Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suhted tüdrukute/naistega - mida rääkida/kuidas sebida jms?

Soovitatud postitused

VIP

see oleks ikka päris imelik vaatepilt kui keegi hakkab vahvli õpetustega kedagi sebima. :D Tavaliselt ongi need kõige ilusamad puhtad maod :(

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen arenevas suhtes, 4 korda oleme kokku saanud, aga alguses jutt ei sujunud üldse. Vahtisime niisama tühja, suht ebameeldiv oli. Aga siis võtsin julguse kokku ja hakkasin ise teemat arendama, hakkasin tüdrukult küsima mis talle meeldib jne jne. Lõpuks viisin ta kinno ja siis sööma, nüüdseks oleme ühiseid jooni leidnud teineteises ja jutt tuleb libedamini välja. :)


tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nooojah, kui keelemärjukest võtta veidike, siis tõesti tuleb julgem tunne ja oled jutukam, aga enamus tüdrukutele ei meeldi, et nende poiss joob ja siis on jutukas ja äge, kaine peaga tuleb ka midagi ära teha .) Kui oled peol, siis võib ju ikka võtta & get laid.

 

Aga kui muidu saate päeval kokku ja sa jood selle 0.3cl viina ära, mkm, eriti ei poolda seda :D


tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu soovitus: Jätke arvutimängud kus kurat ja hakkake aktiivselt tegelema spordi ja muude harrastustega :) Nagu olen ka mina teinud, ca 2a tagasi ma kaalusin 146KG!

1 aastaga langetasin kaalu 132KG peale ja praegu kaalun 114kg :) 191cm pikk ja olen praegu oma kehaehitusega sitaks ja peale rahul :)

Naistega lood väga head, läksin ühest suhtest just lahku ja juba on uued kes ise ligi tikuvad :) lisaks praegu olen Pärnust leidnud ühe väga armsa linnukese kellel aegajalt külas käin :) Nt reedel võtsin pärnus strandis spaas endale hotelli toa ja kutsusin tüdruku ka sinna :) Jõime rummi ja juttu jagus, aga kainepeaga on jah mul ka see jama, et jutt ei taha eriti liikuda.. nagu jääb kuhugi stucki vms..

 

Mu jutt võis natukene teemast mõõda minna, aga soovitan teil soojalt mängud nurka visata ja hakata paremat elu elama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Gigolo :D

 

Et teemast mõõda ei kalduks, siis soovitan rohkem aega veeta tüdruksõbraga, sest kui kokku ei saa & ainult msn jutt, siis võid unistada sellest, et see suhe jääb püsima.

+1!

Kahte tüüpi suhet ma hoian edaspidi oma suhetes eemale:

Virtuaalne suhe ja kaugsuhe!

Kaugsuhe: Naine hakkab arvama et ta on sulle ainult sekslelu ja tee mis tahad tal jääb see arvamus ikkagi.. See kellest lahku läksin ütles ka, et tulen eesti, löön armastuse leekitesse ja siis lähen kui õige mees jälle minema..

 

 

Virtuaalne suhtest võid saada vaid hea sõbra..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
+1!

Kahte tüüpi suhet ma hoian edaspidi oma suhetes eemale:

Virtuaalne suhe ja kaugsuhe!

Kaugsuhe: Naine hakkab arvama et ta on sulle ainult sekslelu ja tee mis tahad tal jääb see arvamus ikkagi.. See kellest lahku läksin ütles ka, et tulen eesti, löön armastuse leekitesse ja siis lähen kui õige mees jälle minema..

 

Virtuaalne suhtest võid saada vaid hea sõbra..

Jep ja nii ongi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teen teemale väikse bumpi. Sain siis nädalake tagasi ühe noore neiuga tuttavaks, sellest ajast saati oleme pidevalt läbi telefoni, skype või fb (msn) suhelnud. Paraku räägime päris mitmeid mitmeid tunde päevas ja teemad on otsa saanud.. Ehk oskab keegi mis teemad tüdrukuid huvitavad?

 

Tänud.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oasis mismõttega sa siukest sitta toodad.

Saage kokku kunagi siis ma arvan,et tekib jututeemat juurde või elate üksteisest nii kaugel?


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No seda ma arvasin kohe, et siit teemast väga midagi saa, enamused on siin mängurid kes toksivad nsm ja eeskujulike nurgas oleks vähe rohkem infi saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No seda ma arvasin kohe, et siit teemast väga midagi saa, enamused on siin mängurid kes toksivad nsm ja eeskujulike nurgas oleks vähe rohkem infi saanud.

 

No, kui sa tead, mis talle meeldib, siis just sellest räägigi. Näiteks, kui sa tead, et talle meeldib raamat "Jumalaema kirik Pariisis", siis räägi temaga sellest. Või kui tal on koolis raskusi näiteks matemaatikaga, siis aita / õpeta teda, see näitab, et sa hoolid temast ja seob teid rohkem :). Võid ka filmidest ja muusikast rääkida. Kui olete juba kauemat aega koos olnud, siis küsi, et milline oleks su unistuste kodu, milles sa tahaksid elada jms... Ega teemad millest rääkida, sa ei saa neid ette mõelda, need sünnivad momendil. Tema räägib millestki, siis järsku sütib peas lamp põlema ja sa haarad sellest kinni ja hakkad juttu edasi arendama. Ning järsku vaatad, et oih kell on 2 öösel ja peaks koju minema hakkama. Peaasi, et sa ei hakka mingit hullu kõvat venda mängima, umbes... "ouou, eile käisin Mirages, mis sa arvad mitu venda ära tagusin? Seitse venda!!" Ole hooliv ja kõik sujub ;)

Edu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole vaja enam, nüüd saame juba vabalt suheldud, algus läks küll üle kivide ja kändude, ta on suht häbelik tüdruk ka siis pidi tangidega sõnu välja tõmbama.. Nüüd selle asjaga ühelpool. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas ja millest algul rääkima peaks?

Pole varem suhelnud, aga mõlemad meeldime teineteisele.

 

Peaks algul msnis või facebookis rääkima? Või kohe irl rääkima minna? Ja millest algul rääkima peaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No sa võid läbi interneti ka suhelda aga paar korda nädalas oleks ikka hea kokku saada. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vana libekeel, vahet pole kas irl või fb :D

Selle kohapealt ma juba vana kala :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millega juttu alustama peaks tho?

Kuna kui küsida kellegi käest mida ta teeb, siis 80% vastustest on "Niisama". Sellest ei saa teemat arendada väga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Millega juttu alustama peaks tho?

Kuna kui küsida kellegi käest mida ta teeb, siis 80% vastustest on "Niisama". Sellest ei saa teemat arendada väga.

Ilmselgelt, kui ta ütleb niisama, siis ta ei ole vaimustatud sinuga vestlemisest. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.