidagi noorematele inimestele, parandage, kui eksin.

 

ja sina ise oled nii laisk et ei viitsi kirjutada 2000 või 2012 vaid kirjutad 2k12 ja 2k0 ?

ja parandan sind, ma ei mängi i7'ga vaid i5'ga :D

kõige vanem mäng mida ma vist mängin on mingi cs 1.6 kui see oldschool mäng siis hea, kui ei ole siis tõesti ma ei mängi oldschool mänge kuna ei näe mõted sellisel mängul mis 20-10 aastad vana ja 100 inimest mängib. mängin parem battlefieldi mida mängivad miljonid inimesed


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule tead pole combote peale mõeld aga nh, mingi aasta aega pole tegelend kh kuna teine kepp on pool viltune kuna tegin neid tule trikke õues ja siis jätsin maha need ja lasin muruniitukiga kogematta yle :D

 

 

 

ja sina ise oled nii laisk et ei viitsi kirjutada 2000 või 2012 vaid kirjutad 2k12 ja 2k0 ?

ja parandan sind, ma ei mängi i7'ga vaid i5'ga :D

kõige vanem mäng mida ma vist mängin on mingi cs 1.6 kui see oldschool mäng siis hea, kui ei ole siis tõesti ma ei mängi oldschool mänge kuna ei näe mõted sellisel mängul mis 20-10 aastad vana ja 100 inimest mängib. mängin parem battlefieldi mida mängivad miljonid inimesed

 

Sa ei saa ikka millegist aru -.-

 

Ontopicusse, mu onu naine tegeleb sellega. Üpriski vinge vaadata kui loobib neid maal :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ei saa ikka millegist aru -.-

seleta siis?

 

//ise just väänasin enamvähem otseks tagasi enda kepi ja proovisin skilli :D midagi oli meelde jäänud aga hoogu oleks vaja rohkem saada :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.